320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kes lähevad? Mina mitte...
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      Halb hakkab ,kui neid näen
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        akon on ikka allapoole igast arvestust...snoop teeb popsu ja on muidu muhe kutt...vana snoop oli ikka äss, aga selle akoni rõveduse pärast tõenäoliselt sinna ei roni kui just tasuta piletit ei kuku

        Kommentaar




          The Wailers 22.august Tallinna Lauluväljakul

          hint - bob marley

          Samal päeval on ka Sex Pistols, niiet Wailersile ei jõua.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            ja Pendulumi 'In Silico', mis on nii rokk plaat, et hoiaks või peast kinni, kui soeng sedasi sassi ei läheks. Vaatasin, et EE oli ka sellele lausa 10 punni andnud.
            Pendulumi uus on hoopis nii rokk, et ma pidin korduvalt volli maha keerama arvates, et keegi koputab uksele. Tuli aga välja, et bassikõll oli omadega kapi kõrvale hüpanud ja nüüd seal 'koputama' hakanud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Tänu tasuta piletile saab chillida ja hängida oma houmboide snuubi ja selle teise in-tüübiga kelle laulud ei meenu, tuleb tore päev.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                hetk austria-ungari keisriga oli oivaline. isegi parem, kui veerevate kivide alla jäämine kunagi ammu

                Kommentaar


                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  695 eeku odavaim pilet? Miks ma küll arvan, et see üritus mõnuga miinusesse jääb.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    695 eeku odavaim pilet? Miks ma küll arvan, et see üritus mõnuga miinusesse jääb.
                    hea kui üldse viimasel hetkel ära ei jäeta
                    AILTON

                    Kommentaar


                      The Black Crowesi "Locust Street" on mu selle suve laul. Viib sind kusagile 70-te päikeselisse Californiasse, mõne rannikuäärse villa avarate aknatega tuppa. Lintmakk nurgas ketrab aga just seda päikeselist viisi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        The Black Crowesi "Locust Street" on mu selle suve laul. Viib sind kusagile 70-te päikeselisse Californiasse, mõne rannikuäärse villa avarate aknatega tuppa. Lintmakk nurgas ketrab aga just seda päikeselist viisi.
                        Kõva mees olid, kui sa 70-ndatel Kälifõurnias käisid:S

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Kõva mees olid, kui sa 70-ndatel Kälifõurnias käisid:S
                          Sa ei olegi veel oma pööningult ajamasinat avastanud?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            12.september tuleb välja siis uus Metallica album, Death Magnetic. See on järjekorras 9s siis. Eile (21.august) tuli välja siis esimene singel albumilt. Nimi on sellel The Day That Never Comes. Ülevaadete ja spoilerite järgi tundub see plaat olevat ..And Justice For All'i moderne versioon, võimas bass trumm ja ludistavad soolod. Kõige põnevam minu arust albumil on laul nimega Unforgiven III, I oli väga hea, II polnud üldsegi mitte hea. IIIndalt loodan sellist klassikalist 88'-91' aasta Metallica soundi.

                            http://www.youtube.com/watch?v=7qdp9SWx1Bc - The Day That Never Comes
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Kaua oodatud Reketi sooloplaat on väljas ja ka kuulamiseks kättesaadav, nii tore nii tore. Kaasa teevad parimad pojad ja lugusid on igale maitsele. Asi on igati chill ja kõrvale hea kuulata, üks parimaid viimase aja plaate kindlasti ( Element - Alumiinium L-P kõrval ) .
                              Trääkliist:
                              01 Reket - Tere
                              02 Reket - Lähme
                              03 Reket - Olen aastaid
                              04 Reket - Üks
                              05 Reket - Ükskõik kui üksi - kaasas Mai
                              06 Reket - Kajapark
                              07 Reket - Kõrbekotkas
                              08 Reket - Terrori triloogia
                              09 Reket - Smoi
                              10 Reket - Paradiis
                              11 Reket - Ära paranda mu maailma
                              12 Reket - Orgia - kaasas Chalice
                              13 Reket - Ei tule - kaasas Väike Jott
                              14 Reket - Kaheksakaheksa
                              15 Reket - Fin
                              16 Reket - Päral - kaasas Tommyboy, Põhjamaade Hirm ja Genka

                              mingi stiilinäide ka hulka:
                              Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Selline lugu, et Rodney Crowelli "Sex & Gasoline" kipub vägisi minu selle aasta TOP 5 sekka. Ehkki plaat pole veel ametlikult väljaski, aga kenasti tellitud ja laulud kodukal inspireerivad.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X