320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas realmadridfan


    Algselt postitas sicmic


    Viimase paari päeva jooksul on mu kõrvu silitanud põhiliselt Muse, Vitalic ning Franz Ferdinand - järelikult tegi Rock Werchter nädala eest oma töö hästi.
    Franzu esinemisest lähemalt ei viitsi rääkida?
    Viitsin. Franz jäi kontsertile 15 min hiljaks, sest bänd tahtis Inglismaa-Portugali mängu lõpuni vaadata, ning seetõttu jäi kogu kontsert veerandtunni võrra lühemaks, ent oli iseenesest super. Tuntumad lood eesotsas \"Take Me Out-i\" (pühendas selle Rooneyle) \"Walk Away\" (pühendas kogu Inglismaa koondisele) ja \"This Fire\" (mängis viimase loona) said ette kantud ja lisaks veel hulga mõnusat. Miinusteks siis vaid see, et liiga lühike ning et õues oli endiselt 31 kraadi sooja ja päiksepaiste.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas sicmic


      Algselt postitas realmadridfan


      Algselt postitas sicmic


      Viimase paari päeva jooksul on mu kõrvu silitanud põhiliselt Muse, Vitalic ning Franz Ferdinand - järelikult tegi Rock Werchter nädala eest oma töö hästi.
      Franzu esinemisest lähemalt ei viitsi rääkida?
      Viitsin. Franz jäi kontsertile 15 min hiljaks, sest bänd tahtis Inglismaa-Portugali mängu lõpuni vaadata, ning seetõttu jäi kogu kontsert veerandtunni võrra lühemaks, ent oli iseenesest super. Tuntumad lood eesotsas \"Take Me Out-i\" (pühendas selle Rooneyle) \"Walk Away\" (pühendas kogu Inglismaa koondisele) ja \"This Fire\" (mängis viimase loona) said ette kantud ja lisaks veel hulga mõnusat. Miinusteks siis vaid see, et liiga lühike ning et õues oli endiselt 31 kraadi sooja ja päiksepaiste.
      Oeh. Ma olen kade. Aga aitäh.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas Sajets
        Mis tuletab meelde, peakski tööle ka mõned Alphaville lood tooma, saaks näiteks Summer in Berlini või miskit kuulata. Puhas kuld ma ütlen!
        hihi Alphaville omab minu poolt sellist toredat tiitlit kui kõige ebailusama meeslauljaga bänd aa ja Duran Durani tervituseks vaatasin ükspäev just Barbarellat. Jane fonda oli ikka nii nummi kunagi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          James Browni kontserdiks valmistuv dannar kuulab Japanese Telecomi plaati Virtual Geisha. Kui võrrelda JT esimese plaadiga nimega Japanese Telecom, siis on näha teatud igavamaks muutumist, kuid kui jätta kõrvale lugu Virtual Origami, on ka see plaat vägagi kuulamist väärt.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas dannar
            Virtual Origami
            aga see lugu on ikka totally pointless

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Kuskil siin teemas tõi mazz välja loo the Marxmen - Here today gone tomorrow.
              Tahaks öelda, et sama sämpli põhjal ning sama pealkirjaga on parem lugu Freddie Foxxx\'il või noh see minu arvamus. ehk siis Freddie Foxxx - Here Today Gone Tomorrow
              Seda peaks kuskilt leheküljelt saama tasuta downloadida ka. Niiet tšeki

              Hetkel siiski piinab Asheru - Mood Swing

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                jou-jou jorsid. naasesin jus natuke aega tagasi selliselt festarilt. kirjutan siis paar rida. teie niikuinii ei viitsi seda lugeda, aga ma saan vähemalt ise tulevikus siit seda lugeda ja noorust meenutada.

                neljapäev:
                poolpidune päev mis algas öösel kell 3 Scissor Sistersi kontserdiga. igati hea algus festarile - tõmbas kohe täiega käima. mina polnud neid varem kuulanud ja üllatus oli igati positiivne - praegugi kuulan. selline hea elu nautlejate muusika - teatud sarnasust võib leida Bee Geesi, Alphaville ja muu säärasega, aga pauerit on oluliselt rohkem.

