320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks see püro nii palju elevist tekitab ? Keegi selle tossu kätte ära ei sure, kedagi põlema ka pole pistetud.
    Vaadates püro massilisele levikule fännide seas( kiikame välismaale) on tegemist vooluga mis pressib nii või naa peale. Loodetavasti fännisektor suudab nende kasutamist ka korraldada ja vältida nende sattumist Kaagvere haridusega jõmmide kätte.
    Organiseeritud püro ja lippude kooslus võib olla väga efektne ja vaatemänguline.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Kõik kurdavad, et ei ole atraktiivsust. Püro on üks neist asjadest mis seda juurde tekitab (mida ka majanduslikus mõttes efekti poolest kordi odavam on võrreldes muude asjadega ja saab ka lubada üleüldse...palju asju mida võiks...jääb majanduslikel põhjustel ära). Fakt! Kui ei usu siis miks nii palju elevust on siin sellepärast? Järelikult on asjaette läinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Kõik kurdavad, et ei ole atraktiivsust. Püro on üks neist asjadest mis seda juurde tekitab (mida ka majanduslikus mõttes efekti poolest kordi odavam on võrreldes muude asjadega ja saab ka lubada üleüldse...palju asju mida võiks...jääb majanduslikel põhjustel ära). Fakt! Kui ei usu siis miks nii palju elevust on siin sellepärast? Järelikult on asjaette läinud.
        Kui te seda "elevust" võtate kui positiivset märki oma ideele siis ...
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          tänu sellele lausele ei ole mõtet sinuga mitte kunagi rääkida jalgpalli atraktiivsuse teemal rohkem. Ainult istuda ja passida...keegi ei käsi sul laulda ega teha midagi aga ära kurat tule ütlema, et me peame paigal istuma, mitte midagi tegema vms!!!!! Me vaatame ja elame kaasa ja punkt! Kui ei meeldi kasuta kõrvatroppe ja keera mütsi nokk rulli nii, et kõrvale kuhugi ei näeks. Ma ei saa aru kuidas sa koondise mängudel saad käia üldse (kui käid).
          like!

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Tänu sellele lausele ei ole mõtet sinuga mitte kunagi rääkida jalgpalli atraktiivsuse teemal rohkem. Ainult istuda ja passida...keegi ei käsi sul laulda ega teha midagi aga ÄRA KURAT TULE ÜTLEMA, ET ME PEAME PAIGAL ISTUMA, MITTE MIDAGI TEGEMA VMS!!!!! Me vaatame JA elame kaasa ja punkt! Kui ei meeldi kasuta kõrvatroppe ja keera mütsi nokk rulli nii, et kõrvale kuhugi ei näeks. Ma ei saa aru kuidas sa koondise mängudel saad käia üldse (kui käid).
            Vabandan järjekordselt teema risustamise eest. Kuid ühe inimese närvikava on murettekitavalt nõrk ja arusaamine kirjutatust hämmastavalt kehv. Pean järelikult lihtsustatult selgitama, et ka sina saaksid aru sellest, mida enamik juba mõistab. Ma ei ole mitte kunagi, isegi mitte poole sõnaga, nõudnud jalgpalli vaatamisel vaikselt istumist. Pigem vastupidi, jalgpall on emotsionaalne mäng ja nõuab kaasaelamist. Mul on väga raske leida kohta, kust sa minu sõnavõttude lugemisega oled rappa läinud. Ma eeldan, et sul on koolid läbitud ja sa mõnesse tundi ikka jõudsid. Seega peaks sul olema omandatud lugemisvõime ja teksti analüüs. Pean sulle ka meelde tuletama, jalgpalli juures on fookus ikkagi mängul. Kui mäng ei paku huvi, siis oled sa vales kohas. Minu hirm seisneb sinusuguse labiilse närvikavaga inimese kätte püro usaldamises. Kui sa ei suuda juba siin maast ega ilmast mütsigi aru saada, siis püroga muutud sa väga ohtlikuks. Nii sulle endale kui kahjuks ka teistele. Mul ei ole iseenesest püro vastu midagi, kui tegemist on korralikult organiseeritud tegevusega. Pigem ma isegi toetan seda. Mõttetu tossutamine ei ole mõtestatud tegevus ja selge on see, et selline tegevus ei meelita rahvast staadionile. Ma olen mitu korda pakkunud välja, et viige läbi korralik etendus, näiteks vaheajal. Kasutage tulevärki, lippe ja mida muud. Kuid jutt sellest, kuidas toss mängu atraktiivseks muudab, on sulaselge lollus. Ei muud.

            Aga nüüd võta kutt käekõrvale ja mine otsi oma vana kirjanduse õpetaja üles. Ta ehk suudab sulle veidi lugemist ja seejuures mõtlemist õpetada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
              See ongi mängu mõte, et sa passid jalgpalli.
              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
              Ma ei ole mitte kunagi, isegi mitte poole sõnaga, nõudnud jalgpalli vaatamisel vaikselt istumist. Pigem vastupidi, jalgpall on emotsionaalne mäng ja nõuab kaasaelamist.
              Palju õnne. Rohkem tõesti ei vaidle sinuga...

