320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Delfi ajakirjanikul on sentimeetritest õige kentsakas arusaam.

    ma ei saa aru
    25 tolli on 63,5 cm-i
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Algselt postitas mg Vaata postitust
      ma ei saa aru
      25 tolli on 63,5 cm-i
      Tõsijutt, lihtsalt apsakas seisnes tõenäoliselt selles, et ta need tollid sinna üldse sisse oli toonud. Mõeldud oligi 25 cm, mitte tolle. 63 sendine käelaba oleks ju natuke liiga mässiv, korvpallur või mitte.

      Kommentaar


        viisakas aer ju

        Kommentaar


          Mõelda, mis tasemel see vend veel võrku mängiks kui käelabad olekski 63-sendised...

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Mõelda, mis tasemel see vend veel võrku mängiks kui käelabad olekski 63-sendised...
            ja ujumises tekitaks sellise tormi, et ülejäänud peaksid päästevestidega ujuma.

            Kommentaar


              Algselt postitas Õhtulehe Kanteri uudis
              Jõutreeninguid, mis võivad seljale halvasti mõjuda, oskab Kanter enda sõnul juba päris täpselt kavandada.
              See on väärt oskus.

              Kommentaar


                "Costa Rica juurtega Inglismaa tippjalgpallur" (umbes nagu "Eesti juurtega Inglismaa tippjalgpallur Mart Poom") + veel pinduluu

                Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai valusa vigastuse Evertoni mängumees Bryan Oviedo, kelle jalg läks karikasarja mängus katki koguni kahest kohast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  "Costa Rica juurtega Inglismaa tippjalgpallur" (umbes nagu "Eesti juurtega Inglismaa tippjalgpallur Mart Poom") + veel pinduluu

                  http://sport.postimees.ee/2674656/vo...-kahest-kohast
                  Eile mängu ajal sai öeldud, et kui kordust ei näidata, siis küll meie uljad uudisteportaalid teevad homme uudise, mis algab sõnadega "õõvastav video".

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Päeva debiillause läheb Jaan Martinsonile (kui tegu pole just teadliku huumoriga):

                      "Eesti Olümpiakomitee tippspordijuht Martti Raju on juba Sotšis ja kinnitas, et kõik toimib nagu kellavärk, korruptsiooni pole märgata, altkäemaksu ei nõuta."

                      Ma kujutan ette, et kuidas vend läks raha suures kotis kohale ja lootis, et annab paar pakki sinna-tänna. "Kas saaks äkki, et Tobrelutsu märgid kukuksid kõik kinni?" või "Kas saaks äkki suusahüppajatele mõni meeter juurde maksta?" või "Kas saaksite kõik teised suusatajad kogemata valele rajale saata?"

                      Kommentaar


                        Ma tahaks uskuda, et Martinson refereeris Raju äpardunud huumorit lihtsalt, kuigi... See "tulin kohale, korruptsiooni ei olegi" jutt on MINGIS MÕTTTES täpselt sama jaburmeeleheitlik vastanduste otsimine ja eelarvamuste forsseerimine, mille luukerele story-liha ümber ehitada, nagu see Kanal 2-s hetkel jooksev idiootne telesari "Teistsugune Eesti" vms, kus miski Ahtme sümpaatne venekeelne perekond mingiks ajaks Viljandisse komandeeriti. Eesti eluga tutvuma väidetavalt. Ja siis esimesel õhtul - pamm! - toodi pronksiöö dokfilm välja - "Noh, davai, öelge midagi vastikut, õigustage ennast!" Värdjas, värdjas saade, konkreetselt vihastasin ja panin teleka kinni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Ma tahaks uskuda, et Martinson refereeris Raju äpardunud huumorit lihtsalt, kuigi... See "tulin kohale, korruptsiooni ei olegi" jutt on MINGIS MÕTTTES täpselt sama jaburmeeleheitlik vastanduste otsimine ja eelarvamuste forsseerimine, mille luukerele story-liha ümber ehitada, nagu see Kanal 2-s hetkel jooksev idiootne telesari "Teistsugune Eesti" vms, kus miski Ahtme sümpaatne venekeelne perekond mingiks ajaks Viljandisse komandeeriti. Eesti eluga tutvuma väidetavalt. Ja siis esimesel õhtul - pamm! - toodi pronksiöö dokfilm välja - "Noh, davai, öelge midagi vastikut, õigustage ennast!" Värdjas, värdjas saade, konkreetselt vihastasin ja panin teleka kinni.
                          Küll on hea, et ma selliseid sarju ei vaata aga ma ütleks ka pigem, et lause autorlus läheb pigem Martti Rajule. Samas mine sa neid ajakirjanikke tea.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Ma tahaks uskuda, et Martinson refereeris Raju äpardunud huumorit lihtsalt, kuigi... See "tulin kohale, korruptsiooni ei olegi" jutt on MINGIS MÕTTTES täpselt sama jaburmeeleheitlik vastanduste otsimine ja eelarvamuste forsseerimine, mille luukerele story-liha ümber ehitada, nagu see Kanal 2-s hetkel jooksev idiootne telesari "Teistsugune Eesti" vms, kus miski Ahtme sümpaatne venekeelne perekond mingiks ajaks Viljandisse komandeeriti. Eesti eluga tutvuma väidetavalt. Ja siis esimesel õhtul - pamm! - toodi pronksiöö dokfilm välja - "Noh, davai, öelge midagi vastikut, õigustage ennast!" Värdjas, värdjas saade, konkreetselt vihastasin ja panin teleka kinni.
                            Teises saates viidi neid muidu Hitleri teemalist teatrietendust vaatama

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Teises saates viidi neid muidu Hitleri teemalist teatrietendust vaatama
                              Oot, mis selle toreda saate nimi on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Teises saates viidi neid muidu Hitleri teemalist teatrietendust vaatama
                                Nojah, veel parem. Siis seda Taalmaa oma? Kui jah, siis ega seal etenduses ju midagi hullu ei ole. Idiootne saade ikkagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X