320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
    Heledat pole joonud, aga tume - ehk siis 1795 Dark Lager oli 5+.
    proovisin täna selle tumeda variandi ka ära, päris hea oli tõepoolest! tumeda õllega on mul kogemust väga vähe, korra Guinnessi proovisin ja see oli küll päris jube asi. peale seda oli tumeda õlle isu mõneks ajaks otsas kah, aga seda ostaks teinekordi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Ma mekkisin täna seda FinAle varianti ja täitsa maitses. Kätte sain selle hinnaga 0.95+ pant ja selle raha eest õlut küll
      Rimis on praegult nende sarja ale ja proovisin ise ka kõik läbi. Mulle meeldis neist vaid finale, kuna bockil ei olnud eripära ja see kolmas oli liiga magus. Aga müts maha, et eestlased midagi sellist tegid ja ainuüksi juba sellepärast võiks finale veel osta
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        proovisin just Saku Stuttgarti ära – sisukas ja tubli hefeweizen, mida võib häbita tuttavatele sakslastele pakkuda, aga….
        - miks Stuttgart, kui iga õllesõber teab, et nisuõlu on Saksamaal eelkõige Baierimaa spetsialiteet?
        - miks sinine kujundus, kui Stuttgarti kui ajaloolise Württembergi pealinna värvid on olnud ikka must ja punane? Sinine värv seostub eelkõige Badeniga, mingil põhjusel on see kujunenud mõlema glämmi Badeni klubi KSC ja Hoffenheimi koduvärviks ja ajab enamikel württenberglastel/švaabidel harja punaseks.
        Selle õlle bränd on otsast otsani vale ja arusaamatu, miks ei võinud lihtsalt Valgeks jätta? Jobud.

        Kommentaar


          alati saab õlle otsa.
          kas ma ostan seda liiga vähe?
          või joon seda liiga palju?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            hääd uudised tartlastele tulevad brewdog estonia fb-lehelt: "Currently at a new beer shop in Tartu which is opening next week. Watch this space Tartuians: Mikkeller, Brewdog, To OL and Huvila coming your way......"

            minu päeva parim uudis igatahes.

            Kommentaar


              Theakston Lightfoot. Selverist soodukaga. Päris pandav. Kahju, et ühe võtsin ainult.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Theakston Lightfoot. Selverist soodukaga. Päris pandav. Kahju, et ühe võtsin ainult.
                Julgen soovitada ka teist Theakstoni "Old Peculier". Samuti Selveris esindatud. Väga hää ale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Julgen soovitada ka teist Theakstoni "Old Peculier". Samuti Selveris esindatud. Väga hää ale.
                  Kui suur ale on, 50% või rohkem?
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    ale on tavaliselt suurusjärgus 4,5%.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Tartlastele midagi

                      Rüütli tänavas Möku baari kõrval avas uksed Eesti esimene õllepood, kuhu selle omanik, Tartu Ülikooli politoloog Karmo Tüür ootab kiiksuga õllesõpru, kes oskavad lugu pidada kvaliteetõllede nautlemisest.

                      Kommentaar


                        Imelik on kutsuda õlle nautijaid kiiksuga õllesõpradeks ja double bocki joojaid lihtsalt õllesõpradeks (lugedes jäi selline mulje). Aga artikli konteksti süvenedes tundubki, et kui natukenegi poliitiliselt korrektseks jääda, siis tuleb mõlema puhul imelike väljendeid kasutada. Aga igati kiiduväärt mõte.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Imelik on kutsuda õlle nautijaid kiiksuga õllesõpradeks ja double bocki joojaid lihtsalt õllesõpradeks (lugedes jäi selline mulje). Aga artikli konteksti süvenedes tundubki, et kui natukenegi poliitiliselt korrektseks jääda, siis tuleb mõlema puhul imelike väljendeid kasutada. Aga igati kiiduväärt mõte.
                          ÕS: kiiks <20:kiiksu, .kiiksu> kiiksatus; ülek veidrus ▪. Ta on kiiksuga (natuke imelik)

                          noh, ma ütleks küll, et eesti õllekultuuri juures vaadatakse sind küll natuke imelikult, kui sa saku asemel lähed veidrasse keldripoodi ja ostad ~5 korda kallima õlle. ega kiiks pole halb sõna. igatahes, pood on väga vinge, olen juba erinevaid asju proovinud ja teen seda kindlasti veel. rochenfort 10 on lausa taevamanna. vaja brewdog/mikkelleri i hardcore you ka ära proovida. väga väga hea ettevõtmine.

                          Kommentaar


                            Dubliner pakub praegu Originaali ostes võimalust osaleda eksperimendis, kus antaks klaas õllet tasuta peale. Eksperiment on see, et Drink Bari James on väidetavalt disaininud teise klaasi ja väidetavalt pidi see õllet paremini/kauem värskem hoidma.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              See suur, et ca 2 kuud tagasi oli siin juttu firmast Elav Õlu ja tema müüdavast, täna jäi silma Haabersti Rimis selline koht www.beeris.ee, lisaks olevat tema müügipunkt ka Lasnamäel.
                              Kas keegi oskab öelda mis maa toodanguga on tegemist vms.
                              Endale tuttavad nime baasil, vaid kaks Belglast
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Beer Is OÜ aadress paistab olevat sama mis Brewery Õlletoal. Brewerys on 5 oma õlle, lisaks 1 kali. Tooted täiesti Eestimaised (kuskil Jüris pidavat tehtama). Nimed paistavad olevat erinevad, aga ma millegipärast arvan, et osad tooted sisult kattuvad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X