              Kommentaar


                Mina ei saa sellest tossust nagu niisama tossuna aru. Mis see teile annab niisama tossutada nagu seda kalju mängu lõpus tehti? Väravat ei löödud. Midagi teil tähistada ei olnud. Ikka oli vaja tossutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                  Vabandan järjekordselt teema risustamise eest. Kuid ühe inimese närvikava on murettekitavalt nõrk ja arusaamine kirjutatust hämmastavalt kehv. Pean järelikult lihtsustatult selgitama, et ka sina saaksid aru sellest, mida enamik juba mõistab. Ma ei ole mitte kunagi, isegi mitte poole sõnaga, nõudnud jalgpalli vaatamisel vaikselt istumist. Pigem vastupidi, jalgpall on emotsionaalne mäng ja nõuab kaasaelamist. Mul on väga raske leida kohta, kust sa minu sõnavõttude lugemisega oled rappa läinud. Ma eeldan, et sul on koolid läbitud ja sa mõnesse tundi ikka jõudsid. Seega peaks sul olema omandatud lugemisvõime ja teksti analüüs. Pean sulle ka meelde tuletama, jalgpalli juures on fookus ikkagi mängul. Kui mäng ei paku huvi, siis oled sa vales kohas. Minu hirm seisneb sinusuguse labiilse närvikavaga inimese kätte püro usaldamises. Kui sa ei suuda juba siin maast ega ilmast mütsigi aru saada, siis püroga muutud sa väga ohtlikuks. Nii sulle endale kui kahjuks ka teistele. Mul ei ole iseenesest püro vastu midagi, kui tegemist on korralikult organiseeritud tegevusega. Pigem ma isegi toetan seda. Mõttetu tossutamine ei ole mõtestatud tegevus ja selge on see, et selline tegevus ei meelita rahvast staadionile. Ma olen mitu korda pakkunud välja, et viige läbi korralik etendus, näiteks vaheajal. Kasutage tulevärki, lippe ja mida muud. Kuid jutt sellest, kuidas toss mängu atraktiivseks muudab, on sulaselge lollus. Ei muud.

                  Aga nüüd võta kutt käekõrvale ja mine otsi oma vana kirjanduse õpetaja üles. Ta ehk suudab sulle veidi lugemist ja seejuures mõtlemist õpetada.
                  Hoopis sinul puudub analüüsivõime, sest enda arvamust sa ilma oma vaadet muutmata sa kaitsta pole suutnud.
                  Aga see on tore kui sinusugune nolk tahab end foorumis välja elada.

                  PS: Siiralt loodan, et see ora, mis sul perses on, mis sunnib mind väikeseks tondiks nimetama ja üleüldse enda üleolekut siin avalikult demonstreerima, tuleb mingil hetkel välja

                  PSS: Ja ehkki sul on tõsised suhtlemis-ja eneseväljendusprobleemid olen ma ääretult õnnelik, et sa ikkagi südamepõhjas aksepteerid püro kasutamist ja ei põgene staadionilt kui suured mehed möllu panevad.

                  Ainult jõudu sulle vähetuntud vutivaatleja!

                  Kommentaar


                    Tõstke see möla vastavasse teemasse üle palun.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Mina ei saa sellest tossust nagu niisama tossuna aru. Mis see teile annab niisama tossutada nagu seda kalju mängu lõpus tehti? Väravat ei löödud. Midagi teil tähistada ei olnud. Ikka oli vaja tossutada.
                      Seda küsi levadikutelt kas see oligi nende eesmärk või tulid turvad liiga vara vahele ja segasid nii palju, et ei saadud kavandatut ellu viia.

                      PS ei ole vaadanud videot mis seal oli...ainult ühte pilti mis on väljapool staadioni tehtud ja sealt ei saa aru mis tehti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Tõstke see möla vastavasse teemasse üle palun.
                        Duubeldan - rikute hea teema ära praegu
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kommentaar




                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                               
                              aasta lõpus tahaks sulle mingi eriauhinna anda
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                http://etv.err.ee/index.php?05629907&video=3483

                                Tädi mitte ei sittunud lihtsalt ennast täis, ta sittus ennast ikka väga täis.
                                Mitte et, ma temast ennem miskit arvanud oleks aga eks nüüd märkavad nii muudki inimesed.


                                Antifad ahju.
                                Panin ka video mängima..
                                Kuulasin ja kuulasin. Vahepeal vb isegi kõrvad liikusid, et paremini asju mõista... ja siis tabasin ennast mõttelt, et miks ma seda teed. Aga ikkagi tegin lõpuni, sest igasugune selline jama tekitab minus alati trotsi lõpuni näha, kui kaugele asi minemas on. Viimane piisk vist tuligi lõpus, kui austatud proua ütles, et paratamatult tema seltskonnas tekitab silmside naisterahvaga, sest neil on omavahel päris palju ühist.
                                Jah, seepärast ongi tampoonid ainult neile ja rääkigu omavahel sellistest asjadest.
                                Poliitika on midagi muud.
                                Head ööd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X