320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja ka minul sama teema. Saku toodang ei lähe kuidagi kurgust alla. A.LeCoq´i väljalase see-eest on nagu elunektar

    Kommentaar


      Tõsised gurmaanid...
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Proovisin just seda mäntsesteri siis. Pask mis pask, mina küll tervet pudelit ei jõudnud juua. Gaasi sellele õllele küll sisse pole aetud.
        Hetke käsil Praha ja see on täitsa hea.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Proovisin just seda mäntsesteri siis. Pask mis pask, mina küll tervet pudelit ei jõudnud juua. Gaasi sellele õllele küll sisse pole aetud.
          Hetke käsil Praha ja see on täitsa hea.
          Täiesti nõus. Kuigi suutsin manchesteri ära juua ja Praha tundus parem ei jooks ma vist kumbagi enam. Kahju ... Dublin kukkus neil päris hea välja
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Mul sama teema, Saku õlled lihtsalt ei lähe alla (eriti Originaal) - A le Coq no problemo.
            duubeldan!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Mul sama teema, Saku õlled lihtsalt ei lähe alla (eriti Originaal)
              Täpselt vastupidi. Kui pole Saku, siis pole õlu :P

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Täpselt vastupidi. Kui pole Saku, siis pole õlu :P
                kui olen Premiumi ära joonud sis hiljem altpoolt tuleb välja saku originaal!vot see on nende jookide vahe!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Järgmine aasta võiks Soccerneti suvepäevadele ainult Saku õlut võtta ja tahaks siis näha, kui paljud kuivavad või kes hakkab oma sõnu sööma.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    kui olen Premiumi ära joonud sis hiljem altpoolt tuleb välja saku originaal!vot see on nende jookide vahe!
                    Sa oled proovinud iseenda uriini või mismoodi sellest aru peaks saama?

                    Ma olen proovinud kahte õlut, mida ma ei suutnud lõpuni juua-Saarema X ja punane Tuborg. Aga samas pole ma ka väga suur eksperimenteeriia ning fääntsit maitsemeelt kah pole välja arenenenud. Pimedegusteerimisest pole ka osa võtnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                      Järgmine aasta võiks Soccerneti suvepäevadele ainult Saku õlut võtta ja tahaks siis näha, kui paljud kuivavad või kes hakkab oma sõnu sööma.
                      On kas variant 3) Inimene ei tulegi suvepäevadele ja on ka variant 4) Inimene võtab ise oma joogid

                      Kui ta pärast juba joob seda siis on tal juba maitsest savi (loe: ei tunne nii hästi enam seoses alkoholi hulgaga veres) ja eesmärk edasi on alkoholi juua mitte õlut...et ikka rohkem täis oleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Pimedegusteerimisest pole ka osa võtnud.
                        Muide, see võib päris huvitavaid tulemusi anda. Üksvahe pimedegustisime erinevaid eesti laagreid ja minu absoluutne lemmik oli kergelt puuviljane ja rikka järelmaitsega neste, mis teistest väga selgelt eristus. Selgus, et see oli saku kuld, mida ma seni polnud segastel põhjustel suu sissegi võtnud.

                        Teine huvitav nüanss on nägemismeelega veel. Varem mulle tundus, et kõik õlled rohelises pudelis maitsevad ühtemoodi, pmst nagu carlsberg. Pimetestis selgus, et tegelikult mitte.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          saku ice oli viimati suvel Eestis olles väga ok jook
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            saku ice oli viimati suvel Eestis olles väga ok jook
                            siiamaani parim jook!

                            Kommentaar


                              Sol koos laimiga ja seda müüakse viimasel ajal peaaegu et tasuta.

                              Kommentaar


                                Ladusin eile Piiteris käies koti täis laimimaitselist Sibirskaja Koronat. 2007. aastal pikemalt idamaal elades oli see mu absoluutne lemmikjook, kui nüüd neljapäeval endale õlle lubada saan, siis loodan, et see tabel pole muutunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X