320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naabrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kust see jutt, et politseil on õigus kaebuste korral helitehnika konfiskeerida?
    Mitte väga ammu oli mingis lehes põhjalikum artikkel naabrite häirimise ja sundvõõrandamise teemal, kus käsitleti nii teooriat kui praktikat ehk reaalseid juhtumeid. Üldiselt on nii nagu Marek eespool kirjeldas aga kohus selliseid otsuseid kergekäeliselt ei tee, väljatõstmine on nö viimane võimalus. Epic tegi selles mõttes õigesti, et juba on käinud mitu korda kohal politsei, ühistu on kirjutanud ja hoiatanud. Kõik see on ju fikseeritud ja vaielda pole midagi. Ainuke paha asi, et see on vist alles algus, see nö toimik peab olema ilmselt üsna paks ja tegevus suht pikaajaline, et kohus vastava otsuse teeb. Muidugi on võimalus, et lärmajad ka edasi kaebavad jne.

    Kui aga asi ikka väga hull on, siis võib ju ka ülepäeva kleepida nende ukse peale mingeid silte, et lõpetage lärm ja eks neid vastusigatsemise võimalusi on veel palju. Mõne puhul ehk aitab.
    Aastast 2016 (täpset daatumit ei mäleta, võis olla ka varem) võib valju muusika kuulamine päädida muusikakeskuse ajutise konfiskeerimisega, sellest on ka mitu artiklit kirjutatud aastate jooksul.

    Politsei lõpetas nädalavahetusel Võru linnas ühes kortermajas peetud lärmaka peo rahurikkuja muusikakeskuse hoiule võtmisega.

    Politsei lõpetas nädalavahetusel ühes Põlva kortermajas peetud lärmaka koosviibimise võttes rahurikkujalt ajutiselt ära kolm kõlarit.

    Kommentaar


      Hehee jah, sellistest juhtumitest polnud kuulnudki.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Hehee jah, sellistest juhtumitest polnud kuulnudki.
        Ega ma ka varem ei teadnud aga ühel tuttaval tekkisid naabriga probleemid Tallinnas (2016 võis olla see aasta), mis samuti päädis kõlarite hoiule võtmisega politsei poolt.

        Kommentaar


          Mul kunagi nooruses oli ka ühes korteris suured kõlarid. Olin alati harjunud, et kui läheb liiga kõvaks muusika, siis öeldakse. Panin siis ikka mõnuga. Pärast ütles korteriomanik, et talle pidevalt teatati, aga ta ei hakanud mulle ütlema. Ma muudkui rääkisin, et kuradi hea kivimaja, sellised seinad, rsk!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mul kunagi nooruses oli ka ühes korteris suured kõlarid. Olin alati harjunud, et kui läheb liiga kõvaks muusika, siis öeldakse. Panin siis ikka mõnuga. Pärast ütles korteriomanik, et talle pidevalt teatati, aga ta ei hakanud mulle ütlema. Ma muudkui rääkisin, et kuradi hea kivimaja, sellised seinad, rsk!
            Teades, mis muusikat sa suvepäevadel lasid, siis sinu ukse mahalöömine ja korterisse tungimine poleks küll kriminaalkuritegu olnud

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Teades, mis muusikat sa suvepäevadel lasid, siis sinu ukse mahalöömine ja korterisse tungimine poleks küll kriminaalkuritegu olnud
              Ega ma hull ole, et kodus sellist joga kuulan.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ega ma hull ole, et kodus sellist joga kuulan.
                Slayerit saab?

                Kommentaar


                  Kusjuures on naljakas see, et praeguses vanuses ei igatse enam üldse sellist max volüüm muusikat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Proovi kõrvatroppe, saad äkki magada vähemalt.
                    Magan kõrvatroppidega juba üle kümne aasta ja ega ei kujuta muud moodi enam ettegi. Need aga ei summuta ka kõike paraku ära. Viimasena sai hangitud nii öelda kõige kangemad, mis leida õnnestunud - müratakistus 36 dB SNR vms, ehitusplatside värk. Töötab ainult vahelduva eduga.

