320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Originally posted by mcnamara


    Jah, kujutage nüüd ette, et meie supermarketid müüksid ka \"jahi\"relvi ja kuule igat tüüpi tapamasinatele. Müüksid peaaegu igaühele, mõnes osariigis pole vaja isegi spetsiaalset relvaluba ette näidata.
    USA on veider paik, kus puuduvat turvatunnet saab kompenseerida relvade tarbimisega. Me vist ei oska sellest aru saada.
    Mingit eriti uut infot see film mulle ei pakkunud, süvendas vaid juba varem tekkinud tunnet, et uhke on olla eurooplane. Aga elada miljonite võimaluste maal...tänan, ei.
    Tänan, ei? Jumala tore oleks ju 16 aastasena pood padrunitest tühjaks osta..
    Aga jah, film pani mõtlema...(mõtlen:P)

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Originally posted by Kaarel


      Originally posted by daywalker


      The Butterfly effect - hinne: 8 - väga hea film. Minge seda kinno
      vaatama kuni see veel jookseb.
      Alguspoole oli isegi huvitav, kuid üldiselt vajus story ikka totaalselt ära. Jäi mulje, nagu ei osanud stsenarist filmi kuidagi korralikult lõpuni viia.

      vaatasin kah avalikkuse survel selle tyki ära.

      kes näinud pole, siis ärge edasi lugege, võib esineda spoilereid - pealegi ei saa te midagi aru..:P

      et siis - päris muhe ausalt öeldes, aga sellega peab nõustuma, et mingil hetkel kiskus pinge alla - umbes siis, kui sai selgeks, et igast jamast saab päevikutega välja nihverdada. sellepärast oleks võinud lõputiitrid alata ka sel hetkel, kui sai selgeks, et kutt on hullaris (kuhu oli varem jõudnud ka tema sama \'probleemiga vanamees) ja väljapääsu pole - see oleks sobinud nagu rusikas silmaauku. aga muidugi oli vaja kirjutada häppi end, hea vähemalt, et nad happily ever after koos ei elanud.

      Kutcher seevastu tõusis näitlejana minu silmis päris mitu pügalat, samuti Amy Smart, keda ma just nägin saastanoortekas nimega \'Outside Providence\' (see on muide kirjutatud minu suurte lemmikute vendade Farrellyte poolt - go figure!)

      Ajarännu idee - koos sellega, et kui muudad midagi, muutub ka tulevik - iseenesest pole midagi uut (vaadake või van Damme \'Timecopi\' - või siis ärge ikka vaadake), aga kuna ma polnud meelega selle filmi kohta midagi täpsemalt lugenud, tuli kogu see kontseptsioon mulle üllatusena - ja see rokkis.

      sõnaga: tugevad 7 punkti kymnest.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Olude sunnil pidin vaatama Potteri viimast filmi-kergelt sitt, jääb mulje nagu lõpeks poole pealt ära.
        Toscana Päikese all vms- ainuke film,mis ajaliselt sobis.Romantiline komöödia ameeriklannast, kellel elu põhjas,läheb puhkusreisile Itaaliasse ja ostab endale seal mingi rondi villa, mida ta ehitama hakkab ning muud tema keerdkäigud Itaalias. Veidi vanematele inimestele ehk.
        Põrgulik amet- Suht selline filmi moodi asi. Triaadi ja politsei võitlus. Päris keeruline film, haarav.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          eile tuli ka ju eesti pealt omade tehtud dokfilm, Vali kord, Saan ja Tolk taas peaosades. KOhati küll ei seedinud, kuid retk Vatikani ja Parts Brüsselis ning veel mõnedki episoodid ajasid ikke hirnuma küll. Aga teile?


          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            Eastwoodi Mystic River sai vahepeal vaadatud. Koos Monsteriga võiks neid lugeda viimase aja kõige tõsisemateks elamusteks. Nii kujutatud koledused, kui näitlejameisterlikkus oli mõlemais muljetavaldavad.
            Liblika film ja 50 esimest kohtumist on päris lahedad vaadata. Ja Van Helsing - kindlasti väga hea omas zanris...mulle isiklikult meeldis.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Soovitaks vaadata Shrek 2 kõigile.
              Parem kui esimene osa.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                ma vaatasin öösel, või siis rohkem hommikul \'21 grammi\' ära, mis juba pikemat aega arvutis ootas...

                peab ütlema, et olen rabatud: väga huvitavalt kokku pandud film, mõtlemapaneva sõnumiga ja suurepäraste näitlejatöödega. movies.ee kirjutab tabavalt: ...draama inimlikkusest, lootusest ja ellujäämisest. soovitan!

                ja teiseks käis üle pika aja silme alt läbi \'monty python: briani elu\', olles näinud seda vaid korra varem (ülejäänud montypythoneid ikka tubli sada või nii), peab ütlema, et tegemist on meistritööga, aga jääb nii \'elu mõttele\' kui ka \'püha graalile\' natuke alla...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  soovitan kõigil vaadata Butterfly Effecti. peaosas Aston Kutcher(kas sai õigesti?).
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Originally posted by ferdinand


                    soovitan kõigil vaadata Butterfly Effecti. peaosas Aston Kutcher(kas sai õigesti?).
                    te ei tea.. aga te uurige!!
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Originally posted by ferdinand


                      soovitan kõigil vaadata Butterfly Effecti. peaosas Aston Kutcher(kas sai õigesti?).
                      mõnel mehel tuleb see nali ikka loomulikult...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Originally posted by peremees


                        Originally posted by ferdinand


                        soovitan kõigil vaadata Butterfly Effecti. peaosas Aston Kutcher(kas sai õigesti?).
                        mõnel mehel tuleb see nali ikka loomulikult...
                        no ma pingutan.... putsapunni mehed annavad head eeskuju
                        ½121½

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Käisin vaatamas sellist filmi nagu The Punisher.
                          Stallone või kes teab mis imemehe stiilis film,ses mõttes et peategelane võttis jälle terve \"armee\" maha. Normaalne film nendele, kellele paugutamine ja tampimine meeldib.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Täna oli Kill Bill vol.2-ni nii värdjalt palju aega, et pidin ühte äärmiselt mittenaljakat lastekomöödiat vaatama.Kõike muud olin näinud ja muud polnud teha.
                            ROKKKKKIIIIV KOOOL-kehv,kehv,ei soovita mitte mingil juhul. Raha eest ehk.



                            edit: vaatasin kill billi teise osa ka ära.sitem kui esimene, kuidagi igav oli.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Vaatasin Mystic Riveri ära, väga hea oli.
                              Ja Rokkiv kool oli ju ka täitsa muhe.
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                üle väga pika aja juhtusin laulupeo ajal kinno ja vaatasin ära \'trooja\'. ei tea, kas oli tegemist lihtsalt sellega, et heli ja ekraan võrreldes minu kompuga võimsana tundusid või mis, aga film täitsa meeldis. lugu ei olnud midagi enneolematut, sama kehtib nii näitlejatetöö kui re˛isööri kohta, aga täitsa vaadatav. üllatuslikult meeldis mulle väga pitti osatäitmine, natuke beibivheisilik ja malbe ehk näojoontelt, kui täitsa vägevana mõjus vahepeal...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X