320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas dreyd


    toimumiskoht ja-aeg: CC Plaza, pühap 19/03, kell 12:05. Sai siis ära nähtud õuduka fännina Ring 2- mis muud, taaskord võpatasin kaaslanna ehmumistele rohkem, kui filmis aset leidnud stseenidele, poiss filmis oli päris tore.
    Hehee, mul sama lugu, aeg ja olud küll veidi teised.

    Aga nu esimesele osale jäi ikkagi tugevalt asi alla...



    Ja veel seda, et Cruel Intentions on suht muhe
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      sai mõni aeg tagasi ära vaadatud \'lendavate pistodade maja\' ja lugedes tänast lehte, näen, et too suurepärane idamaine teos on ka eestisse jõudnud. ärge magage maha võimalust näha imelist filmikunsti, suurepärane vaheldus ameerika kinole - võimas etendus, pakatades ilust. lõpp kiskus esimesel korral vaadates natuke absurdnaljakaks, aga nagu lugenud ehk juba olete, tegemist oligi imega, mida filmijad kogesid ja mis lindile sai jäädvustatud.
      väike lingike

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        irw, mjkk ongi purjus.
        ma korra mõtlesin, et mina. ma sulle teen looduskatastroofi.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          alguses oligi looduskatastroof, siis otsustasin ümber ja mõtlesin, et võiks asja filmina käsitleda.
          ja ma ei ole purjus.
          filmi oled näinud vä?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            ököö
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Kanal 2 täna kl. 21 00
              Kõrbekuninganna Priscilla seiklused..
              Lahe film.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                \"Saw\" oli tõesti päris kõva film aga väikestele lasele siiski ei soovitaks vaadata.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas mjkk


                  alguses oligi looduskatastroof, siis otsustasin ümber ja mõtlesin, et võiks asja filmina käsitleda.
                  ja ma ei ole purjus.
                  filmi oled näinud vä?
                  tegu kõige imelisema filmiga, mida mina näind olen. nii et tõesti soovitan.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Dogville 15 min. pärast ETV-lt. Pean ma midagi veel lisama?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Võiksid lisada näiteks selle, kes juhuslikult Dogville näinud on, aga Big Lebowskit mitte, võiksid Tv-3 peale panna...
                      Sead.. nädal aeg tuleb mingit kräppi ja siis kukuvad paralleelselt näitama..
                      väga saatanlik postitus sai...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Big Lebowski. Hea film. Soovitan. Vaadake, kui tahate.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Tahtsin ütelda Dogville\'i kohta nii palju, et see on pannud mind täiesti ümber mõtlema Andres Operi kommentaari pärast Aalborgist lahkumist sealse elu kohta. Ma ei leiaks seda SLÕ(?) artiklit enam nagunii, aga ma mäletan, et see oli midagi sellist: \"Aalborg on küla, kus välismaalasele otse midagi ei öelda, aga on ilmselge, et teda sinna ei taheta.\"

                          Et film on väga sügav ja mõtlemapanev. Lebowski kahvatub totaalselt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Huvitavad seosed igaljuhul...
                            Peab muidugi julge mees olema, et võrrelda filme, millel on ühist ainul niipalju, et mõlemad jooksevad kiirusega 24 kaadrit sekundis...
                            Mulle Trier ei istu... nii, et sügasin hoopis terve õhtu hoogsalt mune selle asemel..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas runno
                              Huvitavad seosed igaljuhul...
                              Mille poolest? Mind paneb kahvatuma mõte, et koondislane Rooba on Taanis sisuliselt kogu see pealinna-aeg olnud pingil ega ole end korralikult põhisse mänginud (vigastuste kaasabil küll). Mind pani üllatuma, et Taani elu tõesti nii hull on, eriti kui von Trier, kes on teadupärast taanlane, oma põlgust sealse ühiskonna vastu filmi lõpuga demonstreeris (illustreeris).

                              Peab muidugi julge mees olema, et võrrelda filme, millel on ühist ainul niipalju, et mõlemad jooksevad kiirusega 24 kaadrit sekundis...
                              Kes võrdles?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas ethan
                                Peab muidugi julge mees olema, et võrrelda filme, millel on ühist ainul niipalju, et mõlemad jooksevad kiirusega 24 kaadrit sekundis...
                                Kes võrdles?
                                Algselt postitas ethan
                                Et film on väga sügav ja mõtlemapanev. Lebowski kahvatub totaalselt.
                                See pole võrdlus?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X