320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt läkski meelest, et ühtlasi komistasin Ghostface Killah'i viimase plaadi otsa kah suht hiljuti. "More Fish" sellel nimeks ja ilmus see kuu-kaks tagasi.vist. Muideks, tegu on teise albumiga, mille Ghostface 2006ndal aastal välja andis. Üsna produktiivne peaks mainima. Albumil on Ghostface appi võtnud mitmed tegijad - eesotsas Trife da God'i ja Shawn Wigsi. Ent häält teevad ka Redman, Cappadonna, Sun God, Kanye West ja teised.

    Mainiksin ära ka mõne loo, mis erilist meeldima hakkas. 1)Pokerface - Ghostface Killah, Shawn Wigs. Ju meeldima hakand põhjusel, et olen ennast viimasel ajal üsna palju leidnud pokkerit mängimas.
    2)Greedy B*tches - Ghostface Killah, Redman, Shawn Wigs. Selle pala kohta peab küll ütlema, et Redmani lisandumine on loole andnud särtsu juurde.
    3) Josephine - William Cottrell, , Ghostface Killah, Trife da God. Fantastiline. Vaieldamatult lemmik kogu albumilt. Tõsine maiuspala igatahes. Hea taust, mõnusalt muhe, kaasakiskuv. Vägev.
    4)Veel tooksin esile You Know I'm No Good - Ghostface Killah, Amy Winehouse. Naishääl on meeldiv, vaheldust pakkuv. Beat on samas tasemel. Koos 'Josephine'-iga lugu, mistõttu tuleks albumine ikka pilk peale heita.
    5)Alex (Stolen Script) - Ghostface Killah. Kuidagi eriti eriline.

    Kokkuvõttes üks album, mis üllatas tõsiselt. Positiivsest küljest muide siis. Kui hindama peaksin, siis 8/10 poleks kindlasti ülehindamine. Vot nii hea oli Ghostface Killah minumeelest. Vanad head ajad tulevad meelde nii

    Kommentaar


      The Black Crowes "Greatest Hits 1990-1999"

      No ikka fantastiline värk. Eks ma ju mäletan neid Mustade Vareste üksikuid mõnusaid hitte küll, aga see kogumik ikka jumalast rokib! Vaimustav.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        The Pixies läheb viimasel ajal liigagi hästi peale . Meeldiv.

        Kommentaar


          Lõpetasin just Raadio 2-st hiphop.ee aastaküsitluse põhjal moodustatud eelmise aasta parimate hiphoplugude edetabeli kuulamise.

          Inimesed, mis teil viga on? Aasta parim album A-Rühmalt, mille ma ise hääletasin aasta pettumuseks. Aasta parim lugu Palmisaar, mis on läbi aegade kõige sitem Eesti hiphoplugu üleüldse. No türa. Välismaa arvestuses Jussi Laanejärvi oli kahe looga esikolmikus ning albumiga ka. Appi!

          Kommentaar


            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
            Kuulan just ETV-st Jimi Hendrixi kontsertit ja mõtlen...kas on tänapäeval muusikuid, kes kitarrist nõnda palju välja oskavad võluda??

            Müstiline mees...
            Kui, siis Jack White a'ka John Gillis. Siin 53 minutit laivi, mille pilt ja hääl küll perfektselt ei kattu, kuid muusika on kõrvu paitav ehk asi väärib kuulamist eriti, kui Eestis toimunud kontserdile ei jõudnud.

            Parima muusikavideo teema on ka kadunud(oli ikka selline?). Igaljuhul hääletan Queens of the Stone Age - Go With the Flow poolt.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              aga mul on Placebo piletid. nüüd on kolm võimalust. teil kas on juba ka, te olete kadedad või te olete lollid
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                .....

                E: ahsoo nojah. kolmas variant. Või samas ka teine:

                Piletid Placebo Tallinna kontserdile 28. mail Saku Suurhallis tulevad müüki kõikides Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti neljapäeval, 5. aprillil kell 10:00 . Kuna Helsingis müüdi sama show välja poole tunniga, lähevad Tallinna kontserdi piletid müüki ka Soomes. FBI Concert Clubi (www.fbi.ee) ja Eesti Placebo fännklubi (placebo.pri.ee) liikmed saavad pileteid osta enne teisi, juba 2. aprillist.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  mina tegin läbi placebo.pri.ee aga kiirem peaks olema regada end fbi.ee's concert clubi liikmeks, logida sisse, saada see pakkumine, printida välja ja minna piletilevisse. fännid arvasid, et neljapäeval enam ei saa, sest hullunud sommid ostavad kõik ära.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Üliõpilane läheb ikka ka ju õpilasena arvesse, eksole?

                    Ja ma vaatan, et selle FBI asjaga on 50-50 olukord. Mõned saavad niisama, mõnedelt nõutakse meili näha. Loodetavasti läheb asi ikka õnneks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ja ma vaatan, et selle FBI asjaga on 50-50 olukord. Mõned saavad niisama, mõnedelt nõutakse meili näha. Loodetavasti läheb asi ikka õnneks.
                      No kui ära regad, tuleb juba paari tunni jooksul see meil ka. Millest ei ole muidugi abi, kui palgapäev on alles viiendal... :seinseinsein:
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        No kui ära regad, tuleb juba paari tunni jooksul see meil ka. Millest ei ole muidugi abi, kui palgapäev on alles viiendal... :seinseinsein:
                        PM mulle oma A/A, õige nimekuju ja soovitavate piletite arv. saad sihtotstarbelist laenu. see oleks liiga suur ilmajäämine mõtetul põhjusel
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          enamus inimesi kontserdil on niikuinii suht fännid soomlased, eriti seisukohtadel. see on üpris kvaliteetne publik. tunnista üles, et lihtsalt raha pole.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Kas tõesti pole võimalik Wasis Diopi ennekuulmatult vägevat laulu "African Dream" kuidagi teistmoodi hankida kui 335 krooni (või veel rohkem) makstes?
                            Elu on kole ja ebaõiglane.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tänane paljastus tuleb härra Keith Richardsilt, 63 (peatselt seega tegelane biitlite kuulsast laulust When I'm Sixty-Four):
                              In a wide-ranging interview published today, the 63-year-old veteran of tequila breakfasts and drug marathons described how he once sampled his father's ashes mixed with cocaine. "The strangest thing I've tried to snort? My father. I snorted my father," he told NME magazine.
                              "He was cremated and I couldn't resist grinding him up with a little bit of blow. My dad wouldn't have cared, he didn't give a shit. It went down pretty well, and I'm still alive."
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kas tõesti pole võimalik Wasis Diopi ennekuulmatult vägevat laulu "African Dream" kuidagi teistmoodi hankida kui 335 krooni (või veel rohkem) makstes?
                                Elu on kole ja ebaõiglane.
                                MPEG layer 3 formaadis peaks umbes dollariga saama. tõenäoliselt ka odavamalt. tasuta saab muidugi ka, aga sa oled ju üks neistkahest ausast inimesest maailmas.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X