320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kahvli saatest saime niipalju targemaks, et hommikuks ehk saab tulemused ka teada. Pallid on loositud, aga kas jackpot tuli välja, ei saa veel öelda, kuna olemasolev tarkvara ei olnud võimeline opereerima ca 300.000. müüdud piletiga. Mis parata, homsed ajalehed saavad lambist omale kaaneloo.

    Kommentaar


      #92
      aga eesti loto teenib ikka väga head raha
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #93
        Perse noh. Isegi nurgad sain täis diagonaalidemängu esimese palliga Järgmine jackpot on aga meeletu: 6 miljonit!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


          #94
          Ma ostan kah .

          Kommentaar


            #95
            Arvutivea tõttu suurenes Bingo Loto varem ennustatud 4,3-miljoniline peavõit eilses saates 4,7 miljonile.

            Kuigi ennustatav peavõit pidi olema 4,3 miljonit krooni, ilutses teleekraanil peavõiduna 4,7 miljonit.

            Kuna IT-mehe kutsumine vea parandamiseks oleks liiga kaua aega võtnud, otsustas Eesti Loto juhatus, et ekraanile jääb summa 4,7 miljonit.

            Järgmises saates võiks, siis uuesti arvuti natuke eksida nt. 6st millist 60
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              #96
              kas ennustus on fakt?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                Arvutivea tõttu suurenes Bingo Loto varem ennustatud 4,3-miljoniline peavõit eilses saates 4,7 miljonile.

                Kuigi ennustatav peavõit pidi olema 4,3 miljonit krooni, ilutses teleekraanil peavõiduna 4,7 miljonit.

                Kuna IT-mehe kutsumine vea parandamiseks oleks liiga kaua aega võtnud, otsustas Eesti Loto juhatus, et ekraanile jääb summa 4,7 miljonit.

                Järgmises saates võiks, siis uuesti arvuti natuke eksida nt. 6st millist 60
                Mis pada sa ajad?

                Kommentaar


                  #98
                  Keegi võitis 5,917,155 bingot. Palju õnne!

                  Kommentaar


                    #99
                    Ühel inimesel oli tükk aega üks pall puudu. Kui tema seda summat ei võitnud, siis tal võib küll praegu hea tuju olla

                    Kommentaar


                      aga mina võitsin....


                      nurkademängus.... ja diagonaalid tulid ka täis....nurkade ajal juba....täismäng jäi krt tulemata seekord. pileteid oli 17. vähemalt piletite eest sai raha tagasi

                      Kommentaar


                        mul jäi 4 puudu aga edasiminek ikka päris suur kuna viimasel ajal satuvad mulle sellised piletid lausa hullus võib minna
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          võitsin ka neljap. nurkadega 126 eeku:P

                          Kommentaar


                            võitsin 5,9 miljonit lisaks sellele 7 miljonile, mille nigeerlased mulle andsid

                            Kommentaar


                              hea töö, Ander!

                              Kommentaar


                                216.eeku nurkademängus.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X