320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neljapäeval oli uue muusika austajatele ühe ajastu lõpp. Lugematul arvul hitte ja esmaettekandeid kuulajateni toonud Zane Lowe lahkus BBC R1-st ning kolis üle lombi inglite linna Apple palgale. Ameti võtab üle R1-st Annie Mac. Lowe viimane ja suhteliselt emotsionaalne saade kus ta mängib lemmiklugusid BBC ajast on kuulatav siit.

    Kommentaar


      Tähelepanu.
      Kendrick Lamari, Sufjan Stevensi ja Courtney Barnetti plaadid on väga väljas ja ponksud.

      Väljas on ka Modest Mouse'i uus, aga seda vist pole pigem mõtet väga kuulata. Kuulake parem Iron & Wine'i, mis on tore.

      Kommentaar


        pluss üks mõnukale - courtney barnett on tõesti vahva, kuigi mulle meeldivad need nirvana mõjutustega lood rohkem kui need vahepealsed viski-soigumised.

        ibeyi piffide omanimeline LP on ajas paremaks muutumas, kuigi sellist pauku nagu nende lugu oya seal minu jaoks ei ole.

        vessels - dilate. senise aasta lemmik tapeet. elektroonilise mussi eelistajatele kohustuslik. kellele säherdune asi meeldib, aga tahaks natuke metamat muusikat, kaevugu kõige hipsterimasse lable'isse - triangle records - ja vaadaku mis pinnale ujub.

        frustratsioon 2015 on the amazing - picture you. rootsi asi. teeb teeb teeb, aga kaant maha ei löö. väga hea plaat ja selle pärast ajabki tigedaks, et ei saa öelda sitaks fuckin hea. sama keiss mis mullu war on drugsiga.

        veits psühhedeeliat ka - the bright light social hour. päris vinge, kohati vajub lonti, aga all&all läheb esimese päriselt sooja ilmaga pikemat sõitu tehes peale ja eks alles siis saab aru, kas upub või ujub.

        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          pluss üks mõnukale - courtney barnett on tõesti vahva, kuigi mulle meeldivad need nirvana mõjutustega lood rohkem kui need vahepealsed viski-soigumised.
          'tiagi veel.. tema esimese plaadi austajana pole see teine veel klikkinud miskipärast, kuigi saab igast suunast kiitusi praegu. Mu meelest sobis talle vähem produtseeritud lo-fi stiil rohkem kui see nirvaanarokkimine.
          Kusjuures temaga sarnane on veel üks hiljuti debüteerind tüdruk Sarah Bethe Nelson plaadiga Fast Moving Clouds - soovitan sellises teemas jätkates.

          Paari naasnud veterani etteasted on vahepeal toimunud ja teretulnud: shuugeisi kütjad Swervedriver tuli järsku lagedale väga mõnusa Teenage Fanclubiliku uue plaadiga. Veel ilmutas end ei tea kust välja vana post-punk kombo Monochrome Set suht ok plaadiga.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Death Cab For Cutie kohe ilmuva uue plaadi nimi on eesti keeli päris lõbus. Tshekkige.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Nii.
              Kuu on jälle möödas.

              Kõige kuulatumad lood märtsikuus (aastanumbriga 2015)
              Kendrick Lamar – King Kunta
              Natalie Prass – Violently
              Courtney Barnett – Pedestrian at Best
              Toro y Moi – Empty Nesters
              Sufjan Stevens – Eugene
              Natalie Prass – It Is You
              Ghostpoet – Nothing In The Way
              Laura Marling – False Hope
              S. Carey – Bullet Proof... I Wish I Was
              Carl Barât and the Jackals – March Of The Idle
              Sufjan Stevens – All of Me Wants All of You
              Unknown Mortal Orchestra – Multi-Love
              Rhiannon Giddens – Tomorrow is my Turn
              Susanne Sundfør – Kamikaze
              The Districts – 6 AM
              Rhiannon Giddens – She's Got You
              of Montreal – Bassem Sabry
              Will Butler – What I Want
              Purity Ring – Begin Again
              Lady Lamb the Beekeeper – Billions Of Eyes

              Lood kuulatavad (kõiki muidugi ses t*rases spotifys pole) https://open.spotify.com/user/111021...fmLhkHUPfmb6uq

              Uued märkimisväärsed plaadid leiab siit muidugi ka üles:

              Sufjan Stevensi uus on väga kõva.

              Minusuguse "ega ma väga tihti hiphippi ei kuula"-tüübi jaoks on üllatavalt kõva, vist kõige kõvemgi, Kendrick Perk, ptüi, Lamar.

              Courtney Barnetti plaat on samuti väga ühtlaselt tugev.

              Laura Marling
              on natuke keeruline, aga kokkuvõttes väga heade lugudega masendusplaat.

              Lisaks soovitan veel Ghostpoeti plaati, Steven Wilsonit.


              Järgmisel kuul saavad märgi kirja Passion Pit, Blur, Hot Chip ja ilmselt midagi veel.

              Kõige kummalisem üritus on ikka endiselt Prodigy. 16-aastaselt olid nad minu lemmikuteks ja ilmselt oleks see plaat samamoodi toona mu lemmik olnud. Nende kahjuks on aeg edasi liikunud, nemad mitte. Päris piinarikas kuulamine oli.

