320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisime siis täna estoniga tõenäoliselt viimaste foorumlastena, seal juba kurikuulsaks saanud Drink Baaris.
    Tegin sellise asja:


    Maitses isegi, Solarises on see ka täitsa saadaval.
    Proua proovis mingit vaarika õlut, see oli täitsa omapärane.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Üllatav, et Eston vaarika õlle kasuks otsustas

      Kommentaar


        Algselt postitas ek Vaata postitust
        Üllatav, et Eston vaarika õlle kasuks otsustas
        Debiilik, mina ja eston käisime ning naised jooksid.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Debiilik, mina ja eston käisime ning naised jooksid.
          Debiilik indeed...

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Debiilik, mina ja eston käisime.
            Olite siis ikkagi kolmekesi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Käisime siis täna estoniga tõenäoliselt viimaste foorumlastena, seal juba kurikuulsaks saanud Drink Baaris.
              Eih, ma pole veel käinud. A ma olin ka üks viimastest, kes koopast välja ronis ja selle lohetüdruku filmi ära vaatas. Et eks ma ka jõuan kunagi.
              Teemasse ka: jõin eile neli õlut.
              Ja kui ma pikalt mõtlema hakkasin, siis ma jõin laupäeval kuskil pubis mingit tumedat õlut, mis oli päris hea. aga kuna ma ise seda ei ostnud ning ma olin suht jommis, siis ma ei tea, mis see olla võis. Krusovice võibolla.

              EDIT:
              peaks vist igaks juhuks ära märkima, et lohetüdruku jutt on pärit siit

              Kommentaar


                Mis see lohetüdruku film on?

                Drink baaris olen käinud, märjukest tarbinud pole.

                Teemasse: eile jõin viis õlut.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Käisime siis täna estoniga tõenäoliselt viimaste foorumlastena, seal juba kurikuulsaks saanud Drink Baaris.
                  Kurikuulsas?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Kurikuulsas?
                    Jah. Nii mõngi naine on kurjaks saanud selle kuulsa baari peale, sest nende mehed veedavad seal liiga palju aega.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      A le cock mingi sidrunimaitseline special. Sa püha Jeebus, milline sitt.
                      jeah, mõtlesin ka, et teen veits šokiõllendust ja proovin. maitses nagu sidrunijook, milles umbes kaks tilka õlut sees, täiesti kohutav. see õlu võib oma 98 vms kaloriga idu näksida. samas ma juba kujutan ette, kuidas jaanipäeval on neidudel käes exxxtra lemon ja kuttidel saku rock ja üle küla mütsub rootsi eurolaul nimega euphoria.

                      samas sai proovitud ka saku radlerit, mis polnud ka eriline tippteos ega õlu, aga töötas vähemalt janukustutajana. sildidisain on muidugi aastast 1994 ja see ei ole eriti seksikas.

                      igatahes, võiks juba kuskilt raha tilkuda, et saaks mökusse minna ja selle maredsous 8 bruini ära proovida. varsti on vaja drink bar'i käik ette võtta, kui brewdog mikkeller'i i hardcore you kohale jõuab. potentsiaalselt võib see olla märjuke, mille kasti eest ma oleks nõus faktiga, et em'il jäävad kõik mängud 0:0.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Eih, ma pole veel käinud. A ma olin ka üks viimastest, kes koopast välja ronis ja selle lohetüdruku filmi ära vaatas. Et eks ma ka jõuan kunagi.
                        ei ole sinna baari jõudnud ega lohetüdruku filmi näinud. Õlut jõin nädalavahetusel korralikult.

                        Kommentaar


                          Jõin eile purgi Guinessi ja tuleb tõdeda, et Iirimaal kraanist tulev sama mark oli kordades parem.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Jõin eile purgi Guinessi ja tuleb tõdeda, et Iirimaal kraanist tulev sama mark oli kordades parem.
                            on küll jah.
                            aga levinumalt on tegelt 2 eri sorti, üks on see mustas purgis draught ja teine on valge sildiga extra stout.
                            ma sain iiris kraanist mõlemat ja mo arust se extrastout oli parem, või noh, ma pole elu sees midagi nii ägedat joond.
                            see baar oli muidu bushmillsis- seal kus ka viskitehas on ja giants causeway.

                            p.s. kirjavigade eest ma ei vastuta

                            ja eile jõin mõnusas koguses vaadi krushowicet ja nüüd pea valutab räigelt...
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              A le cock mingi sidrunimaitseline special. Sa püha Jeebus, milline sitt.
                              "See maailm ei kuulu ainult meestele"

                              Vihje: see selle foorumi ühe andeka disaineri kujundatud.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Oleks võind selle pudeli sildile disainida. Seltskonnas oli ka naiskliikmeid, neile ka ei meeldinud.
                                Mis Guinessi puutub, siis mu ema kes on ull Guinessi fänn väidab, et purgi oma ei kõlba kuskile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X