320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Täiesti OK film oli Trooja. Ainuke asi, mis häiris, oligi see, et tundus kuidagi liiga ameerikalik. Brad Pitt siis.
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Originally posted by realmadridfan

      Ainuke asi, mis häiris, oligi see, et tundus kuidagi liiga ameerikalik. Brad Pitt siis.
      Kui seda ütled sina, siis tundub see kuidagi humoorikas...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Vaatasin just filmi \"A Requiem for a Dream\" vms. Tundus originaalne, võimas ja lahe. Teemaks küll ehk leierdatud-igav narkomaania jms, kuid teostus on 5+. Julgen isegi soovitada.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          Originally posted by skint


          Originally posted by realmadridfan

          Ainuke asi, mis häiris, oligi see, et tundus kuidagi liiga ameerikalik. Brad Pitt siis.
          Kui seda ütled sina, siis tundub see kuidagi humoorikas...
          No lase siis kellelgi teisel seda uuesti öelda...
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            Originally posted by m1kk


            Vaatasin just filmi \"A Requiem for a Dream\" vms. Tundus originaalne, võimas ja lahe. Teemaks küll ehk leierdatud-igav narkomaania jms, kuid teostus on 5+. Julgen isegi soovitada.
            mnjaa, võib öelda, et klassikaga on tegemist. Madalaeelarveline film, mis ometigi omasuguste tipp ja õigee sõna oleks ehk \"kultusfilm\". Peaks olema muljetavaldav. Vaatasin päris 2-3 aastat tagasi ja ajal, mil see probleem oli eriti lähedal ning ei saa öelda, et konkreetsest elamusest kasu ei oleks saanud.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Originally posted by Magpie


              üle väga pika aja juhtusin laulupeo ajal kinno ja vaatasin ära \'trooja\'. ei tea, kas oli tegemist lihtsalt sellega, et heli ja ekraan võrreldes minu kompuga võimsana tundusid või mis, aga film täitsa meeldis. lugu ei olnud midagi enneolematut, sama kehtib nii näitlejatetöö kui re˛isööri kohta, aga täitsa vaadatav. üllatuslikult meeldis mulle väga pitti osatäitmine, natuke beibivheisilik ja malbe ehk näojoontelt, kui täitsa vägevana mõjus vahepeal...
              Said jah kinos petta. Sitt film oli minu arust. Tegelased olid nagu ikka toredasti mustvalged, Trooja legendiga oli käitutud suht meelevaldselt, Pitt imes (a võib-olla ma kujutan Achilleust natsa teisiti ette). Sellise stoori oleks võinud vabalt lühemasse formaati mahutada, oleks varem koju saanud.

              Ahjaa, varasemale siin lisaks, et osariike kus lihtsalt supermarketisse lähed ja endale shotguni ostad, pole just palju. Ja Michael Moore pole juba ammu tõsiseltvõetav dokumentalist. See väide põhineb tema meedia läbi esitatud seisukohtadel. Ma ta filme pole näinud, aga aiman üsna täpselt, mis seal on ning isegi kui võimalus oleks... ei tea kas viitsiks.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                kogemata eile tv3 pääle keeranud, sattus seal mulle vastu vaatama Rhys Ifansi nägu. Võib-olla mäletate teda filmidest the 51st State, Notting Hill või the Replacements. Igal juhul tegu noorema põlvkonna Walesi näitlejaga, kes, niipalju kui ma teda näinud olen, ülimuhedaid tegelasi kehastab.

                igatahes selgus, et tegu ühe tema varasema filmiga, \'Twin Town\' (1997) - lugu walesi linnakesest, kus peamiselt räägitakse päevad läbi walesi rägbikoondisest. Tegelikult väga mitmetahuline ja rohkete tegelastega ning tegevusliinidega läbipikitud stoori, mis lõpuks kõik loogiliselt ühte paika välja jõuavad - lugu sellest, mis saab siis, kui narkarvennakesed lähevad tööl jala murdnud isa eest kohaliku ehitusmagnaadi käest valurahu nõutama ja seda neile mitte ei anta. Muheda olustikupildina alanud film lõpeb oluliselt süngemates toonides!

                täiesti ootamatult viimase aja teravamaid filmielamusi minu jaoks. briti kino näidatakse meie ekraanidel masendavalt harva, ja kui, siis ka ilma igasuguse reklaamita: nt tean ma tänu korduvatele meeldetuletustele ekraanilt, milline saastakas tuleb reede õhtul, aga hea filmi peale olen sunnitud kogemata sattuma - sest ei ole \'tiiviigaid\' mu peamise lektüüri hulgas.

