320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Laysi loosiga võitsin 2001. aastal Toyota MR2-e
    tõestumaterjali sooviks näha
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Mul pole kellelegi midagi tõestada vaja. Pole scännerit, et vanu pilte netti scännida sulle ja ajalehtedel pole nii vanu väljaandeid arhiivides.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ma vaatan, et neid õnnelike on siin hunnikute viisi. Tahan ka autot võita!

        Kommentaar


          Algselt postitas lock Vaata postitust
          Ma vaatan, et neid õnnelike on siin hunnikute viisi. Tahan ka autot võita!
          Peale seda pole ma midagi võitnud (:
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Peale seda pole ma midagi võitnud (:
            müüsid auto maha?või juba kuusakoskis?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vahetasime Avensise vastu.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ahjaa! Kunagi sain jõuludeks Summi. 25 kula kukkus

                Kommentaar


                  kunagi võitisin rakveres mingi lotoga 50 eeku

                  Kommentaar


                    5-50 krooni. eesti päevalehe kuutellimus

                    Kommentaar


                      Kunagi proovisin õnne mingi 5-kroonise piletiga : võitsin 50.- krooni, võtsin uue pileti ka ja jälle 50.- krooni. Kahjuks edasised mälestused on üsna hämarad : ei julge kindlalt öelda, kas proovisin ka kolmandat korda.

                      Eredaim võit on küll tühine, kuid kurioosne sellegipoolest. Võit ei seisnenudki niivõrd (loto)õnnes. Nimelt :

                      hankisin igavusest kunagi lasnamäe kanalist mingi kiirloto pileti ning võitsin 10.- krooni, minnes siis putkasse oma võitu "välja nõudma", ei mõistnud too venelanna mind päris hästi. Peale mõningat kohmetust ta siiski leidis putkast Eesti Loto mängutingimusi seletava brošüüri ning avastas, et mänguväljal olevad 3 x 10.- tähendab tõesti võitu ning edastas seepeale mulle 30.- krooni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas simps Vaata postitust
                        hankisin igavusest kunagi lasnamäe kanalist mingi kiirloto pileti ning võitsin 10.- krooni, minnes siis putkasse oma võitu "välja nõudma", ei mõistnud too venelanna mind päris hästi. Peale mõningat kohmetust ta siiski leidis putkast Eesti Loto mängutingimusi seletava brošüüri ning avastas, et mänguväljal olevad 3 x 10.- tähendab tõesti võitu ning edastas seepeale mulle 30.- krooni.
                        vähemalt arvutada oskas
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas simps Vaata postitust

                          Eredaim võit on küll tühine, kuid kurioosne sellegipoolest. Võit ei seisnenudki niivõrd (loto)õnnes. Nimelt :

                          hankisin igavusest kunagi lasnamäe kanalist mingi kiirloto pileti ning võitsin 10.- krooni, minnes siis putkasse oma võitu "välja nõudma", ei mõistnud too venelanna mind päris hästi. Peale mõningat kohmetust ta siiski leidis putkast Eesti Loto mängutingimusi seletava brošüüri ning avastas, et mänguväljal olevad 3 x 10.- tähendab tõesti võitu ning edastas seepeale mulle 30.- krooni.
                          Sul õnnestus teadlikult teist inimest petta, elu eredaim võit tõepoolest. Palju õnne!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            Sul õnnestus teadlikult teist inimest petta, elu eredaim võit tõepoolest. Palju õnne!

                            Selle arvamusega olen ma nii ja naa nõus. Teadlikult petta? Võitu välja võttes ei oodanud ma just sellist "võitu", vaid seda, mis ma tegelikult võitsin. 30.- krooni väljaladumine oli mulle ootamatus aga sellegipoolest vastu ma selle võtsin, nii et...(n)jah. 7menda taeva asemel valdas mind siiski tõenäoliselt miskit muud.

                            Kommentaar


                              kenoga sai kunagi võidetud 30.- aga seda tänu sellele et kümnest numbrist läks null pihta

                              Kommentaar


                                Oujee, sain Vikingiga 89 krooni, teeme peo? 29 miljonist palju puudu ei jäänud... ainult mõni valgusaasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X