320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by peremees


    +täna kell 5 või 6 toimub hollikas Mc Battle 2004.Kõik keda huvitab ja kes vähegi saavad,kohale!
    MC BATTLE 2004
    23. aprill, klubis Hollywood
    17:00 - 21:30

    Host - Tommy Boy
    kellel vähegi võimalust on,kindlasti kohale,endal kahjuks ple.
    peremees,räägi pärast kuidas oli.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Räägin.Esimesed voorud jäävad arvatavasti nägemata,sest lähen kohale kella 18.00-ks.
      Sealtmaalt üritan kõik enam-vähem meelde jätta.Tegelikult,teeb mc battlest kokkuvõtte ka ehh.ee.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by Davids


        Originally posted by peremees


        Eamon-Fuck It,päris tegija viimase aja lauludest.
        Raptile feat.Xzibit-make ya\'ll bounce.
        Eesti uusimast HipHop plaadist \"Volüüm\" nii palju,et ootasin veidi paremat,aga alati on lootused kõrgel.Muidu täitsa Ok.
        Saksa räpparid on präis kõvasti esile tõusnud.
        Saksa r2pp on yks parimaid
        ei tea,mulle pole saksa räpp kunagi eriti istund-enamus sellest tundub kuidagi kuiv ja ühesugune kraam-et pole nagu midagi jubedat a samas ka mitte midagi erilist.see,et ma keelt ei jaga on ka ehk üks põhjustest a samas meeldivad mulle näiteks mitmed prantsuse tegijad- iron sy, saian supa crew jne.
        volüüm oli minu jaoks aga üllatavalt hea,ei lootnudki nii ühtlaselt tugevat albumit sellest.

        muide-ega keegi mu varemalt reklaamitud saadet ei juhtunud kuulama?esimene saade nagu ikka,oli üks suur pang teise järel.kui keegigi juhtus korrakski kuulama,siis võiks anda veidi tagasisidet,ses suhtes et mis meeldis ja mis mitte.
        ning loomulikult,kes ei juhtunud peale,neile soovitaks kasvõi juba mussi pärast asi järele checkida-parim hiphop.keda huvitab,siis eelmiselt lk-lt leiate rohkem infi.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          1. misasi on mc?
          2. misasi on mc battle?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Originally posted by Sull


            1. misasi on mc?
            2. misasi on mc battle?
            1. master of ceremony
            2. mc-d üritavad teineteist riimitud mölaga üle trumbata

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              kas see \"mc\" on termin mis on kasutusele võetud räpparite poolt?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Originally posted by Sull


                kas see \"mc\" on termin mis on kasutusele võetud räpparite poolt?
                mh.. ei teagi. tegelt.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Välismaal kasutakse terminit mc igasuguste ürituste juhtide kohta.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by dannar


                    Originally posted by Sull


                    1. misasi on mc?
                    2. misasi on mc battle?
                    1. master of ceremony
                    2. mc-d üritavad teineteist riimitud mölaga üle trumbata
                    1.ma olen nagu kuskilt kuulnud,et mc tuleb sõnapaarist mic checka,a see võib vabalt ka olla niiöelda hiphopparite tõlgendus asjast.minu jaoks tähendab mc lihtsalt räpparit üldiselt.
                    2.mölaks ma seda ei nimetaks aga põhimõtteliselt jah.
                    kes tahab teada,mida tähendab,peab ikka ise ära checkima asja ega muidu õiget pilti saa.eelmise aasta mc-battle\'i audionäited on muideks üleval ka hiphop.ee avalehel.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Originally posted by Jyrka


                        Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster
                        Geto Boys on tõesti täiega tegija.
                        kui see juba meeldis,siis checka neilt kindlasti ka järgmisi ja minu arust veel paremaid lugusid-6 feet deep;my mind\'s playing tricks on me;chucky jne.
                        muide-hiphop on üks põhjatu kullaauk,uusi megahäid artiste/lugusid on lõputult,mida välja kaevata,avastada ja uuesti avastada.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          okei okei,mc battle 2004 on lõppenud!
                          Ürituse märksõnaks on PÕHJAMAADE HIRM!
                          MF LEF(vist oli tema,ei tea kindlalt,kisa oli nii suur nimedest raske aru saada) tundus alguses võimas,võimas senikaua ,kui polnud näind Põhjamaade Hirmu.Põhimõtteliselt,mai viitsi ega taha mingit kokkuvõtet kirjutada,kuna nimedes tekivad vead ja võin midaig sassi ajada.
                          Hiphop.ee ja ehh.ee-s saate ülevaate.Palju oli uusi noori mc-sid.Meelde jäid lisaks nimetatutele Softkilla,Bro oli suht tegija,a langes välja,Wild disease oli pettumus,RsD,ja mingi vend kes oli veerandfinaalis Softkilla vastu,krt,tema oleks pidand sealt edasi minema!
                          enivei,kuna olin esimest korda Battlil,jäi ülivõimas mulje.
                          Kõik huvilised järgmine aasta kohale!!!
                          Kohapeal olla on ikka täiesti teine asi,kui tõmmata netist ja kuulata kodus.
                          Mai tea ,mis soga siia kokku ajasin,kell on palju.
                          PS!PÕHJAMAADE HIRM!!!!!!...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Originally posted by Jyrka


                            Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster
                            Kas sa vaatasid filmi Office Space?
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Originally posted by Jaan


                              Originally posted by Jyrka


                              Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster
                              Kas sa vaatasid filmi Office Space?
                              Jep, üsna hea oli muideks.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                No kurat.
                                ma vaatasin battlil finaali ära ja tulin tulema,et vältida järjekordi.
                                Olin 110%kindel et Põhjamade Hirm võitis.Rahvas skandeeris tema nime,kõik olid tema poolt.
                                Võitja kuulutati välja mõne aja pärast....kelleks oli....MF LEF.....nagu wtf.....tglt.....mai saa lihtsalt vene keelest aru.
                                Oleks tahtnud ikka võitjat,kes riimiks eesti keeles.
                                SUXXXX....PH oli ikka parim..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X