320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Headest uudistest rääkides...
    Obama on ikka üks tubli mees kui sellega maha saab.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kuulasin siis eile uue Metallica plaadi läbi, mis poodidesse jõuab 12.september.

      Hinnang: 10 - pallisüsteemis 7, sest kidrasoolod olid head, aga ei suutnud eraldada popikssaavaid laule nendest, mis lihtsalt plaadi peal vedelevad.
      slimm.ee

      Kommentaar


        oled juba mõelnud muusikakriitiku ametist?

        Kommentaar


          Jah, ma kandideerin kuhugi, kus saaks kriitikuks.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Kuulasin siis eile uue Metallica plaadi läbi, mis poodidesse jõuab 12.september.

            Hinnang: 10 - pallisüsteemis 7, sest kidrasoolod olid head, aga ei suutnud eraldada popikssaavaid laule nendest, mis lihtsalt plaadi peal vedelevad.
            Suht igav plaat on minu jaoks see. Metallica sound on väga rõvedalt ühekülgseks muutunud. Iga loo alguses tekkis tunne, et see on laul, mida ma olen juba kuskilt kuulnud. Ja see kuskilt kuuldud laul tundub parem, kui Metallica oma. Muidugi on Metallical vägaväga raske ületada oma varasemaid albumeid. Aga näiteks St.Angeri puhul nad suutsid leida midagi uut oma muusikasse. Kuigi jah, seegi plaat polnud just meistriteos aga kurat, see oli väga rokkiv plaat. Algusest lõpuni. Ning ma olen täheldanud, et kuulan seda tihti üle. Aga uue plaadi puhul mul küll tunnet pole, et tahaks seda veelveel kuulata.

            Kommentaar


              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              Aga uue plaadi puhul mul küll tunnet pole, et tahaks seda veelveel kuulata.
              Sama siin.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Sama siin.
                millest siis tingitud suhteliselt kõrge hinne?

                Kommentaar


                  Lood olid head, aga millegipärast pole tuju seda kuulata.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Emo oled raisk

                    Kommentaar


                      Seda viimast Metallicat võib manustada väikestes annustes nagu saialilletinktuuri. Üks lugu korraga, muidu tekivad kõrvalnähud nagu ärevus, juuste väljalangemine ja akne. Kuulata ühe hooga kõik plaadi seitsmeminutised keevitamised ära on umbes sama tüütu kui sõita rolleriga Tallinnast Tartusse.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Kuulasin just Velikije Luki plaadi läbi. Tallinn Põleb on plaadi nimi.

                        Väga kõva plaat, üldse kõva bänd. Pildi isa on seal basskitarrist.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          http://ema.mtvbaltic.com/vote/#_ spam spam spam

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Hääletatud
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              RotD RotD RotD
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                kuidas te seda metallikat kuulata suudate. isegi nende bestoffi pole võimalik edasi kerimata läbi kuulata. ilmselt mingi muusikast väljaspool seisev põhjus. näiteks raju imidž.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X