320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõsine mure

    Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud
    b-day

    Kommentaar


      Telekast näitas Eesti missi. All oli kiri "Räimepüük ... "

      Kommentaar


        Türiiiiiiiiiiii

        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Pede jõgi, Rasti lõkkekoht... Ja paadiga randumine looduslikus kohas. Sulnis, ei?
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            "Tsau laps, kas sina oled üks nendest, kes ei kanna ise raamatuid kaasas? Raamat on ainukene asi, mis tegelikult rumaluse lolluse vastu.
            Kas sina tead, mitu protsenti lastest Eestis raamatuid kaasas ei kanna? 18! Aga mis sul viga on! Kui teemaks tuleb tarkus, siis palun jäta meelde! Tao endale pealuu sisse, et raamat on tarkus!"

            Reaalgümnaasiumi 3. klassi laste reklaamikonkursi võidutöö
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Pigem tema õpetaja kirjutatud.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Näitleja kukkus parte päästes Snelli tiiki

                Kommentaar


                  Savisaar ületas kiirust

                  Politseist öeldi Postimehele, et Savisaar ületas kiirust Tallinna-Narva maantee 60. kilomeetril ja meer sõitis 90 km/h alas vähemalt sõidukiirusega 137 km/h ehk ületas kiirust vähemalt 47 km/h.

                  Linnapea vabandas avalikkuse ees oma eksimuse pärast ja lisas kommentaariks, et õhtusel ajal enda ees paremal mitmeid peatunud autosid nähes ületas ta nendest möödasõiduga antud kohas lubatud piirkiirust.
                  Infoks et Tallinn-Narva maantee on 60. kilomeetril neljarealine.

                  Kommentaar


                    Pühapäeva õhtul peatas politsei Tallinna-Narva maanteel Tallinna linnapea Edgar Savisaare juhitud auto, kuna poliitik ületas oluliselt lubatud piirkiirust.

                    Politsei pääses hoiatusega.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Õpetaja palub õpilastel tunnis kirjandit kirjutada.
                      Tagapingist ütleb üks poiss: "teate, ma olen nii väsind eilsest seksuaalvahekorrast, et ma ei jõua kirjutada"
                      Õpetaja ütleb: "kirjuta siis teise käega"

                      Haha, sellega meenub meie füsa õps
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti
                        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kommentaar




                                Kommentaar

                                Working...
                                X