320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht karm tunne võib sellel noorel olla, kes selle vasara lendu saatis.

    Kommentaar


      Tegu oli 15-aastasega.

      Puhka rahus!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Teadsid ka teda?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas san4ez Vaata postitust
          right

          tross
          Kui rippida ei taha, kao siit minema.

          RIP maailma pikim naine, kes täna suri.

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Spordivõistlusel Kärdla staadionil eile õhtupoolikul lendu lastud vasar tabas üht tüdrukut pähe ja eluohtlikus seisundis neiu lennutati kopteriga Tallinna arstide hoole alla.

            Hiiumaal Kärdla staadionil toimunud noorte kergejõustikuvõistluse Rukkilillemängude ajal tabas üks lendulastud metallikolakas kella 17.30 paiku üht tüdrukut pähe, kirjutab SL Õhtuleht.Ajalehe andmeil seisnud tüdruk heitesektorist väljas ja rääkinud parasjagu mobiiltelefoniga.«Ei saa päris täpselt öelda, mis juhtus. Versioone on erinevaid,» ei tahtnud spordiplatsi juhataja Jaan Kallismaa ka veel neli tundi pärast õnnetust öelda, mis staadionil täpselt juhtus, ega ka seda, kas tüdruk oli spordiplatsil pealtvaataja või näiteks kohtunikuna. Kallismaa sõnul sõidutas kiirabi vasaraga pihta saanud tüdruku esiti kohalikku haiglasse, kust ta seejärel helikopteriga pealinna viidi.

            kahjuks suri tüdruk täna öösel
            VÄGA RÄNK! Olin ise seal samas võistlusel võistlejana Ta oli kohtunik, minu kaastunne ta sõpradele ja perele!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              VÄGA RÄNK! Olin ise seal samas võistlusel võistlejana Ta oli kohtunik, minu kaastunne ta sõpradele ja perele!
              mind huvitab väga see, et kuidas on võimalik, et mingi alaealine pannakse kohtunikuks sellisele alale??

              Kommentaar


                noo see pole mingi ime ju... ma olen isegi 16selt olnud oda ja kettaheite võistlusel kohtunik.. Aga see juhtum on jah väga kurb .. käisin ise eelmine aasta samal võistlusel

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  mind huvitab väga see, et kuidas on võimalik, et mingi alaealine pannakse kohtunikuks sellisele alale??
                  No, tööjõudu on vaja, eks see tüdruk pidi arvatavasti vasaraid võistlejatele tagasi tooma ja tegelikult oli ta 5m sektorist eemal ka, lihtsalt kohutavalt nõme kokkusattumus.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Olen ka sellises vanuses kergejõustikukohtunik olnud. Kord Kadrioru staadionil mingil võistlusel läks ka vasar nii lendu, et põrkas tartaanile ja sai sealt hea hoo sisse. Õnneks maandus ta lõpuks peatribüüni all oleva sissekäigu seinas, mitte publikus.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Olen ka sellises vanuses kergejõustikukohtunik olnud. Kord Kadrioru staadionil mingil võistlusel läks ka vasar nii lendu, et põrkas tartaanile ja sai sealt hea hoo sisse. Õnneks maandus ta lõpuks peatribüüni all oleva sissekäigu seinas, mitte publikus.
                      Selliste asjade pärast peetaksegi nüüd enamus vasaravõistlused eestis kõrval väljakul. Liialt ohtlik.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Evu Vaata postitust
                        RIP Teet Viirg

                        one word. legend.
                        FAKKKKKKKKKKKKKK

                        millal ärasaatmine on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          mind huvitab väga see, et kuidas on võimalik, et mingi alaealine pannakse kohtunikuks sellisele alale??
                          Eestis saab väga lihtsalt noortevõistlustele kohtunikuks.
                          >>

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            FAKKKKKKKKKKKKKK

                            millal ärasaatmine on?
                            Isegi tahaks teada. Uurin järele. Tõesti... legend.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Uurisin välja. Kas avaldan?

                              Eston, kas tegu on kohatu irooniaga?

                              Sind ei või iial ette teada.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Suhteliselt kindel on aga see, et tegelikult ala vanemkohtunik mingeid juhiseid tüdrukule ei jaganud. Olen ka ise päris palju aastaid juba kohtunikuna abiks olnud võistlustel ja pole sõnagi seni kuulnud ala vanemkohtunikult, mida ja kuidas teha. Mingitest turvanõuetest ei maksa rääkidagi. Tüdruk võeti appi, nimi pandi paberile ja väike kommiraha oli ootamas. Nii käib see kohtunike võtmine. Ääretult kurb, et see niimoodi nüüd kätte maksis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X