                reede: pidime vaatama Babyshamlesit, aga jäime õlut jooma ja see jäi vahele. mõni kiitis. järgnes mingisugune Walkman, mis jättis täiesti külmaks. siis pealavale. Futureheads. Sunderlandist muideks. sama sitt, kui nende jalgpallitiim. elektro lavale ära.
                Colder. mingi prantsuse onu projekt, mida soovitan dannaril kuulata. tõmba näiteks plaat Heat. pärast seda olid pealaval järjest Pixies, Echo & The Bunnyman ja Strokes. fännid olid rahul, mind jättis külmaks. üldes oli see kõige nõrgem päev, mille positiivne üllatus oli vaid Colder. pealava ees toimus Pixiesi ajal rüselus, mis jäigi festari ainsaks korraldajate kalaks. üldiselt oli korraldus hispaanlaste kohta super. probleemid algasid ka kõik inglastest, keda oli 30% festarikülalistest. pole vist vaja lisada, et kõik inglise naised olid lühikesed, roosad, tüsedusele kalduvad, ning riietatud H&M miniseelikusse ja nööriga kaela tagant käivasse toppi. õnneks läksid need neil mustaks, ning järgmistel päevadel olid nad natuke vähem koledad. uhhh.

                laupäev:
                pidime alustama The Organist aga juhtus nagu Babyshamlesiga. siis hakkas hästi minema. Morrissey. tema lauludevahelised tekstid on väärt samapalju, kui tema muusika. fuckin\' brilliant! edasi tulid Mojave, mille ainsaks helgeks hetkeks oli Beasty Boysi Sabotage\'i räppimine. seejärel Kooks, mis oli sama mõttetu. pool kaks öösel alustas Franz Ferdinand, mis hiljem tituleeriti hispaania ajakirjanduse poolt festari parimaks esinejaks. no ja tõepoolest - onud rokkisid täiega ja nende fännid ütlesid, et oli tõesti ülivägasuper. mina neid üldiselt ei kuula, kontsert oli ok, aga mitte nii hea, et viitsiks kodus üle kuulata. mõni lugu oli täitsa ok (Walk Away vist näiteks) aga rahvas hullus ennekõike This Fire taoliste mõttetuste peale. edasi vaatasime kusagil alternatiivroki telgis John Sodat, kes laulis Cranberriesi vokaali häälega sarnast korba muusikat ja oli üldiselt päris hea. mõned meist vaatasid rootsi tantsumuusikat Jay-Jay Johansoni esituses, ning ühe meie pundi tidriku arust oli see festari parim kontsert. peaks meeldima romantikutele. mulle jäi meelde ennekõike technoajastule omane lasershow. pärast rootslast mängisid kiirerütmilist tantsumuusikat laivis enne Soulwax Nite Sessions ja Justice, aga mina jõin sel ajal ise sisse toodud Jerezi brändit. üldse oli imelihtne sisse tuua igasugust keelatud kraami nagu alkohol ja fotokad, millega eestis poleks ever kuhugi saanud. õlu oli festariplatsil muide liitristes topsides ja maksis kuus euri lärts.

