320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    ma olen ka vanuigi nostalgiale oma näo pööranud, ning viimasel ajal on huvi keskendunud peamiselt ühe sõbraliku vennasrahva 80ndate hiiglastele, nagu dingo, millionasade. ning eriline lemmik, sleepy sleepers ning viimati kuulatud kogumik \"kekkonen\".

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      minu nädalalõpp möödus aga näiteks Jan Garbarekit kuulates. laupäeval, kui krabula täitsa väljakannatamatu oli, siis keerasin kõrgeid maha, muidu käis saksofon luust ja lihast läbi. pühapäeval sain aga ilusti kõik seaded keskele keerata ja kivisildniku kõrvale lugeda. viimane oli muide parem, kui lootsin.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        vaatan, et väga paljud tänapäeva inimesed on vaimustuses klubimuusikast, trancest ning trummist ja bassist...palun teadjamad mehed/naised seletate kah lollile, mis vahe on nendel muusikastiilidel, sest ise sellist muusikat absoluutselt ei kuula ja mulle isiklikult tundub klubi ,trance ja d&b ühesuguse tümpsuna(minu subjektiivne arvamus, ei ole vaja mind sõimudega üle hakata kallama). Seega seletage mulle, kuidas neid liigitatakse/eristatakse...
        Where were you in '62?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by dimaggio


          vaatan, et väga paljud tänapäeva inimesed on vaimustuses klubimuusikast, trancest ning trummist ja bassist...palun teadjamad mehed/naised seletate kah lollile, mis vahe on nendel muusikastiilidel, sest ise sellist muusikat absoluutselt ei kuula ja mulle isiklikult tundub klubi ,trance ja d&b ühesuguse tümpsuna(minu subjektiivne arvamus, ei ole vaja mind sõimudega üle hakata kallama). Seega seletage mulle, kuidas neid liigitatakse/eristatakse...
          vaata (ja kuula) seda lehekülge. Põhimõtteliselt kõik elektroonilisest muusikast. Mees on suht vahvalt kommenteerinud ka kõiki stiile. Soovitatav kõigile.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            superlahe lehekülg..(Y)

            selgub siis, et kuulan peamiselt jump upi, trancestepi ja mõnevõrra ka darkstepi, mis hoopis teisest harust, pluss trance\'i kategooriast industrialit.. päris lootusetu juhtum it is then.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              minmul siis,
              House: Synthpop -> Synthron
              Deep House -> France House poole
              Techno: Minimalist Experimantali suund.
              Breakbeat: 2step Garage
              Funky alt Florida suund.
              Jungle:
              Jungle - d\'n\'b -> JAzzStep - > Athmosphere
              Jungle -> Breakcore -> Darkcore
              Ambient:
              Ambient Breakesist-> downtempo ja trip hopile

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Originally posted by Davids


                Originally posted by vanapagan


                kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i
                Kuula kindalsti Machine Head ja Mushroom Heads ka
                Mina küll nüüd kahtlen Machine Head\'i ja Mushrommheads\'i muusikalises väärtuses. Täielik nilbus IMO
                308

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  vist peaks olema vocal house, ghetto tech, abstract ja progressive hip, ja Rio funk´i oli ka omaette kuulamine:P ja kui ma oleks dj, siis peaks siia lisama ka turntablismi, kuid lihtsalt scratchimine ei ole päris minule. Raggast ka edasi jungle, sealt edasi saab mõistus otsa.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by Markko


                    Originally posted by Davids


                    Originally posted by vanapagan


                    kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i
                    Kuula kindalsti Machine Head ja Mushroom Heads ka
                    Mina küll nüüd kahtlen Machine Head\'i ja Mushrommheads\'i muusikalises väärtuses. Täielik nilbus IMO
                    Nujahh kui sa Trance machine oled siis jah aga noh igalyhel oma arvamus ja yleyldse mis sina selle kallal vingud ega ma sulle seda ei soovitanud !!!! Kui tahad weel muusikalises v22rtuses kahelda siis v6ta ja kuula Disturbed,Deftones,Drowning Pool,Mudvayne ja eriti SlipKnoT-i Metal#1 Trance on lollide muusika ........see on neile kes ei oska peale rytmi midagi omaks v6tta , inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........noh tglt mul pohh kuulake mida tahate aga Trance imeb!!!!!!!
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by Davids

                      inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........
                      võtke kuulda seltsimees davidsit, sest kui lugeda ka tema postitusi mujal teemades, näikse, et ta on varem kõva träänsimees olnud. if u know what i mean
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Originally posted by fittibaldi


                        Originally posted by Davids

                        inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........
                        võtke kuulda seltsimees davidsit, sest kui lugeda ka tema postitusi mujal teemades, näikse, et ta on varem kõva träänsimees olnud. if u know what i mean
                        ooujeee
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Originally posted by Davids



