320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas mcnamara


    ja teiseks on ütlemata naljakas, kui kari tuttavaid Briti näitlejaid puhtas inglise keeles sakslasi mängib. Või noh Hitleri puhul siis austerlast.

    Seda me teame ,et sul on väärastunud huumorisoon ja naljast on sul oma arusaam.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas Rein


      Algselt postitas mcnamara


      ja teiseks on ütlemata naljakas, kui kari tuttavaid Briti näitlejaid puhtas inglise keeles sakslasi mängib. Või noh Hitleri puhul siis austerlast.

      Seda me teame ,et sul on väärastunud huumorisoon ja naljast on sul oma arusaam.
      Arusaamatu lause. Aga ega midagi pole imestada ka.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Kusjuures vaatasin, ja pidasin isegi lõpuni vastu. Psühhopaatide rollid tulevad Carlyle´il eriti hästi välja. TV3-e arvesse võttes positiivne üllatus

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Sundisin end lõpuks ära vaatama oscari-filmi \'Million Dollar Baby\'. Just sundisin, sest minu jaoks oli see piinavalt igav. Sealjuures mitte halb, sest Eastwoodi ja Freemani duett on lihtsalt suurepärane, aga lugu ise ja selle edastamise viis on kohati mõttetult klisheelik ja nagu öeldud, igav (hea küll, seda kuni filmi pöördepunktini).

          Kõige imelikum on see, et meile ei räägita mitte niivõrd spordist, kuivõrd lihtsatest inimlikest väärtustest, nagu talent, tahe, töökus; teisalt kahetsus, väiklus, ahnus - you name it. Aru ma sestap ei saagi, miks see kõik on \'pakitud\' just (naiste) poksimaailmasse; valitud spordiala, mida mina vanamoelise inimesena keeldun mõistuslikuks tunnistamast? Oleks võinud võtta kõik need eelpool mainitud komponendid ja nende sidumiseks kasutada näiteks lugu tüdrukust, kes tahab saada maailma parimaks tisleriks või korstnapühkijaks. Aga vot näed, eastwood teab mis eastwood teeb.

          Peaosalisse Hillary Swanki ma suhtusin muidugi, mis seal salata, selge erapoolikusega juba enne filmi vaatamist, sest tema ju napsas minu suure lemmiku Kate\'i eest va kuldmehikese - aga ega mu arvamus väga ei muutunud. Normaalne, võibolla isegi hea esitus, aga kindlasti mitte särav nagu... Noh, teate isegi, mis ma tahan öelda.

          Seega - päris kindlasti mitte minu tass teed, nagu väljamaal öeldakse.

          5/10
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            \'lilija 4-ever\' etv pealt - suurepäraselt kurb ja karmilt realistlik film, millest lõviosa filmitud eestis (paldiskis, ma sain aru), aga ka lennujaamas, kaubamajas jne. tõsielulool põhinev käsikiri, millest tulenevalt ka dok.-lik kaameratöö. mõtlemapanev, ma rohkem ei kirjuta.

            fittibaldi viimasele kirjutisele lisaks. vaadake \'mystic riverit\'. ja see läheb ka ülalkirjutatud looga vene neiust kokku.

            lisan: et eesti televisiooni kiita... aprillikuu viimase päevaga lõppeb skandinaavia filmide näitamine, aga algab aasia filmide maraton. juhhei!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas mjkk
              \'lilija 4-ever\' etv pealt - suurepäraselt kurb ja karmilt realistlik film, millest lõviosa filmitud eestis (paldiskis, ma sain aru), aga ka lennujaamas, kaubamajas jne. tõsielulool põhinev käsikiri, millest tulenevalt ka dok.-lik kaameratöö. mõtlemapanev, ma rohkem ei kirjuta.
              ja Laagna kanalis. Kui Andrei oma punase Opeliga Liljat lennujaama viis, sõideti miskipärast hoopis Lasnamäele, mitte Lasnamäelt linna poole. Või kui eriti täpne olla, pidanuks hoopis Lenini tee kaudu minema. Lilja elas ju Lasnamäel, i mean - seda oli igas kaadris näha. Tähendab, liiga keeruliseks läheb.

              Tõsieluloost nõnda, et kuna minu teada oli tegu hoopis leedu neiuga, siis on kummaline, miks Moodysson Eesti põhjal filmi tegi. Ma sain aru, et rež. näeb sellist suburban probleemi igal pool (eks ta nii olegi), aga miks just Eesti? Kas Rootsis oli Eesti pros. teema aktuaalne? Ma saaks aru kui \"somewhere in the former USSR\" vms ei sisaldaks endas hilisemaid vihjeid, nagu rahatähed ja eesti keelne tervitus lennujaamas, vaid oleks lihtsad kaadrid, mis iseenesest ei anna mingit vihjet, aga...