                pühapäev:
                seekord õnnestus tõesti varem kohale jõuda ja näha ära britipopi bänd Editors, mis oli päris hea. ferdinandi fännidele võiks võibolla meeldida. kohe tema järel taidles Yann Tiersen. jällegi prantslane, kes hullas muuhulgas väga rajult ka viiuliga. tema olevat loonud ka muusika filmile Amelie. igatahes võiks dannar jällegi proovida kuulata.
                kuna Pixiesi ajal toimunud rüseluse tõttu oli paigaldatud turvaaed ja otse lava ette sai ainult väike hulk inimesi, siis läksime sellega tegelema. õnnestus vist suuresti seetõttu, et mu naine oskab trügida ja et üks turvamees oli pede. igatahes olime me sealt alast sunnitud ära vaarama Madnessi, mis on selline McNamara- ja Rünnoaegsete inimeste muusika. nuff said. aga sinna lasse trügisime tegelikult hoopis Depeche pärast. kuna ma neid juba kolmandat korda nägin, siis oli hea keskenduda varem nähtamatuks jäänule. näiteks visualid. suuresti toodeti koha peal, näiteks digiseebikat või slaidimasinat kasutades. eriti raju efekti andis erinev kaamera ette riputatud kola, näiteks helmed või siis rist Personal Jesuse ajal. võrreldavalt hea Saku Suurhalli kontserdiga aga ei midagi jalustrabavat.
                kuna me seal alas juba olime, siis mõtlesime kuulata ära ka Placebo. seetõttu jäi mul vahele Matthew Herbert, kes oli teinud laivi ja tegelikult isegi väga head laivi. aga ikkagi olin ma teda Sakalas juba näinud. tema selle aasta plaat on muide väga hea ja elektroonilise chillmuusika austajatele peaks meeldima. aga Placebo. mina polnud neid varem kuulnud ja läksin vastu täitsa puhta lehena. kui festari lavatehnikud said üldiselt tehnika üles umbes 10 minutiga, siis nende puhul läks pool tundi. kola oli 3 korda rohkem, kui Depechel. soolomehel oli näiteks umbes 13 kidrat, bassimehel 7 kidrat, plaadimasina ja puldionudel veel kahe peale vähemalt 4. tulemuseks oli festari parim kontsert. mehed rokkisid algusest peale täiega, nägid rajud välja ja saund oli iga loo ajal paigas. kasu ka sest kidrade hunnikust. igatahes olin mina täiesti sillas ja pean ilmselt plaadipoodi minema.
                pärast esinesid veel Deuz ja Rakes, millest viimane mängis suht sitta brittpopi. nende juures oli lahe ainult laulja tõmblemine ja see, et ta tänas Depechet soojendamise eest.

                see polnud veel kõik. sõitsime tagasi Barkasse ja käisime esimesel õhtul klubis, mis oli täiesti reborn Nightman. aga see selleks. järgmisel päeval esines ühes künka otsas asuvas amfiteatris Gotan Project. nad mängivad tantsumuusikaga kombineeritud tangot (mitte segi ajada meile tuntud Soome Tangoga). naine tunneb ühte neist tallinna kontserdi aegadest ja too vedis meid tasuta sisse. see oli kangesti tore, kuna nad on üldiselt väga kallid. no näiteks Monacos tuli nende vaatamise eest tuhat euri taskust võtta. insane. aga muusika juurde tagasi. superasi juba plaadil - laivis veel parem. vaatad ülevalt paartuhat aastat vana amfiteatri servalt, kuidas valgetes ülikondades mehed mängivad pilli. kõik suuremad pillid nagu klaver ja mikseripult olid valge riidega kaetud. visualide pärast. onud mängisid väga puhtalt ja tädil oli imeline hääl. laulavad hispaania keeles ja ka tango on argentiina juurikatega. üks reisi parimaid asju, aga vist mitte nii hea, kui Placebo.

                üldiselt on aga hispaanias palav. reeglid kotivad inimesi vähem, kui meil. imelike asju on ka. kõige palavamal ajal oli meie bassein kinni ja süüa sai ainult sees. hispaania mõistus. kõik suitsetavad ja igal pool. prügikaste ei ole, kuna keegi ei viskaks prügi sinna niikuinii. kui keegi sulle otsa sõidab, siis sõidab ta poohuilt minema. juhtus. takso on kallis ja keeruline tellida. külm tomatisupp on hea. jerezi brändi on odav.

                järgmine aasta ilmselt jälle.


                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Colderit on mul ainult üks lugu (Wrong Baby), igatahes panin plaadi kiskuma. Yann Tiersen on jah tore, eriti just Amelie soundtrackil, näiteks tema tehtud Goodbye, Lenin oli samasugune nagu film, ehk üsna kehvake. Ja scissors sisters on lahe jah, minu abs. lemmik neilt on Backwood PT. II.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Viimasel ajal on mulle hakkanud meeldima Sufjan Stevens. Michigan -i lugusi pole kuulnud, kuid Illinoise on väga hea. Eriti esimesed 4 laulu on super. Avastasin ka sellise paha klouni nagu John Wayne Gacy JR tänu Sufjan -ile.
                    Peale Sufjani käib ka Franz Ferdinand, Arctic Monkeys, Arcade Fire, Sigur ning Xiu Xiu.
                    Mõnus suvi .