                pika jutu point oli, et 1. film oli hea, 2. kes nägi, see avaldagu arvamust, 3. rohkem briti filme!
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  Tõesti Briti filme võiks tõesti rohkem olla mingi kuu tagasi või nati enam sattusin kah ühe filmi \"The Match\" peale, mis oli ka väga hea film. Aga eilse \"Twin Towni\" kohta seda, et huvitav oli see, kui need kaksikud vannis bongi tegid ja sis üks küsis küsimuse korneri lippude kohta, et miks osadel meeskondadel on ned kolmurksed ja osadel nelinurksed. Nimelt FA Cupi võitjad saavad endale kolmnurksed lipud. Kui ma ei eksi, siis on see küsimus ka siin foorumis kuskil pesitsemas aga see selleks. Väga kahju on, et ei näinud seda lõpuni...sest unemati pani liiva silma ja kuskil 15-20 min. enne lõppu lihtsalt jäin magama

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    jah, film ise oli suve puhul u 3x eetris ja ükskord vatasin vist ka korralikult otsast lõpuni, on küll päris hea teine,
                    ja tõepoolest, \'peamurdmist inglise jalgpallist\' all tulid nurgalipud ja see film kõne alla küll,


                    Charlie Kaufman, who wrote the screenplay of Eternal Sunshine of the Spotless Mind with the director, Michel Gondry, must have known that the word \"spotless\" as used by \"Pope Alexander,\" as the dippy Mary (Kirsten Dunst) puts it, meant \"without moral stain.\" It had to be, then, with a certain sense of irony that they chose to make the phrase mean something quite unimaginable to Pope: namely an antiseptic consciousness unspotted with memories and so capable of living entirely in the present.


                    /.../“How happy is the blameless vestal’s lot! The world forgetting, by the world forgot. Eternal sunshine of the spotless mind! Each pray’r accepted, and each wish resign’d.”/.../
                    (\"Eloisa to Abelard\")
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      mina vaatasin, et \'mingi kaksiklinn\' hakkab, aga pistsin sellegipoolest videomakki \'piinatud geeniuse\'... ja ei kahtsenud. väga hea teos, huvitavalt üles ehitatud, suurepärase stsenaariumiga ja crowe hiilgab enda rollis. kahju, et talle oscar sel korral tulemata jäi... soovitan vaadata, kes veel näinud pole.

                      eile sai ära vaadatud veel \'kokaain\', \'teekond hukatusse\' ja \'schmidti teekond\', kui ma nüüd viimase õigesti kirjutasin. kõik vahvad filmid, tänu suurele lemmikule jättis sügavaima mulje esimesena nimetatud deppi film. väga ajastukohaselt värviline ja huvitavalt tehtud. põhineb tõsielul.

                      \'teekond hukatusse\' vist liigseid kommentaare ei vaja. tõeliselt hea gängsterifilm.

                      \'schmidti teekond\' tekitas minus sarnase tunde kui \'tõlkes kaduma läinud\' millegipärast. lihtsalt naerad pidevalt, kuigi sisu ise on dramaatiline. õigesti antud ˛anrinimetus: draamakomöödia. nicholson hiilgab oma rollis, naljakaid tegelasi ja toimetusi täis stsenaarium jne.

                      vaataks neid teinegi kord.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Originally posted by Magpie
                        \'schmidti teekond\' tekitas minus sarnase tunde kui \'tõlkes kaduma läinud\' millegipärast. lihtsalt naerad pidevalt, kuigi sisu ise on dramaatiline. õigesti antud ˛anrinimetus: draamakomöödia. nicholson hiilgab oma rollis, naljakaid tegelasi ja toimetusi täis stsenaarium
                        noor vanainimene magpie
                        minu meelest \'alla 40 mittesoovitatav\' film.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Battle Royale ja Getting Any on väga toredad filmid. soovitan vaadata

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            just praegu vaatan Nelose pealt (v2hemalt 5x) Cliffhangeri avastseeni,
                            mis on parim osa sellest filmist
                            (on j6udnud ka kollektiivsesse (ala)teadvusse- r2mpskom88diatesse parodeerimiseks)
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Vaatasin ära \"Shrek 2\". Väga mega filmiga on ikka tegemist.
                              Kinno ei soovitaks vaatama minna, kuna pidi tulema eestikeelse pealelugemisega ja siis niikuinii eestlased Antonio Banderase Hispaania keelset sõimu ei oska järgi öelda.
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                See pole küll päris film aga OZ on kah päris hea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X