              Ning samas mulle kaameratöö paljuski ei meeldinud. Mõtlema pani film küll, sest oli tegu hea filmiga kah.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas Martin
                Constantine on vaadatav, kuid suht saast.
                Päris täpne diagnoos. Sobib perfektselt teiste koomiksi põhjal tehtud filmide sekka - vaatad ja unustad.

                Märkimisväärelt hea oli visuaalne pool. Shefilt kasutatud, otsekui koomiksi enda lehekülgedelt laenatud värvid, põnevad võttenurgad (ülalt alla vaatava või \'külili\' keeratud kaameraga). Sisulise poole pealt aga on originaalsusega kõvasti kokku hoitud, tavaline \'something evil is coming\'.

                Osatäitjatest: Keanu on crap - täpselt selline nagu alati, Rachel Weisz on see-eest sensuaalne ja Peter Stormare Luciferina lausa suurepärane. Lausa kahju, et talle anti nii vähe aega ekraanil. Väikse rolli teeb ka Bushi laulja Gavin Rossdale. 6/10.


                Minu lemmik koomiksi-filmiks muide on Spawn. Juustune stoori, napakad karakterid ja räme huumor - it sucks so bad that it becomes brilliant.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas runno


                  Samuti soovitan hakata jälgima miniseriaali \"Õnnetunne\"
                  /.../
                  Briti komöödia kus osades Paul Wihtehouse, Bob Geldof ja Big Traini kamp...
                  \"Happiness\" hakkab nüüd (e:mtv3 pealt ikka) jooksma,
                  mõnus vaheldus tõepoolest

                  \'I\'m doing the voice of Dexter The Bear!\'
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    \"Alfie\". Ma ei tea, pidage mind imelikuks, aga mulle meeldis.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Üle mõne aja kinos käidud.
                      Peab ütlema, et häbiväärselt vähe idealismi on tänapäeva meelelahutusmaailmast leida ja sellepärast mulle \"The Interpreter\" oma tonaalsuselt väga sobibki. Kidman-Penn mängivad hästi kokku - seejuures oleks siirupine armastus ääretult kohatu ja üllatus, üllatus - seda ei tulegi.
                      Õnneks usku õiglusse on selles filmis omajagu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Million Dollar Baby - meeldis, väga! Väga väga hea film!

                        Aga rsk! Kosmose onud-tädid võiks ka sisekorra eeskirjadele vastavalt talitada, siis saaks vähemalt rahus filmi vaadata! Kerge bomšide lehk oli ikka suht häiriv!
                        Sellegipoolest, film oli tase ja tuju on hea!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          22.30 MTV 3 pealt The Matrix. Ei väsi seda vaatamast.

                          Mõnel mehel on liiga palju aega
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            film Enemy at the gates - a load of dog poo.

                            thank you very much.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              tahtsin natuke sõimelda siin. sel ajal kui inglismaal viibisin valmistus maailma \'hitchhikers guide to galaxy\' esilinastuseks. arvasin et jõuan eestisse tagasi ja mõne nädala pärast on seda ka eestis näha. ei. selle asemel reklaamitakse iksIKSiksRuudus maailmaesilianstust. wtf. tõesti suur sündmus. peab ootama poole juulini et hgtg\'d näha. aitäh m\'pede

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Ma käisin vaatamas sellist filmi nagu Kingdom of Heaven. Suht hea film oli, aga liiga sarnane Ridley Scotti teise suurteose, Gladiaatoriga. Võrreldes Gladiaatoriga oli filmi käsikiri sitem, operaatoritöö sitem ja näitlejatöö sitem, samas oli actionit (loe: tapelungi ja verd) rohkem. Orlando Bloomi vastu pole mul kunagi erilist sümpaatiat olnud, samas tegi hea rolli Jeremy Irons. Teist korda ma seda ei vaataks, aga (ajaloolisi)aktsioonfilme armastavatele inimestele soovitaks seda küll.

                                PS Krt oleks ma enne filmi teadnud, et Edward Norton (ehk mu üks lemmiknäitlejaid) mängib seal filmis pidalitõbist kuningat oleks teda hoolikamalt vaadanud. Ei tundnud teda filmi ajal ära ära, sest terve filmi oli ta maskis ja kähises...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X