320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    Mu arust oli lahja. Eelmised aastad on palju paremad olnud. Vähemalt üks Sean Lock, Russell Brand või Rob Brydonist oleks võinud lisaks olla. Mitchell oli kuidagi vaoshoitud (või noh, talle ei loobitud idiootsusi ette, mille ta oleks võinud kenaks rant'iks muuta). Oliver, Hart, Walliams (Spelling?), Izzard jäid väga lahjaks.
    sigpic

    Kommentaar


      selle linnaviletsuse mõte võiski olla viraalsedremiksid. ma kardan vaikselt.

      liiga head ka midagi:
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        from: Maru Vitt

        THIS IS A MESSAGE FOR EVERY ESTONIAN.... I'M TOO TIRED OF READING THE SAME COMMENT ABOUT MY NAME OVER AND OVER AGAIN....GUESS WHAT....I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE MEANING OF MY NAME IN YOUR COUNTRY..... I DON'T WNAT TO BE IMPOLITE, BUT SERIOUSLY PLEASE, STOP SENDING THOSE STUPID COMMENTS ABOUT THE MEANING OF MY NAME!!!! THANK YOU SO MUCH!!!!


        ta on Argentiinast, lahe nimi tal
        Brilliant vastus.
        Mõnikord on eesti pärast häbi. Ka seda uusaastatervitust vaadates.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          see jäätise teema on mu ajukäärud krussi keeranud. kas teie sööksite rinnapiimast tehtud jäätist?
           
          kõlab tõesti nii hirmsalt nagu Jamie Oliveri nägu. aga tegelikult tehakse seda lehmapiimast? see tuleb ju udarast. lehma udarat sa ei suudleks, aga noore ema rindadega annaks mängida küll, õigus? mindfuck x triljon. piima joomine on ka rikutud.

          (ma peaaegu kaevasin elu mõtte teema üles selle asja pärast, aga seal oleks arvatud, et ma püüan vaimukas olla. kas on vanemaid inimesi, kes osakavad seda selgitada?)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Mu arust oli lahja. Eelmised aastad on palju paremad olnud. Vähemalt üks Sean Lock, Russell Brand või Rob Brydonist oleks võinud lisaks olla. Mitchell oli kuidagi vaoshoitud (või noh, talle ei loobitud idiootsusi ette, mille ta oleks võinud kenaks rant'iks muuta). Oliver, Hart, Walliams (Spelling?), Izzard jäid väga lahjaks.
            fuck sakes, mis selle Russell Brandi fenomen on? selles NMTB osas kus ta guest captain oli, oli ta nagu uskumatult häiriv ning ebanaljakas, sama moodi ka eelmine aasta BFQOTYs.
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Normann siin teemas?
                Ongi aasta algus perses.
                Pange veel Getter ja Koit Toome ka, on täislaks.

                Kommentaar


                  http://www.ohtuleht.ee/galerii/4379#33 WENGERBOYS OLI EILE OOSOM!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Some girls look like Skrillex.....What? http://twitter.com/keat

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Ja naised nõuavad võrdõiguslikust... yea, right .
                            Okei, osad asjad on muidugi üle pingutatud, aga still...

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                telekavarga video
                                YT kommentaar:
                                Y9ou can tell it's an ad because no one would Steal an LG TV.
                                tõsijutt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X