320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Isegi sai vaadatud. Väga südamesse läks - üks viimastest stseenidest, kus too jalgpallipealik nutma hakkas, tegi endalgi kurgu kibedaks.

    Kes ei näinud, uurige ja vaadake. Soovitan.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Käisin ka siis täna \"Päeva pärast homset\" vaatamas. Ja pean nõustuma, et lootsin midagi midagi enamat. Halb see ei olnud, aga mitte midagi ülihead ka. Vaadatav.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        mul siis Liblikaefekt vaadatud ja tuleb tunnistada, et tegu väga hea filmiga
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          APPI
          jälle super hea film ETV-st
          Ma ei uskunud iialgi, et ameerklased on võimelised midagi nii hea tegema..
          \"Office\" formaadis Andy Gaufmanni juudihuumor. Gufmanni oodates (USA 1996).

          Film rääkis USA väikelinnast Blain-est, mis sai kuulsaks jalapinkide leiutamisega. Külamehed otsustavad teha muusikali
          osatäitjad homost lavastaja (T..a mai või) from NY (kes osutus ka produceriks ja lavastaks -chirstopher guest,- kui ma ei eksi - jätke meelde)
          abielupaar, kes vaid korra on Blain-est väljas käinud (opil, kuna mehe oli liiga suur)
          valgete sokkidega linnapea jne jne

          Nüüdsest kohustuslik kirjandus
          ausalt

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            wattaaaa..?

            ise vahtisin kah palju filme need päevad.
            DVD pealt. Ma tean, ma olen lahe.

            \'Osobennosti ruskogo rõbalki\' (vist oli nii ) on soovitus kõigile neile, kes veel pole näinud ja peavad vene huumorist midagitkit..
            mis siis, et \'jahi eripärad\' ehk esimene film oli parem
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              koomiksifännidele oma festival
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                Nagu palju juba maininud, mainin ma veel - The Buteerfly Effect, üks parimaid filme, mis kunagi näinud. Kuigi kriitikud, seda filmi ei kiida, olin ma peale selle filmi vaatamist täiesti sillas - lihtsalt nii hea oli.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  \"Nosferatu. Kas ei kõla see sõna sinu jaoks nagu surmalinnu kesköine hõige. Hoidu seda ütlemast. Muidu kahvatuvad elu pildid varjudeks. Kummituslikud unenäod tõusevad su südamest ja toituvad su verest.\"

                  Käisin Püha Katariina Kiriku saalis vaatamas. Näidati filmi pealt seda 1922 valminud suurteost, taustaks elav muusika ja taustalugeja kurjakuulutav hääl. Kokku mõjus see väga efektselt. Kel vähegi huvi jõuab veel vaatama. 3 etendust on veel ees, kuigi mitte enam Tallinnas.



                  Link kah
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Fear and Loathing In Vegas, liiga hea. Noortel ei maksa vaadata, te ei saaks sittagi aru ja arvaksite, et naljakas on seal, kus tegelt pole. McN, Sleep, Konn etc.. - teile peale meeldima.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Originally posted by Martin


                      Fear and Loathing In Vegas, liiga hea. Noortel ei maksa vaadata, te ei saaks sittagi aru ja arvaksite, et naljakas on seal, kus tegelt pole. McN, Sleep, Konn etc.. - teile peale meeldima.
                      Martin, kas ma tohin seda vaadata? Ja naerda? PLIIIIIIIIIIIS

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Originally posted by Martin


                        Fear and Loathing In Vegas, liiga hea. Noortel ei maksa vaadata, te ei saaks sittagi aru ja arvaksite, et naljakas on seal, kus tegelt pole. McN, Sleep, Konn etc.. - teile peale meeldima.
                        Ära ütle, et sa alles nüüd seda esimest korda nägid

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          just avastasin et etv hakkab kohe näitama hetke skandaalseima rezhissööri Michael Moore\'i koolitulistamisest ja ameeriklaste relvaarmastusest vändatud dokki Bowling for Columbine.
                          kindel must-see!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Originally posted by Undi


                            Originally posted by Martin


                            Fear and Loathing In Vegas, liiga hea. Noortel ei maksa vaadata, te ei saaks sittagi aru ja arvaksite, et naljakas on seal, kus tegelt pole. McN, Sleep, Konn etc.. - teile peale meeldima.
                            Ära ütle, et sa alles nüüd seda esimest korda nägid
                            Vabandust aga jah
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Originally posted by fittibaldi
                              just avastasin et etv hakkab kohe näitama hetke skandaalseima rezhissööri Michael Moore\'i koolitulistamisest ja ameeriklaste relvaarmastusest vändatud dokki Bowling for Columbine.
                              nu..pea on momendil nii paksult igast mõtteid ja küsimusi täis, et peab kohe seedima, enne kui mingi seisukoht vastu võtta.. kontekstist väljarebitud killud, üldistuste tegemine ja veel mõned hirmsad surmapatud võiks kohe moore\'le ette heita. samas toitis ta ka minus peituvat konspiratsiooniteoreetikut uute ideedega...Brr

                              see filmis kõlanud marilyn mansoni idee (kui pole just laenatud) hirmu- ja tarbimisühiskonnast: krt just nii see ju ongi!! ja mitte ainult ameerikas. Näituseks Y2K probleem, mille hirmus poed mitmel pool maailmas tyhjaks osteti, kordus väikses plaanis ka meil siin suhkru ja soolaga..:P varu, inimene, sest muidu sa ellu ei jää, ytleb telekas, ja kõik tahavd \'kindlad\' olla ja varuvadki. keegi, kes selle jama välja mõtles, on aga endaga väga rahul (lisaks poodnikele).

                              ei karm, tahaks seda uut filmi kah näha.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                Jah, kujutage nüüd ette, et meie supermarketid müüksid ka \"jahi\"relvi ja kuule igat tüüpi tapamasinatele. Müüksid peaaegu igaühele, mõnes osariigis pole vaja isegi spetsiaalset relvaluba ette näidata.
                                USA on veider paik, kus puuduvat turvatunnet saab kompenseerida relvade tarbimisega. Me vist ei oska sellest aru saada.
                                Mingit eriti uut infot see film mulle ei pakkunud, süvendas vaid juba varem tekkinud tunnet, et uhke on olla eurooplane. Aga elada miljonite võimaluste maal...tänan, ei.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X