320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Jah, mulle meeldib Bowie samuti pigem sellise hipi-laulukirjutajana. Need hilisemad elektroonilised asjad on liialt ümberpööratud maailm minu jaoks.

    Kui Drake\'ist rääkida, siis soovitan soojalt. Minu arust talendikaim singer/songwriter peale Bob Dylanit. Kes on kuulnud van Morrissoni, Cat Stevensit või Donovani, siis Drake ei kõla ligilähedaseltki, nagu nemad. Drake on tunduvalt melanhoolsem, aga mitte kunagi lääge. Tema lugudes on mingi müstiline ilu, mida üheski teises laulukirjutajas pole. Drake suri 1974. aastal uimastite liigtarbimise tagajärjel.

    The Byrds on elurõõmus folkrock. Jubeilusad harmooniad neil, meenutavad ilmselgelt the Beatles\'it, kuid seni kuuldud materjali põhjal meeldivad isegi rohkem. Nende kitarristi 12-keelne kitarr on The Byrdsi nii-öelda firmamärk. Tänapäeva artistidest on The Byrds võib-olla kõige enam mõjutanud REMi ja the Smithsi ja Morriseyd, vaatamata viimaste ilmselgele depressiivsusele.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Päevad ei ole vennad! Mõnikord kuulan vanakooli jazz\'i, teinekord bossat, siis hoopis Dagö ja muud kodumaised pärlid, aga vabalt ka P.O.D.\'i, aga üks on selge - täna ma kuulun Norah Jones\'ile ja tema superalbumile \"Come Away With Me\"!!

      Nautige kolmepäevast nädalavahetust!!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Nonii. Kes meil siis Decoltes 23. aprillil on? THE BIZ, ehk siis Violeta ja Paul French. Mega kõvat üritust on oodata ja ma ei tahaks sellest ilma jääda. Seega küsiks kuidas Decoltesse sisse saamisega lood on? On lootust, et ilma passita saab sisse? Ma ütlen ausalt, et ma ei taha jooke osta, vaid ainult muusikat nautida!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          kaine peaga siukses urkas nagu decolte? jah, \'nautima\' on siinkohal nüüd küll see õige sõna... vähemalt pool liitrit viuna on vaja enne ära juua, kui seal vene narkaritega ennast silmitsi sead.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Originally posted by fittibaldi


            kaine peaga siukses urkas nagu decolte? jah, \'nautima\' on siinkohal nüüd küll see õige sõna... vähemalt pool liitrit viuna on vaja enne ära juua, kui seal vene narkaritega ennast silmitsi sead.
            On asi tõesti nii hull? Et nagu rahulikult muusikat nautida pole võimalik, ilma et mingi tonkapea tõmblema tuleb?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              einoh võivad tõmmelda võivad ka mitte, aga dec ja terrarium mu meelest suht venelaste pärusmaa. enamik neist joob klubis aint vett, aga silmad jumala pahupidi - eks tee ise omad järeldused. ja kaine peaga mina ei suudaks sellise rahva seas kuidagi olla, isegi kui muusika on hea (konkreetne näide ill skillz ja danny c terrrariumis).
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Originally posted by fittibaldi


                einoh võivad tõmmelda võivad ka mitte, aga dec ja terrarium mu meelest suht venelaste pärusmaa. enamik neist joob klubis aint vett, aga silmad jumala pahupidi - eks tee ise omad järeldused. ja kaine peaga mina ei suudaks sellise rahva seas kuidagi olla, isegi kui muusika on hea (konkreetne näide ill skillz ja danny c terrrariumis).
                No kurat. Ma kannataks ära tuimalt. Kui just keegi nokkima ei kipu. Muidu ma klubidesse ei kipu, kuid kõik mis on seotud Benassiga MEELDIB ja ma pean the Bizi ära kuulma oma kõrvaga. Teist sellist võimalust enam ei tule.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  ma olen viimastel nädalatel kuulanud praktiliselt ainult apocalypticat ja pean tunnistama, et olen armunud...

                  mu pea on tšello.

                  claire\'s birthday ja mikk tammepõld (\"ilus on maa\") on ka suht-koht geeniused...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by Robinho


                    Originally posted by fittibaldi


                    einoh võivad tõmmelda võivad ka mitte, aga dec ja terrarium mu meelest suht venelaste pärusmaa. enamik neist joob klubis aint vett, aga silmad jumala pahupidi - eks tee ise omad järeldused. ja kaine peaga mina ei suudaks sellise rahva seas kuidagi olla, isegi kui muusika on hea (konkreetne näide ill skillz ja danny c terrrariumis).
                    No kurat. Ma kannataks ära tuimalt. Kui just keegi nokkima ei kipu. Muidu ma klubidesse ei kipu, kuid kõik mis on seotud Benassiga MEELDIB ja ma pean the Bizi ära kuulma oma kõrvaga. Teist sellist võimalust enam ei tule.
                    õujee trääns on kõikjal hea. okok. tegelt pole. Kõik kenad inimesed reedel-laupäääval Club Uk-le

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by dannar


                      Originally posted by Robinho


                      Originally posted by fittibaldi


                      einoh võivad tõmmelda võivad ka mitte, aga dec ja terrarium mu meelest suht venelaste pärusmaa. enamik neist joob klubis aint vett, aga silmad jumala pahupidi - eks tee ise omad järeldused. ja kaine peaga mina ei suudaks sellise rahva seas kuidagi olla, isegi kui muusika on hea (konkreetne näide ill skillz ja danny c terrrariumis).
                      No kurat. Ma kannataks ära tuimalt. Kui just keegi nokkima ei kipu. Muidu ma klubidesse ei kipu, kuid kõik mis on seotud Benassiga MEELDIB ja ma pean the Bizi ära kuulma oma kõrvaga. Teist sellist võimalust enam ei tule.
                      õujee trääns on kõikjal hea. okok. tegelt pole. Kõik kenad inimesed reedel-laupäääval Club Uk-le
                      See ei ole trääns! House hoopis!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Kuulake ikke ill nino-t ja chimaira-t
                        Noo ja muidugi ka rapist Cypress Hilli.............
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          no minu lemmikud eestist on vaieldamatult metro luminal, sõpruse puiestee ja alumiinium, tegelikult pole eesti pungil (j.m.k.e., psychoterror, vennaskond) ka midagi viga. välismaal on lemmikuid leida keerulisem. nirvana, guns and roses, red hot chilli peppers, offspring (vanemad lood) on päris head... uuematest bändidest on sümpaatsed the white stripes ja system of a down.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Originally posted by vanapagan


                              kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i
                              Kuula kindalsti Machine Head ja Mushroom Heads ka
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Nädalavahetusel sai kuulatud kasseti pealt laule vene multi- ja lastefilmidest: Buratino, Nu pagadi!, Winnie Puhh jpt. Siis veel eesti lugusid ´60 ja ´80ndatest, Ivo Linna parimad palad.
                                Oehh, nostalgia on suurepärane asi!
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X