320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
    Isegi tahaks teada. Uurin järele. Tõesti... legend.
    Ära saatmine oli vist täna, 14.00 Pärnamäel. Aga JanK, estonil polnud mingit irooniat. Temagi vana kunstikooli kasvandik.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Laupäeval, Pärnamäel.

      Okei, lihtsalt Eston paneb väga haiget irooniat vahel.
      slimm.ee

      Kommentaar


        kell 14?

        Kommentaar


          Jah.

          10101010
          slimm.ee

          Kommentaar


            Suri AS Roma president Franco Sensi
            R.I.P.
            If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

            Kommentaar


              ..täna hommikul suri minu silmade all meie firma autojuht 40-nendates täisjõus mees .. lihtsalt vajus suitsetamise ajal kokku ja ülesse enam ei tõusnudki... kopsutromboos vms. ...see paneb muidugi mõtlema kuna ise ka varsti 40nene ja kui ümberringi juhtuvad sellised anomaaliad siis tahestahtmatult hakkad elu üle järgimõtlema ....
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Kahju küll. Ükski suitsetaja ei ole täisjõus paraku. Seest on perses kõik. ÄRGE SUITSETAGE!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kahju küll. Ükski suitsetaja ei ole täisjõus paraku. Seest on perses kõik. ÄRGE SUITSETAGE!
                  samamoodi on "seest perses" kõik teised, kes päevast päeva igasugust rämpsu näost sisse pugivad. mastaapide ja kahju poolest ei jää kõikvõimalikud muud ebatervislikud eluviisid suitsetamisele kuidagi alla .. keskmine eesti mees hävitab end muidugi igal rindel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                    samamoodi on "seest perses" kõik teised, kes päevast päeva igasugust rämpsu näost sisse pugivad. mastaapide ja kahju poolest ei jää kõikvõimalikud muud ebatervislikud eluviisid suitsetamisele kuidagi alla .. keskmine eesti mees hävitab end muidugi igal rindel.
                    Nõustun ka sellega. Terveid inimesi on vähe.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Nõustun ka sellega. Terveid inimesi on vähe.
                      Õige. Minu arust terveid väga polegi. Ole nii korralik kui tahad, ikka oled omadega p****s. Keskkonnamõjud, mis muu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        samamoodi on "seest perses" kõik teised, kes päevast päeva igasugust rämpsu näost sisse pugivad. mastaapide ja kahju poolest ei jää kõikvõimalikud muud ebatervislikud eluviisid suitsetamisele kuidagi alla .. keskmine eesti mees hävitab end muidugi igal rindel.
                        kusjuures ei pea olema rämps - leib - hea asi eksole, kasulik ka, kuid kui sööd ainult hommikul võileiba ja sooja toitu päeva jooksul tihti ei saa või kui saad, siis alles hilja õhtul, ongi ühel mitte ilusal päeval see, et seedimine igati metsas. mul õnnestus aasta alguses 8 päeva haiglas olla ja selle aja jooksul oli mul 5 palatikaaslast - kõigil see sama asi ja kõik kirjeldasid oma päevamnüüsid nii nagu ma eespool kirjeldasin. nad olid küll lühidalt sees - anti mõõka ja klistiiri ning näljutati ja saadeti koju, kuid oli ka üks raskem juhus, kes oli juba mitmendat korda, tema valude tõttu jäi mul igal juhul üks öö vahele ja pagan seda teab milliseks edaspidine kulg veel kujuneb..
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          noh elx see, mida sa kirjeldasid pole just suurem asi dieet eksole. see on nälgimine. mingi ime pole ju, et kui sööd korra HEAD TERVISLIKKU leiba ja siis mitte midagi ja jääd haigeks.

                          Kommentaar


                            Aga kui jood muudkui külma õlut ja sooja ei jõua juua?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Aga kui jood muudkui külma õlut ja sooja ei jõua juua?
                              Täiesti vastuvõtmatu! Sooja õlut PEAB jooma!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                kusjuures ei pea olema rämps - leib - hea asi eksole, kasulik ka, kuid kui sööd ainult hommikul võileiba ja sooja toitu päeva jooksul tihti ei saa või kui saad, siis alles hilja õhtul, ongi ühel mitte ilusal päeval see, et seedimine igati metsas. mul õnnestus aasta alguses 8 päeva haiglas olla ja selle aja jooksul oli mul 5 palatikaaslast - kõigil see sama asi ja kõik kirjeldasid oma päevamnüüsid nii nagu ma eespool kirjeldasin. nad olid küll lühidalt sees - anti mõõka ja klistiiri ning näljutati ja saadeti koju, kuid oli ka üks raskem juhus, kes oli juba mitmendat korda, tema valude tõttu jäi mul igal juhul üks öö vahele ja pagan seda teab milliseks edaspidine kulg veel kujuneb..
                                Happeliste süsivesikute söömine nagu leib, viljapudrud, müsli, kama on tõeline rumalus. Keha hakkab hapet organismist "välja pesema" luudes sisalduva kaltsiumi abil.
                                Lisaks veel teravlijast http://www.tsoliaakia.ee/tsoliaakia/mison/
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X