320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Jubedalt on mind hellitama hakatud. Esmalt tuleb onju Epliku kolmas, siis tuleb HU? ja täna sain sellise superkollektiivi nagu Plixid plaadi. 7 lugu ja paar pikemat laivesitust. Totaalne ja peedistav ajutriikimine. Laulud, kuda neli teismelist neidu vanni lähevad ja muud suurepärast. Laul tondid on lollakad jne. VÕIMAS

    Jalgpallist on ka laul:

    Jalgpalli mängime suvel
    mis sest et oleme plikad
    jalgpall ju meeldib meil kõigile
    meil kõigil on olmeas jalgpall
    iga õhtu mängime jalkat ja pärast oleme kõik sinikaid täis jne...
    Tahan kaa!
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Duubeldan

      a selle nädala kõige ägedam lugu on ilma kahtluseta Slide Fifty & Lenna - Vara. Miks nad juba varem eesti keeles ei laulnd, ah?
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        ja rohkem ei laula ka. aga loo teeb heaks mitte eesti keel, vaid lenna

        Kommentaar


          Kui keegi veel kuulab, siis Death Cabil tuli nii nädala eest välja "Narrow Stairs". Kellele eelmised meeldisid, meeldib ka see. Mõnus.

          Kommentaar


            HU? on viimase aja kuum teema ja väga hää muss. Rabab igal tasandil. Aga siiski on pandud üks täielik ämber.

            Kui 'Absoluutselt' välja tuli siis nimetasin ma seda kollektiivi laulja, Hannaliisa Uusma, nimega. Kuskil seletas ta, et nii teha on vale, sest selle nime all teeb ta pigem sooloesinemisi ja mingeid jazzu vigureid. Järelikult peab bändi kutsuma huu'ks, sest see tobe küsimärk lõpus ei luba ju nimetada asja seksikalt haa uu'ks.

            Seejärel saabus mulle paras šokk. Olin poolunes ja mängis R2, kust kuulutati välja, et kohe kuuleme huu uut lugu. Mõistus ei jaganud veel nagu koorelahutaja ning silmad lõid särama ja olin juba valmis tegema telefonspämmi kõikidele, keda see uudis võiks huvitada. Siis tuli aga mingi imelik biit ja eesti keel. WTF? Who the f? Ning kõik loksus paika.

            Suured unistused, et Live8 ajal midagi susisema hakkas ei kandnud vilja. The Who ei ole kokku tulnud ja uut materjali väljastanud. See HU? võib ju hea asi olla, aga on ainult üks tõeline huu - THE Who.

            Teen ettepaneku nimetada bänd ümber. Minu isiklikuks pakkumiseks jääb esimene emotsioon eesti keelde tõlgituna - Tra kes?

            Kardan, et antud juhtum võis olla isegi teadlikult provotseeritud. Võibolla üllatatakse meid Rabarockil kaverdades laulu Who are you?. Omalt poolt soovitaks kaverdada ka 5 6 7 8'si lugu Woo Hoo.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
              Kui keegi veel kuulab, siis Death Cabil tuli nii nädala eest välja "Narrow Stairs". Kellele eelmised meeldisid, meeldib ka see. Mõnus.
              Sain ka selle hiljuti ning minu arust on see nende parim plaat(Y). Aga nüüd loodan, et Gibbard hakkab tegelema Postali uue albumiga. Minu jaoks on Postal siiski märksa parem, kui Death Cab..

              Kommentaar


                Ostsin The Raconteursi "Consolers of the Lonely" ühe raadios kuuldud suurepärase loo põhjal. Ja seekord ei pannudki väga mööda. See, et bändis teeb kaasa White Stripes'i Jack White, selgus alles plaadiümbrist uurides. Õnneks on siin tasakaaluks ka vana lemmik Brendan Benson - nii et väärt vanas heas stiilis supergrupp. Nagu Blind Faith. Või Asia.
                "Old Enough" ja "These Stones Will Shout" kuuluvad igatahes kindlapeale aasta laulude sekka.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mehis Vaata postitust
                  Sain ka selle hiljuti ning minu arust on see nende parim plaat(Y). Aga nüüd loodan, et Gibbard hakkab tegelema Postali uue albumiga. Minu jaoks on Postal siiski märksa parem, kui Death Cab..
                  Üldiselt stiili poolest sobib mulle ka Postal rohkem. Parima osas pean vastu vaidlema - Transatlanticism on üle kõige.

                  Kommentaar


                    Gnarls Barkley uus album The Odd Couple on ikka kõva sõna Eriti väärt palad on Run ja Whatever.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      fakk ma ka põgusalt tutvunud selle HU? plaadiga ja seni meeldib vägagi
                      üks huvitavamaid asju, mida kuulanud viimasel ajal!


                      edit2: ma armastan seda häält!!!
                      I still love her!

                      no ei väsi ära sellest! ülimalt meeldiv lihtsalt see Hannaliisa hääl
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        no ei väsi ära sellest! ülimalt meeldiv lihtsalt see Hannaliisa hääl
                        Krt, ma olen ka täitsa pooleks kuulanud ennast sellest plaadist ja ikka veel vastu ei hakka. Imelik.

                        Pluss Leslie da Bassi uus, mis on suurepärane unelemise plaat; ja Pendulumi 'In Silico', mis on nii rokk plaat, et hoiaks või peast kinni, kui soeng sedasi sassi ei läheks. Vaatasin, et EE oli ka sellele lausa 10 punni andnud.

                        Vanadest lemmikutest on uute albumitega maha saanud Filter ja Offspring. Endistele kõrgustele vist ei küündi kumbki, aga päris kuulatavad on mõlemad. Offspring on kohati kuidagi greendaylik või mulle ainult tundub nii? Igatahes esimene singel nimega 'Hammerhead' kummitab mul juba terve päeva.

                        Rubriigist 'imelik sitt' peaks mainima direktor Sultsi 'Ümeramees on tagasi'. Ma ei saanud veel peale esimest poolikut kuulamist aru, kas tegu on hästi hillitsetud naljaga või puhta tõsimeeli purgistatud lugulauludega, aga kaanepilt on igatahes raju.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          ohoo...filtri uue plaadi peaks küll hankima

                          aga Sults on lihtsalt huvitav nähtus, mida peaks Igor Volke lähemalt uurima ja seda maksumaksja raha eest!

                          Kommentaar


                            This Ole House!
                            Sheigib ja müriseb. Pagan, ma hakkan tõesti mõtlema, et lapsepõlv hakkab tagasi tulema. Varsti taasühineb Andres Põldroo Rock Hotelliga ja lähevad ka kõik üheskoos Glastonburysse esinema.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              The Kovenant - S.E.T.I. ja Celldwelleri omanimeline ketas, aastast 2003 mõlemad. Fakin' kõvad albumid.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Viimasel ajal, sel lühikesel visiidil Brasiilaiasse, kuulan, vaid seda lugu. No mis teha, see on lihtsalt hetke hitt. Mis sest et JuEsov Ei-st.

                                Hääletage R2 aasta hitti, ja kõik saavad mu poolt 200 grammi kuivatatud banaane!

                                P.S. Mu sõber John soovitas seda laulu, tema tõttu ongi see hetkel siin nii popp.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X