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas manitaaz
                      Xiu Xiu.
                      Mõnus suvi .
                      Xiu Xiu\'lt on üks meeletult hea plaat (Fabulous Muscles) ning sinna juurde veel laul Apistat, mis on samuti meganummi

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        RohelineKonn: kle kas see Walkman oli The Walkmen äkki? Kui jah, siis nende esimene plaat oli päris hea. Vägev oli, kui läksime Manchesteris indiepeole (loe: konkreetne friikshow) siis sai seal taadilt, kes mussi mängis igast staffi soovida. Kui sellesama bändi The rat\'i soovisin, ja mingil hetkel ta seda ka mängis, siis see hullumine oli võimas, mis publiku seas toimus. Igatahes see lugu on neilt minu üks lemmikuid.

                        Aga kuna vähemalt nende esimene plaat on paljuski suur kitarrimüra, siis ma usun, et laivis võib see vägagi väsitav olla.

                        Aga imestama paneb et Placebo sulle meeldis. ma ei ole just suur Molko häälde uskuja. Mõned tema laivvideod olen näinud ja hääl ei vea tal ikka välja väga. Pluss ei usu, et nad seal kolmekesi suudavad lava täis mängida. Aga pull grupp on nad küll. Üks on homo, teine bi ja kolmas sirge. Et siis valikuvõimalusi kuipalju. Aga siiski nende esimene, omanimeline on puhas kuld taaskord. Järgmine, Without You I\'m Nothing ei ole minu maitse, kuigi sealt pealt Every You Every Me on päris ok. Ja veel on seal üht-teist. Viimast plaati soovitada ei oska, sest siimane, mida neilt kuulasin, oli Black Market Music. Mis on vahelduv. Aga see on ka minu arvamus. Edasisi asju - Sleeping with Ghosts ja viimane, mille nimi on mu peast hetkel lahkunud, pole väga kuulanud... ainult singleid siis..

                        Ja kuradi kahju, et sa The Organit ei kuulnud. Oleks tahtnud kuulda muljeid selle Kanada asja kohta. Minu üks viimase aja leide ja lemmikuid. Nende Memorize The City on paari väga kindla elemendi tõttu jäänud mällu igaveseks.

                        Näe, palju juttu eimillestki
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Walkman oli tõepoolest The Walkmen. nad ei olnud otseselt halvad, aga mingit erilist muljet ei jätnud.

                          Placebo ei mänginud laivis kolmekesi vaid viiekesi. Täpselt nagu Depechegi. muidu jääks tõesti hõredaks.

                          ja mis veel on hispaania festari puhul eriti tore - ilm on kogu aeg ilus. ei pea veavlema põlvini pasas nagu nt Roskildel.

                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            A igatahes kui sa tahad Placebolt miskit osta siis vähemalt Placebi ja Black Marketi... ostsin mina Norde Centrumi muusikapoest kunagi 2 aastat tagasi 169 eeki tükk... Ehk siis soodukas missugune. Seega peaksid odavalt saama nende esimesi. Hilisemad muidugi on mingi röövhindadega
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Avastasin pooljuhuslikult, et minu arvates parim prantsuse emtsee Iron Sy on üllitanud uue albumi Irony.

                              Ja nüüd ma siis kuulangi seda trummikilede värisedes juba teist päeva. Iron Sy\'le igiomane agressiivne ja emotsionaalne flow, mitmekesiselt uuenduslikud taustad ning loomulikult suurepärane prantsuse keel - kõik kokku superkraam.

                              Hiphop on küll ainus asi, milles prantslased Itaaliale ära teevad, aga tuleb tunnistada, et seda väga pika puuga.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Kommentaar

                                Working...
                                X