320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mul on reaalne mure. Olin pikalt haige, antibiootikumid ja värgid peal. Proovisin üle kolme nädala õlut ja hakkas hirmsasti vastu. Kaks lonksu ja pudel lendas prügikasti. Kuidas ma õlle endale uuesti maitsma saan? Pean end vaikselt mingite maitsetute Saku on Icedega harjutama? Ootan ja loodan parimat, et ühel hetkel tundub mekk jälle õige. Või peaks otse psühhiaatri poole pöörduma? Või võib asi selles olla, et ma vahepeal ei teinud poolteist nädalat tobi ja nüüd on jälle maitsemeeled tagasi ja ma üle 7 aasta tunnen reaalselt õlle maitset ja tegelt õlu polegi hea? Ei saa ju asi selles olla või kui on, siis pean ruttu tobi kütma hakkama? Igatahes- ettepanekud on teretulnud. Eriti, kui kellelgi on samasugune juhtum olnud.

    Kommentaar


      #92
      sõid ennast äkki nende antibiootikumidega eideks?

      Kommentaar


        #93
        Miks sa nüüd nii pead kohe ütlema?

        (jooksin nuttes teise tuppa)

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kaks lonksu ja pudel lendas prügikasti.
          Ega siit enam elulooma tule. Lilla vikatimees on saabunud.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Proovisin üle kolme nädala õlut ja hakkas hirmsasti vastu. Kaks lonksu ja pudel lendas prügikasti. Kuidas ma õlle endale uuesti maitsma saan?
            Kuna ei ole täpsustatud, mis liiki või marki õluga tegemist oli, jääb päris suur tõenäosus, et tegu oligi mingi joodamatu pasaga. Sinu vanuses on näiteks täiesti normaalne, et mõni varem joodavana tundunud massiõlu enam alla ei lähe ning hing hakkab ihkama rafineeritumaid joogielamusi. Võtta sisse üks kord päevas hapnikuvanne paaritunniste jalutuskäikude näol ja üks külm Leffe Blonde pärast seda. Peaks aitama.

            Doktor fitti
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #96
              Õlu oli tõepoolest Saku Hele, mis on tõupuhas "maitsemeeled kadunud- ainuke õlu, millel veidekenegi maitset on" ehk lihtinimese meelest joodamatu pask. Et selles plaanis võib teoorial jumet olla. Kuigi mingid jalutuskäigud ja Belgia õlu teema tundub ikka õudselt pede. Pigem vaatan õhtul Expandablesi, kuulan "Top 500 Rock Hits" plaadi läbi ja peksan naabri koera. Ehk aitab.

              Kommentaar


                #97
                hakka karsklaseks nagu mina

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  hakka karsklaseks nagu mina
                  Iga kord kui sa valetad, kaotab üks ingel taevas tiivad.

                  Ja eika, milles koer süüdi on.

                  Kommentaar


                    #99
                    Orbit, ma olen täna terve päev karsklane olnud.

                    Aga eika, sulle soovitan, et ära tõesti enne joo õlle, kuni see õige tunne peale tuleb. Igasugu eksperimente uue sitaga ei soovita katsetada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Igasugu eksperimente uue sitaga ei soovita katsetada
                      Tänan muretsemast. Ma tean, et Postimehe staar-narkomaan meenutab ehk kaugel mind, kuid su südamerahuks võin öelda, et tegu pole minuga ja uue sitaga ei katseta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Tänan muretsemast. Ma tean, et Postimehe staar-narkomaan meenutab ehk kaugel mind, kuid su südamerahuks võin öelda, et tegu pole minuga ja uue sitaga ei katseta.
                        Eika, palk tuli üle. Läeme jooma?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Õlu oli tõepoolest Saku Hele, mis on tõupuhas "maitsemeeled kadunud- ainuke õlu, millel veidekenegi maitset on" ehk lihtinimese meelest joodamatu pask.
                          Jõin täna üle pika aja ka Heledat. No pole ikka see mis vanasti. Sama võib ka öelda Alexandri ja Rocki kohta. Vanasti olid need kolm ikka maailma parimad. Originaali, Lapin Kulta ja Heinekeni vastu ei saa miski. Need on ainsad õlled mis maitsevad nagu õlu. Kulta neist isegi vist kõige parem. Proovi seda ja usu mind, õlu on ikka jumalate nektar.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Originaali... Need on ainsad õlled mis maitsevad nagu õlu.
                            Say what?
                            Once a Gooner, always a Gooner

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Originaali, Lapin Kulta ja Heinekeni vastu ei saa miski. Need on ainsad õlled mis maitsevad nagu õlu. Kulta neist isegi vist kõige parem.
                              +1
                              55555

                              Kommentaar


                                Vaatan, et Rein on pehmekeseks muutunud, kui sellised magusad naisteõlud enim meeldivad Võibolla on probleem selles, et pikaajaline fostersi manustamine on maitsemeeli teatud suunas kallutanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X