320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Küll võivad arvamused ikka erineda. \"The Aviator\" on kõige igavam film, mida ma oma elus näinud olen. Kui mitte arvestada filmi, mille ajal ma saalis norinal magasin ja mille nime ma kahjuks ei suuda meenutada.
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Ise julgen \"Aviaatorit\" soovitada. Ma ei tea, kuidas mõjutab filmi põnevust see, kas sa oled Howard Hughes-i elulooga kursis või mitte, aga ilmselt hea filmielamuse saab mõlemal juhul. Arvan, et mulle tuli kasuks, et mu teadmised mainitud härrasmehest oli kasinad. Paar korda tekkis filmi jooksul tunne, et nüüd lõppeb küll film ära, aga aina põnevamaks läks

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas Melwood


        Küll võivad arvamused ikka erineda. \"The Aviator\" on kõige igavam film, mida ma oma elus näinud olen.
        tohoh, pigem ikka kypsiga nõustuks,
        kui ehk siiski, film võinuks 15-20min lühem olla, hakkas veidi väsitama (nagu ka teine väga hea film \"Forrest Gump\"),
        di Caprio on juba varem tõestanud, et suudab veenvalt heidikuid mängida (...Gilbert Grape, Marvin\'s Room), nüüd läks just anomaaliate kujutamisele ehk liiga palju aega, rütmi lõhkus ära,
        samuti ei teadnud härrasmehe elust suurt midagi varem, aga vaatamist see ei takistanud, tekitas pigem huvi teema vastu,


        Kui mitte arvestada filmi, mille ajal ma saalis norinal magasin ja mille nime ma kahjuks ei suuda meenutada.
        \"Inglise patsient\" ilmselt viimast pole ma kordagi suutnud algusest lõpuni vaadata

        ELAINE: (very dissatisfied) Why is everyone talking about \"The English
        Patient, it\'s so romantic\". (vehement) God, that movie stunk!
        BLAINE: I kinda liked it.
        ELAINE: (firm) No you didn\'t.

        From the exit emerge several of Elaine\'s friends, who hurry over to see her.
        They\'re all holding tissues.
        CAROL: Elaine. Elaine, did you just see The English Patient?
        GAIL: (tearful) Didn\'t you love it?
        LISA: How could you not love that movie?
        ELAINE: How about, it sucked?

        (Seinfeld #151, The English Patient)

        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Ma ei suuda ette kujutada sõna \"igav\" selle filmiga seoses. Võimatu. Sorry. Argumenteeritud vastukriitika vastu poleks mul midagi, aga et igav...
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas mcnamara


            Ma ei suuda ette kujutada sõna \"igav\" selle filmiga seoses. Võimatu. Sorry. Argumenteeritud vastukriitika vastu poleks mul midagi, aga et igav...
            Ma ei ole kriitik, aga aru ma ei taipa, miks ei või ma siin teemas öelda, et mul oli kinos igav. Kuidagi kole keeruline on igavust argumenteeritult kirjeldada.

            Ja OK, ma olen elus näinud hästi vähe filme (eriti USA toodangut), sest ma filme ei armasta eriti.

            Ja nüüd tulge ja lööge mind kõik...
            BACK WHERE WE BELONG

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              klaabu.pri.ee/ftp andmetel on torus selline põnev fail nagu \'fast and the furious 1954 By Challenge.mpeg\' ehk siis streetracerite lemmiku orig. versioon. suuruseks on aga kuidagi nirud 250 mega - kas keegi elioni klientidest äkki viitsiks selle alla sikutada, vaadata, kas on õige asi ning siis, kui juhtub olema - ja see oleks eriti vahva - selle pumpa üles panna? (A)
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas Melwood


                Ja nüüd tulge ja lööge mind kõik...
                Aga palun - Tegelikult peaks iseennast ka lööma, sama jutt kehtib põhimõtteliselt ka minu kohta

                Nojah, Sideways..... alles eile vaevusin end selle vaatamiseks kinno vedama. Iseenesest pole kahe keskealise mehe ja täieliku vastandi eneseleidmises midagi uut ja originaalselt, kuid tuleb tunnistada, et kuigi valdavalt oli film nii pagana lustakalt ja tragikoomiliselt edasi antud, jäi lõpuks ikkagi midagi kurvameelset hinge närima. Ainuüksi selle eest fitti skaalal 7 punni 10st.


                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Eile leidsin allahinnatud DVD-de kastist 99 kroonise \"In America\". Ei uskunud oma silmi, aga nii see oli. Teistkordne vaatamine ei vähendanud selle suurepärase linateose mõju karvavõrdki. Humanistlik meistritöö.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas mcnamara
                    Humanistlik meistritöö.
                    Ma nii peeneid sõnu ei mõista, kuid minu arust oli In America tõesti lahe lugu väikse tüdruku uskumistest. Väga mõnna film, oleks ka 99 krooni eest DVD ostnud.

                    Edit: tahtsin veel mainida, et filmi poster oli ka tõsiselt hästi tehtud ja nägin seda vist esmakordselt Portugalis, kus ta kohe kutsus end vaatama. Hakkasin pingsalt ootama ja lõpuks nägingi ära. Nagu juba öeldud - ei kahetse ja soovitan.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      See 99 eeku on \"In Americale\" püsiale ja peaks videoplaneti poodides kenasti müügil olema.

                      Meeldiv film igatahes.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Naljatillid, ahoi! \"Jeeves & Wooster\" DVD seeria rokib täiega! Sotnik plaadi eest on vähe makstud!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas Tembu


                          Naljatillid, ahoi! \"Jeeves & Wooster\" DVD seeria rokib täiega! Sotnik plaadi eest on vähe makstud!
                          Oo jaa! Täiesti võrratu.
                          Õnneks ei pea ostma, sest terve seriaal kodus VHS-il olemas.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas fittibaldi


                            klaabu.pri.ee/ftp andmetel on torus selline põnev fail nagu \'fast and the furious 1954 By Challenge.mpeg\' ehk siis streetracerite lemmiku orig. versioon. suuruseks on aga kuidagi nirud 250 mega - kas keegi elioni klientidest äkki viitsiks selle alla sikutada, vaadata, kas on õige asi ning siis, kui juhtub olema - ja see oleks eriti vahva - selle pumpa üles panna? (A)
                            wow...sellisest filmist pole ma elu sees midagi kuulnud... aga jah olemas ta on :P
                            btw olen torus näinud gone in 60 seconds 1974 aasta varianti
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas mcnamara
                              Eile leidsin allahinnatud DVD-de kastist 99 kroonise \"In America\".
                              käisin ka asja uurimas. 99 eek eest saab ka nt \'Eternal Sunshine..\' või \'Gangs of NY\'; kakssadamidagi tuleks välja käia igihalja \'Romancing the Stone\' ja \'The Jewel of the Nile \' 2CD boxi eest; ahvatlevaid pakkumisi paistis veelgi.

                              väga armas, rohkem allahindlusi palun!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Kust te neid siis leiate?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X