320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teemasse:
    kunagi sureme me k6ik,
    aga tantsurahvas peab A.Raudkatsi talismani
    neetuks


    Olles kolm aastakümmet ehet ise kandnud, otsustas ta selle tantsupeo ajal talismani ära anda, valides välja oma lähima m6ttekaaslase Kristjan Toropi.

    Mul on silmade ees pilt, kui ta seal tantsupeo vallakul oma h6lmad avas ja talismani tuulte ning halbuse eest rinnale peitis,räägib Memm rippuvas raudsepises küünla leeki vahtides. Paraku - peatselt läks Torop Suurele Ringile. Kaua ei saanud ehet kanda ka järgmine omanik, Toropi soovil nimetatud Mait Agu.

    Ja nüüd peetakse talismani nagu müütiliseks shagräännahaks, mis 6nne asemel 6nnetust toob
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Eile hommikul Tamperes ehitustööde juures tõstukist kukkunud eestlane suri saadud vigastustesse hiljem Tampere ülikooli haiglas.


      RIP_:
      slimm.ee

      Kommentaar


        RIP
        Isaac Hayes (South Parki häälekandijatest vast kuulsaim)
        Bernie Mac (tema esitus Bad Santas on üks parimaid, mida ma olen näinud, eriti see osa kus ta apelsiini koorib ja räägib kaubamaja juhatajaga)
        tõsiselt kahju, et lahkunud

        ning peale selle ilmub varsti film "soul men" kus mõlemad ka kaasa lõid
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          R.I.P Teet (papa) Viirg.. ak-vanad torisejad.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            ma tunnen moraalset kohustust härra Hayesile viimane kummardus teha.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Jah.

              "Hello, kids"

              "Hi, Chef."

              Classique. R.I.P.
              slimm.ee

              Kommentaar


                RIP kõik, kes surnud on. Välja arvatud need, kes asja eest. Paras teile!

                Kommentaar


                  Palun moded, postitage see ebaterve huumori alla.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Palun moded, postitage see ebaterve huumori alla.
                    See ei olnud naljakaski ju. See ei olnud huumor! See oli lollus!

                    R.I.P. Isaac Hayes.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      RIP kõik, kes surnud on. Välja arvatud need, kes asja eest. Paras teile!
                      right

                      tross

                      Kommentaar


                        RIP Teet Viirg

                        one word. legend.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          RIP Teet Viirg

                          one word. legend.
                          duubeldan.

                          Olen kuulnud sellest mehest ja ma olen sunnutud duubeldama.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Jah, kui sa oled temast kuulnud, siis oled tehtud mees, keep up the good work!

                            palun võtke jank-ga midagi ette, aitäh

                            Kommentaar


                              Spordivõistlusel Kärdla staadionil eile õhtupoolikul lendu lastud vasar tabas üht tüdrukut pähe ja eluohtlikus seisundis neiu lennutati kopteriga Tallinna arstide hoole alla.

                              Hiiumaal Kärdla staadionil toimunud noorte kergejõustikuvõistluse Rukkilillemängude ajal tabas üks lendulastud metallikolakas kella 17.30 paiku üht tüdrukut pähe, kirjutab SL Õhtuleht.Ajalehe andmeil seisnud tüdruk heitesektorist väljas ja rääkinud parasjagu mobiiltelefoniga.«Ei saa päris täpselt öelda, mis juhtus. Versioone on erinevaid,» ei tahtnud spordiplatsi juhataja Jaan Kallismaa ka veel neli tundi pärast õnnetust öelda, mis staadionil täpselt juhtus, ega ka seda, kas tüdruk oli spordiplatsil pealtvaataja või näiteks kohtunikuna. Kallismaa sõnul sõidutas kiirabi vasaraga pihta saanud tüdruku esiti kohalikku haiglasse, kust ta seejärel helikopteriga pealinna viidi.

                              kahjuks suri tüdruk täna öösel
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Spordivõistlusel Kärdla staadionil eile vasaralt hoobi saanud 14-aastane tüdruk suri täna öösel Hiiumaa haiglas.


                                Jah, link ka. R.I.P.

                                Kõigest 14-aaastane.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X