320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    kõige sürrim film mis üldse näinud olen
    vaatasin ilusti lõpuni, ja isegi meeldis
    Army of darkness on vana armastus, aga samast aastast praktiliselt vaatasin eile filmi Cool As Ice. Peaosas kurikuulus maailma parim räppar ja kõige kuulim vello VANILLA ICE!!!
    Poolteisttundi õpetust, et kuda olla cool ja milliste one-lineritega naisi rajalt maha saab võtta. Hindamatu kultuuriväärtuS!!

    Kommentaar




      superhero movie

      tra kui naljakas

      10/10

      Kommentaar


        "Funny games U.S." ... on näinud keegi ja kuidas kommenteerib? :P

        Suht julm vaatamine ikka. Lastel ja nõrganärvilistel soovitaks antud filmi küll mitte kunagi vaadata. Film oli suht nii kreisi kui ka selle alguses ja lõpus kõlanud muusikapalake Kes kuulata soovivad vajutavad all olevat linki
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          street kings
          10/10
          täielik lemmik
          keanu on loodud selle osa jaoks
          nagu üks härra tabavalt ütles IMDBs, uus Bullett. ja seda ta on
          ning muidugi näitlejate kaader
          suurepärane, näeb nii dr.house, kui ka palju erinevaid muusika staare
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Mina paneks Hugh Laurie ja David Caruso põlema.

            Ise soovitaks Waiting , naera või pilbasteks

            üks klipp ka :

            keegi veel oma emaga nii hästi läbi saab?

            (tervet filmi saab ka juuditorust vaadata)
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              street kingsist veel paar sõna
              kui forest whitaker saab lõpus sõna võetud, siis see näitlemine mis ta seal on teeb, on üks parimaid mida mina olen kunagi näinud
              ma annaks kasvõi selle väikese koha eest talle oscari
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Rumal küss, kas vaatasid kinos (jookseb see üldse meil?) või sikutasid?
                Supplies!

                Kommentaar


                  kinos sai jah käidud
                  reedest saadik jookseb
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Millal The Soviet Story müüki tuleb? Hirmsasti tahaks näha

                    Kommentaar


                      What happens in Vegas...maitse asi vist aga mina kannatasin seda 15minutit ja siis panin kinni, jube Hollywood ikka kuigi kui ma treilerit esimest korda nägin mõtlesin, et äkki isegi on vaadatav.

                      How to Rob a bank'i ei soovita ka. Seda paska kannatasin mingi pool tundi isegi.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                        How to Rob a bank'i ei soovita ka. Seda paska kannatasin mingi pool tundi isegi.
                        Juba selle treiler ei olnud eriti vaimustav, rääkimata filmist siis.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Juba selle treiler ei olnud eriti vaimustav, rääkimata filmist siis.
                          Ma ei teadnud sellest filmist midagi enne vaatama hakkamist. Tsekkisin ainult imdb skoori, mis oli üle seitsme.
                          Pärast filmi kinni panemist otsustasin üle kontrollida, kas ikka nägin õigesti...number oli õige küll aga hääle andnuid oli mingi 90. Arvatavasti panid näitlejate sugulased palju kümneid :P
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Mina olen paar viimast õhtut veetnud selliste suurepäraste filmidega nagu american ninjad.
                            Õigemini siis nende 2. ja 3. osaga vastavalt. Igatahes on need väga lübusad vaatamised. Esiteks just seetõttu, et kui ma veel väike naga olin, siuis panin enda peetavas filmipäevikus neid 10 punkti vääriliseks.
                            Igatahes nüüd, 15 aastat hiljem, on neid samuti väga huvitav vaadata. Näiteks ei oska kumbki ninja abs. näidelda, kuid noh, kui sa avastad suvalisel kariibikal, et õuõu, kõrval kindluses on 100 värvilist ninjat, siis polegi midagi muud öelda, et see pole tavaline koht, need on ju ninjad!!
                            VÕIMAS!!

                            Kommentaar


                              saag 2 oli päris hea

                              Kommentaar


                                Vaatasin nüüd lõpuks Magnuse ära. Kogu möll selle ümber tegi meeletut reklaami. Ausalt öeldes ei pidanudki väga pettuma, ehk selline kartus oli. Jah, Kasearul oli kogu filmi üks nägu peas, kuid muidu oli nagu juba päris. Ja Mart Laisk iseennast mängimas oli ka üllatavalt krambivaba ja vägagi karismaatiline.
                                Lisaks nägi filmis veel ka tisse, mis muudab filmi veel eriti lahedaks. Jeee. Ehk tugev 7

                                Kommentaar

                                Working...
                                X