320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmapäeval Vikingis 3 nriga 76 eeku.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      no kurat. vuntsidest on näha, et stalin

      Kommentaar


        mõni mees või naine on nii rikas et ei viitsi nii http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=287445väiksele summale järgi minna.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          mõni mees või naine on nii rikas et ei viitsi nii http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=287445väiksele summale järgi minna.
          Vabandame!

          SL Õhtulehe veebikülg on hetkel tehnilistel põhjustel kättesaamatu.
          Palun proovige paari minuti pärast uuesti!
          Reklaam ja kuulutused614 4100reklaam@sloleht.eeTellimine ja kojukande probleemid666 2505tellimine@sloleht.eeVihjetelefon1323leht@sloleht.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Vabandame!

            SL Õhtulehe veebikülg on hetkel tehnilistel põhjustel kättesaamatu.
            Palun proovige paari minuti pärast uuesti!
            Reklaam ja kuulutused614 4100reklaam@sloleht.eeTellimine ja kojukande probleemid666 2505tellimine@sloleht.eeVihjetelefon1323leht@sloleht.
            ja nii ei saagi me teada et võitsime
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              mõni mees või naine on nii rikas et ei viitsi nii http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=287445väiksele summale järgi minna.

              See oleks vast õige link, kui sa kirjutad lingile mingi jutu otsa, siis mõni ime, et link ei tööta.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                ma olen võitnud 2kroonise lotoga tervelt 2 krooni koguni 2 korral järiest

                Kommentaar


                  Päris ausalt, siis lapsepõlves võidetud 25.- mingist 5.- kroonisest piletist and that's f***in it.
                  Ei ole minu ala.

                  Kommentaar


                    natuke alla 900 krooni on mu suurim võit, mingi 6-7 aastat tagasi bingo lotoga sain diagonaalid kokku..

                    Kommentaar


                      mingi aasta tagasi summiga 100.-
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Ma võitsin 4-aastaselt 50.-
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          10 eeku suurim võit.

                          Kommentaar


                            Mingi kiirloteriiga võitsin mõned aastad tagasi viiskümpi.

                            Kommentaar


                              Päris mitu aastat tagasi võitsin spordilotoga 100.-

                              Kommentaar


                                Laysi loosiga võitsin 2001. aastal Toyota MR2-e
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X