                          Nujahh kui sa Trance machine oled siis jah aga noh igalyhel oma arvamus ja yleyldse mis sina selle kallal vingud ega ma sulle seda ei soovitanud !!!! Kui tahad weel muusikalises v22rtuses kahelda siis v6ta ja kuula Disturbed,Deftones,Drowning Pool,Mudvayne ja eriti SlipKnoT-i Metal#1 Trance on lollide muusika ........see on neile kes ei oska peale rytmi midagi omaks v6tta , inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........noh tglt mul pohh kuulake mida tahate aga Trance imeb!!!!!!!
                          Sinu informatsiooniks ma ei kuula trance eriti palju, vastupidi ma kuulan metalit. Kunagi sai Machine Head\'i ja Mushroomheads\'i kuulatud, sealhulgas ka Disturbed\'i, Deftones\'i ja muud su nimekirjas. Ma lihtsalt tahan öelda, et metal muusika maailmas on palju- palju paremat kui nood bändid. Sinu nimekirjast vast Deftones on üks lootustandvamaid. Ma ei mõista sind hukka et sa nn tr00 metal\'it ei kuula (üleüldse ma vihkan kogu muusika lahterdamist), lihtsalt üritan vaikselt selgemaks teha, et on palju oskuslikumat ja paremat metal muusikat ka olemas. Aga see kõik on pelgalt minu arvamus
                          308

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Originally posted by Markko


                            Originally posted by Davids



                            Nujahh kui sa Trance machine oled siis jah aga noh igalyhel oma arvamus ja yleyldse mis sina selle kallal vingud ega ma sulle seda ei soovitanud !!!! Kui tahad weel muusikalises v22rtuses kahelda siis v6ta ja kuula Disturbed,Deftones,Drowning Pool,Mudvayne ja eriti SlipKnoT-i Metal#1 Trance on lollide muusika ........see on neile kes ei oska peale rytmi midagi omaks v6tta , inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........noh tglt mul pohh kuulake mida tahate aga Trance imeb!!!!!!!
                            Sinu informatsiooniks ma ei kuula trance eriti palju, vastupidi ma kuulan metalit. Kunagi sai Machine Head\'i ja Mushroomheads\'i kuulatud, sealhulgas ka Disturbed\'i, Deftones\'i ja muud su nimekirjas. Ma lihtsalt tahan öelda, et metal muusika maailmas on palju- palju paremat kui nood bändid. Sinu nimekirjast vast Deftones on üks lootustandvamaid. Ma ei mõista sind hukka et sa nn tr00 metal\'it ei kuula (üleüldse ma vihkan kogu muusika lahterdamist), lihtsalt üritan vaikselt selgemaks teha, et on palju oskuslikumat ja paremat metal muusikat ka olemas. Aga see kõik on pelgalt minu arvamus
                            Seda ma usun aga jah ytle m6ni uuem ja parem siis
                            Neid b2nde on olemas sadu normaalseid ja mida on kuulatud ka aga jah ..........
                            742617000027
                            (sic)
                            (515)
                            MAGGOT

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              siinkohal teeks väikestviisi reklaami:
                              www.moonfm.tk (url\'i ei saand sisestada,mingi jama sellega) on üks tegija underground raadio,mida tasub järele checkida.

                              Üldist-raadio on eetris 24h,enamus ajast on eetris DJ Wilta-raadio asutaja ja põhitegija,aegajalt on eetris ka DJ Shaq ning K-G.mõned isikud on veel vahest plaati keerutamas,kuid nemad juba harvem.

                              Muusikast-üldine muusikavalik on mitmekülgne,Wilta paneb põhirõhku klubimuusikale,Shaq mängib mis juhtub,ainult K-G on spetsialiseerunud kindlalt parimale hip-hop\'ile.Muuseas-kui eetris on Wilta,siis saab raadio kodukalt ka soovikaid küsida ning üldjuhul on soovitud lugu kohe ka järgmisena kõlamas.

                              Programmist-kindlaid aegu üldiselt ei ole,DJ\'d vahetuvad nii kuis juhtub ja nii kuis tuju on.ka siin on erandiks just KG ,kelle kindlad eetriajad on neljapäeviti ja pühapäeviti kell 21.00-23.00,kuid ka nemad võivad eetrisse juhtuda suvalistel aegadel.

                              Ise olen ka üks K-G liikmeist ja soovitan seega kõigil,kel vähegi võimalust,kuulata juba täna õhtul parimat hip-hop\'i ja lollimat möla K-G show\'s kl.21.00.
                              ja kui kellelgi peaks olema selle kohta küsimusi või tahaks kedagi tervitada lasta või soovikaid küsida,siis kasegeto@hot.ee -küsida võib kõike.
                              täna õhtul siis first ever kase geto show. pulli hakkab saama.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                hoian kõrvad kikkis Hip Hopi kohalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X