320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Öeldakse, et rock'n'roll on väsinud. Vist jah. Igasuguste viimase aja indihittide läbikuulamine on igatahes päris masendav kogemus. Mõni üksik lugu vaid paitab kõrva.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ewert and The Two Dragonsi plaat on ikka võrratu. Hea lugu hea loo otsa. 5+, eriti veel arvestades, et tegu on eesti artistiga.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Tom Russell pajatab oma viimasel plaadil unustet näitlejatest Bobby Driscoll, Cliff Edwards, Sterling Hayden ja rändab paikades nagu Duluth, Juarez, San Sebastian, Hannibal jne jne. Korralik reis võimalik plaadi kõrvale Wikipedias ette võtta. Mõnus.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
          Ewert and The Two Dragonsi plaat on ikka võrratu. Hea lugu hea loo otsa. 5+, eriti veel arvestades, et tegu on eesti artistiga.
          Minu jaoks oli ka suur üllatus ja seda positiivses mõttes. Võimas!
          AILTON

          Kommentaar


            Lou Reed ja Metallica tegid koos mingi asja. nüüd saab pre-kuulata ka.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Lou Reed ja Metallica tegid koos mingi asja. nüüd saab pre-kuulata ka.
              Pala View on ka täispikkuses juba tükk aega olemas. Kommentaare ja youtube hinnanguid vaadates tunduvad Metallica fännid seda projekti kahesajaga vihkavat. Mulle tundus piisavalt huvitav, et vähemalt proovida seda kuulata, kasvõi austusest Lou Reedi vastu. Tundub, et autorite varasemast loomingust meenutab üllitis vast ehk kõige rohkem Lou Reedi Berlini, mis on minu arust tema parim plaat üldse. Metallicat pole ma küll umbes 20 aasta kuulanud, aga see tundub olema selline valdavalt aeglases tempos kulgev plaat, mis ei pruugigi olla lõpuni sitt.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Aasta punchline tuleb Oleg Kosjuginilt: "Nii pede, et imed munni ka läbi kõrre"
                EP tasuta alla laadimiseks: http://www.legendaarne.ee/news.php?nid=91

                Sama lugu (General Lös) tõusebki sellelt EP-lt kõige paremini esile. Küllaltki head riimid Genkalt ja biit, mis meenutab Company Flow'd ja on justkui vaese mehe versioon Toe Tagi legendaarsest Lewis Carrolist. Üldjoontes ei ole aga produktsioon (kõik taustad on teinud Cool D) midagi erilist ja Genka pole ilmselt ka oma parimaid värsse tasuta albumile poetanud.

                EP sisaldab mõningaid briljantseid kohti. See on paraku kõik. Ahjaa, plaadikaas on ka äge.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Aasta punchline tuleb Oleg Kosjuginilt: "Nii pede, et imed munni ka läbi kõrre"
                  Eestikeelne räpp kse: kse: kse:
                  Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                    Eestikeelne räpp kse: kse: kse:
                    Ühesõnaga nagu enamus sinu postitusi siis?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ma ei oleks seda tingimata uskunud, aga peale umbes kümmet mainimisväärsusetut plaati rokib Korn jälle sajaga. Või noh, Korn teeb seda, mida ikka, aga Skrillex et al teevad asja mõnusaks. Igatahes on see uus plaat nii kõva, et tahaks jälle laivile minna. Kuniks Limp Bizkit teeb OMA dubstepmetaliplaadi ja paneb sellega alguse uuele kräppmuusikauputusele.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Ma ei oleks seda tingimata uskunud, aga peale umbes kümmet mainimisväärsusetut plaati rokib Korn jälle sajaga. Või noh, Korn teeb seda, mida ikka, aga Skrillex et al teevad asja mõnusaks. Igatahes on see uus plaat nii kõva, et tahaks jälle laivile minna. Kuniks Limp Bizkit teeb OMA dubstepmetaliplaadi ja paneb sellega alguse uuele kräppmuusikauputusele.
                        Ma lugesin mitu korda, et mida vittu, aga siis meenus, et Fitti on ju filmi, mitte muusikamees.

                        Kommentaar


                          hehe.
                          ah mine perse.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Skrillex on väga ohtlik kraam. Ükskord tõmbas käima ja kuulasin tund aega volüüm põhjas ja siis rahunedes jäi facebook teele. Vaatasin ühe tsiki karnevali pilti ja all oli neli naise nime, aga üks oli mehe näoga. Sitad geenid mõtlesin. Järgmisele pildile klikkides oli vaata-seda-linki-kõlarid-põhjas ehmatus, sest kõik neli tundusid nüüd meestenägudega. Võibolla oli viga minus, aga ... no arvatavasti oli viga minus, aga ... no kindlasti oli viga minus, aga teid on hoiatatud.

                            (täpsuse huvides mängis Kornivaba Skrillex)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ooi Limp Bizkiti "Significant Other" on jumala kickass plaat.

                              -e1- kui juba heietamiseks läks siis seoses Korniga meenub kolm seika a) kõikidele mu sõpradele meeldis
                              b) ühel neist oli umbes 97 aastal mingi ilge raha eest seotatud Korni VHS kassett ja alkohol, kus olid lood ja mingid stuudio ülesvõtted. No ja minul oli VHS-mahamängija ja vaba pind iga nädalavahetus. Ja mul oli ka lõpuks see värk kõik peas (nii alko kui Korn).

                              c) Siis vajus Korn mõneks aastaks minu jaoks orbiidilt, kuni ta jõudis minuni uuesti läbi järgneva loo, mida mängis maha isegi Sky plus. Kui meinstriim see veel on


                              -e2- tegelt ma tean muusikast veel vähem kui fitti
                              -e3- VHS oli vist see, vajab täpsustamist

                              -e4- lõpuks müüdi kassett maha, et saaks õltsi osta.

                              Kommentaar


                                Korn kuulutas ju ka et nemad leiutasid dubstepi. Viimasel ajal on üldse dubstepi segamine igasse stiili popp ja tüütuks muutub see juba. Kasvõi Karl Madise ja Genka lugu mille produtseeris karola armuke printz board(vms.), algus on nagu normaalne aga keskel on mingi ilge raiumine mis üldse ei sobi sinna. öakk.

                                Aga praegu kuulan seda uut Korni plaati ja algus oli paljutõotav. OK, kokkuvõttes mittemidagiütlev plaat. Jättis kümaks. Pole siga ega kägu. Selline muusikastiilide omavaheline miksimine ei too tavaliselt midagi head ja see plaat on järjekordne näide sellest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X