320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    No mis on pildil valesti

    Kommentaar


      Jalgratta Ivar keerab jalgpalluritele igat moodi! Mönitab !
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Tundub, et pärast kevadringi lõppu on otsustatud Eesti meistrikasse edutada uus meeskond nimega Vahi. Tõenäoliselt püütakse tugevdada Lõuna-Eesti esindatust riigi kõrgeimas sarjas, kuna paistab, et Tammeka üksinda ei vea kahjuks välja :/

        Ise asi muidugi, kas 877-le inimesele koduks olev alevik suudab paremat pakkuda..

        Kommentaar


          Meiliga saadetud pressiteade... Aitäh märkimast, parandatud.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Madridi Atletico ründetäht Diego Costa on läbinud Londonis meditsiinilise kontrolli ning on peagi ametlikult Chelsea mängija.


            eelviimane lõik:

            Chelseas hakkab Costa mänguaega jagama Samuel Eto`o, Demba Ba ning Fernando Alonsoga. Neist viimane kerkis maailmatasemel ründajaks samuti just Atleticos.

            Kommentaar


              soccernet.ee/eesti-esiliiga-2014/kohtumised/2014-05-10/viljandi-jk-tulevik-vs-tallinna-fc-flora-ii jäi silma lihtsaks, et siin on meeskondade kaardid-väravad pahupidi.

              Kommentaar


                "Kettaheitevõistlus algab Eesti aja järgi kell 19 ning Kanteril tuleb rinda pesta kümne mehega." http://sport.postimees.ee/2850649/ta...vad-budapestis
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  "Bullsi peatreener Mike Thibodeau"



                  USA korvpallikoondis näitas Chicago publiku toel, et veel on vara võtta neilt ära korvpalli MM-i suursoosiku staatus. Ühendriikide staarid alistasid tugeva Brasiilia veenvalt 95-78, sealjuures nägid Chicago Bullsi poolehoidjad üle pika aja mängujuhti Derrick Rose'i koduareenil pallimas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Nääh, see pole küll mingi facepalmilik viga. Ma kardan koguaeg Evertoni mängu ajal, et ütlen automaatselt Roy Hibbert. Ilmselt olen ka öelnud.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kus apsakas on?

                        Kommentaar


                          korvpall vs flora ja kalju
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            mhm. Isegi siin on see uudis

                            Kommentaar


                              Kommentaar



                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X