                    Kommentaar


                      Sul on kedagi sellist vaja kes probleemi ära lahendaks..

                      Kommentaar


                        Kell 5 hommikul lahtise aknaga maksimumvaljusel Michael Bubled kuulata, ma ei saa aru, millega inimesed mõtlevad.

                        Kommentaar


                          Muidu elan suht normaalses majas. Paar pensionäri, kes on viisakad. Paar üksikut või siis lasteta pere korterit ja enamuse moodustavad peamiselt väikeste lastega pered. Kuni viimase ajani on muu suurim mure olnud üleval elav umbes 40-ndates elav üksik ema, kes korra kvartalis oma peoga üle öörahu läheb. Mõistan, saad lapsed ära, siis ikka tahaks karaooket kodus laulda. Aga kui pärast 11 märkus teha, siis läheb linna peale ära ka. Jama on see, et tal need lapsetoa kohal toimuvad, aga kuna nad on harva, siis elame üle.

                          Viimasel ajal on hakanud mina ja teised maja elanikud purke välisukse ees nägema. Arvasime, et lähedalt ehituselt ehitajad koju minnes neid maha viskavad. Aga eilse sündmuse raames arvan, et see on üks meie maja elanik. Kuskil napilt enne 10,kui olin lõpuks just lapse magama saanud, hakkas tuletõrjealarm tööle. No mis seal ikka. Läksin siis vaatama, et äkki päriselt midagi süttis ja ma leidsin välisukse juures koridoris tühjad ja täis pudelid ja päris tugeva suitsuhaisu. Keegi absoluutselt lambaajuga hälvik oli anduri all savu tõmmanud ja siis paanikas ära jooksnud. Kui idikas sa pead selleks olema?
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Ei noh. Selge on see, et mingisse paneelikasse küll elu sees vabatahtlikult ei koli. Tüdruksõber elab töö pärast Tallinnas ja sai välismaal töötava sõbra korteri elamiseks. See mis siin toimub on ikka ulme. Ühel pool elav naaber puurib midagi juba 3 tundi järjest. Teiselt poolt kostuvad õhtupoole põrutamishääled. Ülemise naabri lapsed sõidavad vene aegsete hantlitega mööda parketti ringi ja alumine naaber teeb vist vannitoas suitsu. Rääkimata sellest, et õhtul tulles ei tea millalgi, kas parkima mahub või mitte. Pu**i.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Ei noh. Selge on see, et mingisse paneelikasse küll elu sees vabatahtlikult ei koli. Tüdruksõber elab töö pärast Tallinnas ja sai välismaal töötava sõbra korteri elamiseks. See mis siin toimub on ikka ulme. Ühel pool elav naaber puurib midagi juba 3 tundi järjest. Teiselt poolt kostuvad õhtupoole põrutamishääled. Ülemise naabri lapsed sõidavad vene aegsete hantlitega mööda parketti ringi ja alumine naaber teeb vist vannitoas suitsu. Rääkimata sellest, et õhtul tulles ei tea millalgi, kas parkima mahub või mitte. Pu**i.
                              Elan Mustaka paneelikas. Kohti parkimiseks on alati, naabrite poolt helisid ei kostu, rõdul suitsu tegev naaber häirib vahest ainult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc.

                                Olen tütarlapsel külas koplis. Muidu on ok. Aga naabri pitsu mänguasi piiksub ja seda on wc kuulda. Huvitav kuidas nad ise hulluks ei lähe? Ja kõige esimesel korrusel elab vist mingi parm. Krt isegi kinnisest uksest mööda minnes on selline rõve hais. Ehtne nn parmotikas. Suitsu ja mustuse hais.
                                Mul oli Keila-Joa korteris all mingi moor, kellel toas sisuliselt pürgimägi ja hais oli ropp. Suvel oli tal kõik aknad lahti, mistõttu meie enda omasid avada ei saanud.
                                Õnneks korteri müümisel uus omanik seda tähele või pahaks ei pannud, aga paistab, et olude paranemismärke seal tookord polnud, seega krt seda teab, kui hulluks asi läks.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X