320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    kuidas see chipmunki pinin kümnendast sekundist ajudele ei hakka, ei mahu mulle pähe.

    kolmikteos?
    Kolm käiku, pinin, nigga, aasia.

    Kommentaar


      Angel Olsen - My Woman. Vägev. Eriti lugu Heart Shaped Face. Muud on ka head, näiteks:

      Kommentaar


        Kommentaar


          Nick Cave sulges aasta albumi võistluse. Punkt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nick Cave sulges aasta albumi võistluse. Punkt.
            Rahu nüüd
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Nick Cave sulges aasta albumi võistluse. Punkt.
              Ei. Austan leina, aga ei suuda ega ka taha niimoodi teise inimese omasse uppuda. Liiga palju haipi, liiga vähe rock'n'rolli. Distant Sky on tõesti ilus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Distant Sky on selle plaadi pärl.

                Kommentaar


                  Selline lahe uus kollektiiv nagu New Pharaohs ka vaikselt tegutseb Maya Marie juhtimisel:

                  Kommentaar


                    Ja RHCP tänavune on ka täitsa okei. Kõvasti parem, kui see eelmine plönn.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Niki and The Dove oli kunagi minu supertabelis esikohal ja seekord võib ta ka teha väga vihase mineku, sest uue plaadi lõpulaul Ode To Dance Floor on melanhoolne tantsuhitt, mis lendab 7 minutit flöötide, saksofonide, laheda bassikäigu ja muidugi natuke nihkes vokaaliga. Superkevadelugu.
                      Supermõnusalbum.



                      Kommentaar


                        Algselt postitas Montag Vaata postitust
                        Supermõnusalbum.



                        Ja arva ära, et mida ma selle postituse ajal kuulasin Proovi tema varasemat lugu ka Love To The Test.

                        Kommentaar


                          Uus Bon Iver on väga huvitav, ootan juba, millal saan seda korralikult klappidega kuulata. Uus The Head and the Heart on aga lausa fantastiline, nagu minu jaoks loodud. Ja veel on viimase kuu avastus olnud Kristin Kontrol.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Heiparalla, siit tulevad septembrikuu võidunumbrid
                            1. Nick Cave and The Bad Seeds – Distant Sky
                            2. Jamie T – Robin Hood
                            3. Kishi Bashi – Honeybody
                            4. DIIV – Loose Ends
                            5. Niki and The Dove – Ode To Dance Floor
                            6. Okkervil River – Okkervil River R.I.P.
                            7. Angel Olsen – Shut Up Kiss Me
                            8. Weezer – Endless Summer
                            9. Moonface – The Nightclub Artiste
                            10. El Perro Del Mar – Kouign-Amman
                            11. The Claypool Lennon Delirium – Captain Lariat
                            12. Of Montreal – It’s Different For Girls
                            13. Cat’s Eyes – Chameleon Queen
                            14. Slow Club – Give Me Some Peace
                            15. Pinegrove – Aphasia
                            16. Flume – Never Be Like You
                            17. White Lung – Kiss Me When I Bleed
                            18. Hinds – San Diego
                            19. Nick Cave and The Bad Seeds – Skeleton Tree
                            20. Mitski – Your Best American Girl

                            Nick Cave tuli, nägi ja lõi enda valuga tõsiselt munadesse. Distant Sky on plaadi vist eelviimane lugu, duett ühe sopraniga, mis on nii õrn ja ilus, et fakkjee. Võtmeemotsioon – depressioon.

                            Paari aasta eest enda Zombiega NME parimaks lauluks ja videoks pääsenud Jamie T tuli välja uue plaadiga ja tema plaadi pealt jäi mulle kõige kauemaks meelde Robin Hood. Plaat ise on ka päris tore, aga see on esimese koha looga võrreldes diametraalselt erinev, elurõõmus, krutskilik ja kohati poisilik poprock.

                            Endine of Montreali viulimees Kishi Bashi plaat saab kriitikutelt kõikjalt hosiannat, aga mulle jäi taas meelde eelkõige üks lugu. Plaadi lõpulaul Honeybody on õrn, kergelt tantsuline pala, mis vist päris eelmise plaadi hittide kombel esikümnesse aasta lõpus ei jõua, aga sinna 30 ligi võib vaikselt tõusta.

                            Okkervil River
                            tuli taas ja avas kohe uue plaadi endale in memoriami lauldes. Sellel lool on täitsa video ka olemas, et kui tahate, siis visake peale. Kergekoelisem kitarriindirokk.

                            Uueks tulijaks peaks veel olema El Perro Del Mar, kellest ma mingi viis aastat ilmselt suurt midagi kuulnud polnud. Kouign-Amman on sahisev indipop, mida kuulavad korratute soengutega lõngusmehed enda kõrvaklappides, aga seda väga teistele ei ütle. Umbes nagu Tennis, Allo Darlin ja kõik need kümned hipsterbändid.

                            Slow Club on tegutsenud umbes 10 aastat ja nüüd sai ta minu esimesed kuulamised. Slow Club on ilmselt sellest tabelist kõige raadiosõbralikum lugu, aga siiani pole ise seda veel mänginud.

                            Devendrat olen korra kuulanud, Bon Iveri pole veel jõudnud.

                            Kommentaar


                              Ilusat laupäeva hommikut. Nautike oma tänast päeva koos Michael Kiwanukaga.

                              Pole tänu väärt.

                              P.S. Kogu tema album "Love & Hate" on kuldaväärt
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Jep, Kiwanuka tegi kõva hüppe võrreldes esimese albumiga, mis oli veits liiga pehmo.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X