320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänase Foorumi nägudeparaad. Ekstrapunktid Riisalule. Puhas kuld.

    Kommentaar


      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        304298_10151798899389966_1613847667_n.jpg
        111111

        Kommentaar


          Propaganda Põhja-Korea moodi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Propaganda Põhja-Korea moodi.

            http://www.liveleak.com/view?i=3a8_1362925707
            otse tõlgitud?

            Kommentaar


              Pagan seda täpselt teab..
              Mina ei julgeks välistada, varemgi sellist labast jura aetud rahvale. Nagu osad natsid väitsid, et päike on jääst tehtud

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Emakeelepäeva jätkuna rahva arvamusi tolle eesti keele raskeima asja, komakasutuse kohta:

                  * Mul on tavaliselt ainult üks koma, ma panen selle lause keskele. - Ingrid, 43
                  * Parem mitte, sest nad hakkavad segamini minema, nad näevad kõik nii ühtemoodi välja. - Jaanus, 21
                  * Vabalt võib mitu koma olla. Mõned sõnad kohe üldse ei saa ilma komadeta hakkama. - Martin, 26
                  * ei maxa yhhtegi panna ss teised nagu arvavad et sa oled nagu pms mingi smartäss vm - Älice, 15
                  * Võib, aga need peavad olema üksteisest piisavalt kaugel. - Kevin-Markus, 32
                  * Ma ei kujutaks ette, et ma paneks, näiteks, ütleme, ainult ühe koma. - Taimi, 28
                  * Arvutiga kirjutades võib panna nii palju kui tahad! - Carolin, 35
                  * Meie panime omal ajal ikka komasid nii et maa must! Terve rühmaga läksime ja panime! Ööl ja päeval polnud vahet, töö oli vaja ära teha, komad ületalve ei seisa! Tänapäeva noored ei viitsi enam komasid panna, väga häbiväärne lugu. - Eduard, 62
                  * Ärge ajage häma. Rahvamajanduse seisukohalt pole sel üldse tähtsust. Teate, tegelege parem millegi olulisega. - Jürgen, 54
                  * Kui riigi raha läheb komade peale, siis on midagi väga valesti. Niisugust täielikku vabadust, et meil on komad, võtke ja pange, kuhu tahate, ma kindlasti heaks ei kiida. - Rein, 57

                  Kommentaar


                    http://www.thedailyshow.com/watch/tu...d?xrs=share_fb
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Sick bastard

                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Kes pole veel näinud, vaadake legendaarse Slavka Kobrini intervjuud ajakirjale "Kitarr". Mida inglise keelt no nagu paroodia Sopranodest vms.

                              "It was me who told Sibul to sing. He nevever fucking sing. He was like "Rock me baby, rock me all night long", and I was like, maaaaaan your the best!"

                              Kommentaar


                                40 Easter Bunnies more terrifying than a crucified man coming back from the dead.

                                stiilinäide:

                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X