              P.S. Vahepeal lisaksin veel ühe kummalisema loo. Obnox - Ohio. Nagu oleks võetud Jack White, ta natuke katki tehtud ja siis mängima pandud. Kui kõlarid lükata valjema heli peale, siis kõlab üsna lahedalt.

              Kommentaar


                Kiidan ettevõtmist, mul on probleem uue muusika leidmisega, jätka sama hooga.
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Nii.
                Kuu on jälle möödas.

                Kõige kuulatumad lood märtsikuus (aastanumbriga 2015)
                Kendrick Lamar – King Kunta
                Natalie Prass – Violently
                Courtney Barnett – Pedestrian at Best
                Toro y Moi – Empty Nesters
                Sufjan Stevens – Eugene
                Natalie Prass – It Is You
                Ghostpoet – Nothing In The Way
                Laura Marling – False Hope
                S. Carey – Bullet Proof... I Wish I Was
                Carl Barât and the Jackals – March Of The Idle
                Sufjan Stevens – All of Me Wants All of You
                Unknown Mortal Orchestra – Multi-Love
                Rhiannon Giddens – Tomorrow is my Turn
                Susanne Sundfør – Kamikaze
                The Districts – 6 AM
                Rhiannon Giddens – She's Got You
                of Montreal – Bassem Sabry
                Will Butler – What I Want
                Purity Ring – Begin Again
                Lady Lamb the Beekeeper – Billions Of Eyes

                Lood kuulatavad (kõiki muidugi ses t*rases spotifys pole) https://open.spotify.com/user/111021...fmLhkHUPfmb6uq

                Uued märkimisväärsed plaadid leiab siit muidugi ka üles:

                Sufjan Stevensi uus on väga kõva.

                Minusuguse "ega ma väga tihti hiphippi ei kuula"-tüübi jaoks on üllatavalt kõva, vist kõige kõvemgi, Kendrick Perk, ptüi, Lamar.

                Courtney Barnetti plaat on samuti väga ühtlaselt tugev.

                Laura Marling
                on natuke keeruline, aga kokkuvõttes väga heade lugudega masendusplaat.

                Lisaks soovitan veel Ghostpoeti plaati, Steven Wilsonit.


                Järgmisel kuul saavad märgi kirja Passion Pit, Blur, Hot Chip ja ilmselt midagi veel.

                Kõige kummalisem üritus on ikka endiselt Prodigy. 16-aastaselt olid nad minu lemmikuteks ja ilmselt oleks see plaat samamoodi toona mu lemmik olnud. Nende kahjuks on aeg edasi liikunud, nemad mitte. Päris piinarikas kuulamine oli.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Mulle on viimasel ajal hakanud meeldima artist nimega LoneLady, keda mh BBC 6 jõuliselt promob. Selline väikese vimkaga tantsumuusika, mis paneb tema lugusid aina uuesti ja uuesti kuulama.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Mulle on viimasel ajal hakanud meeldima artist nimega LoneLady, keda mh BBC 6 jõuliselt promob. Selline väikese vimkaga tantsumuusika, mis paneb tema lugusid aina uuesti ja uuesti kuulama.
                    Ma ükspäev hetkeks kuulasin, aga ei jõudnud veel süveneda. Aga vähemalt esimesed hetked olid positiivsed.

                    Kommentaar


                      Esimene aprillipurakas on ka tulnud. Death Gripsi duubelplaadi teine pool ehk Jenny Death on selles hiphipmaailmas taaskord väga võigas andmine. Tore plaat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Järgmisel kuul saavad märgi kirja Passion Pit, Blur, Hot Chip ja ilmselt midagi veel.
                        Kahe seniavaldatud pala põhjal võib vast ette karta, et siit mingit head nahka ei tule.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Kahe seniavaldatud pala põhjal võib vast ette karta, et siit mingit head nahka ei tule.
                          Damon Albarn on piisav geenius, et vähemalt midagi välja võluda.

                          Kommentaar


                            Ise olen vägagi ta kinjaalsust austanud just tänu varajasele Blurile ja Good, Bad & Queenile. Aga mingi hetk läks ta oma projektilt projektile hüppamisega natuke oma enda peppu ära. No näiteks Gorillaz - esimene plaat oli ju tore üheks kummaliseks projektiks, aga sinna see oleks võinud ka jääda. Neli plaati? Kaua sa ikka seda multikavärki teed. Siis tekkis tal mingi maailmamuusikavaimustus (suuresti tänu trummar Tony Allenile) ja igast muud asjad. Siis kui Blur tagasi kokku tuli, käis suur sentimentaalsuse laks üle ja kohe oli ta jälle mingit koostööd või soolot tegemas. Et lihtsalt frustreerib. Läks jutt pikale, aga tahtsin jõuda selleni, et see uus Blur kõlab pigem nagu tema väsinud sooloteema (diskleimerina, et mulle ei meeldinud sugugi Everyday Robots näiteks).
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Viimane Gorillaz oli ülimässiv geniaalsus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                No näiteks Gorillaz - esimene plaat oli ju tore üheks kummaliseks projektiks, aga sinna see oleks võinud ka jääda. Neli plaati? Kaua sa ikka seda multikavärki teed.
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Viimane Gorillaz oli ülimässiv geniaalsus.
                                Isiklikult pean Gorillazt üheks oma lemmikbändiks. Plastic Beach on minu lemmik.

                                Ja seda Mõnnari Spotify listi on võimatu kuulata. Puhverdab pidevalt. Pane teinekord oma list youtube'i üles.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X