320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
    muidugimõista tiksusin kõik 6 tundi täis ka. pärast eksamit oli kohe privileeg minna kusele ilma saatjata ja meil oli õnnelik kohustus ära süüa ka kõik kandikutäied maitsvate võileibadega, mis olid üle jäänud. ja muidugi ka kommikausid.... :P
    lol. siis, kui kiiremad poisid olid töö teinud, ilma nautides õlut libistanud, mõni isegi tüdrukult püksikud maha rääkinud, töö teinud, suitsu pahvinud - sõid sina võileibu ja kommi. lol. gangsta.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      too päev sadas vihma ja polnud ilma, mida nautida. therefore your argument is invalid.

      ja faierbleid. keele struktuuride ülesanne 2, see mingi cinema värk, kolmas lause vist. ma panin "suggested going" aga seeläbi muutsin ka aega. oleks pidanud jääma olevikku ehk siis "suggested to go"

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        too päev sadas vihma ja polnud ilma, mida nautida. therefore your argument is invalid.
        said?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
          too päev sadas vihma ja polnud ilma, mida nautida. therefore your argument is invalid.

          ja faierbleid. keele struktuuride ülesanne 2, see mingi cinema värk, kolmas lause vist. ma panin "suggested going" aga seeläbi muutsin ka aega. oleks pidanud jääma olevikku ehk siis "suggested to go"
          Suggest ei võta enda järgi to + infinitive-i.
          Algselt postitas fitti
          Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            See aasta olid päris ebameeldivad teemad, ei istunud kohe üldse, vastasin küsimused ära ja ajas mingi paarsada sõna kokku, ning lasin jalga sealt
            Ja näe ikkagi 1 punkt rohkem kui eelmine aasta, ehk cannul on õigus, null pingutuseta ilma mustandita ja isegi väga nõrk kirjandi kirjutaja võib 70 täis saada. Aga kui nüüd see minu punktisumma tõele vastab, siis ikka 90 täis saamine peaks päris kerge olema, vähegi heale kirjutajale vist.

            Kommentaar


              Minujaoks tundub 70+ ulme summa. Eelmine aasta kirjutasin kirjandit, siis sisimas mõtlesin, et see läks hästi - ülesehitus oli loogiline ja korralik (endaarust), näited olid väga head ja üsna teistsugused ehk tegin elukirjandi endameelest. Punktideks mannetu 49punkti.

              Ei kujuta isegi ette mida ma tegema peaks, et saada kuskil 70+. Kuigi noh terve elu on olnud, et ei suuda oma mõtteid korralikult ja loogiliselt kirja panna. Ei tea mis selle vastu aitaks, ainult raamatute lugemine?

              Kommentaar


                Seekord siis sedapsi:

                esta 95
                inka 94
                üka 94

                võib täitsa rahule jääda. keskmine on üsna korralik, ent kahjuks ei lähe soovitud ülikooli kandideerimisel vaja mitte ühtegi riigieksamit

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust

                  Ei kujuta isegi ette mida ma tegema peaks, et saada kuskil 70+.
                  kirjuta ilma kirjavigadeta ja on üsna keeruline alla 70-80 saada ilmselt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kirjuta ilma kirjavigadeta ja on üsna keeruline alla 70-80 saada ilmselt
                    Klassikirjandeid kirjutades oli tavaliselt kirjavigu üsna vähe, kuid tulemused sellest hoolimata madalad. Riigieksamil ei saanud ka kindlasti kirjavead saatuslikuks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Minujaoks tundub 70+ ulme summa. Eelmine aasta kirjutasin kirjandit, siis sisimas mõtlesin, et see läks hästi - ülesehitus oli loogiline ja korralik (endaarust), näited olid väga head ja üsna teistsugused ehk tegin elukirjandi endameelest. Punktideks mannetu 49punkti.

                      Ei kujuta isegi ette mida ma tegema peaks, et saada kuskil 70+. Kuigi noh terve elu on olnud, et ei suuda oma mõtteid korralikult ja loogiliselt kirja panna. Ei tea mis selle vastu aitaks, ainult raamatute lugemine?
                      Päris halb lauseehitus on.
                      Proovi nii.
                      Minule on 70+ ulmeline summa - justkui Nikolai Nossovi "Totu Kuul". Ka Totu oli terve elu end tähtsaks ja targaks pidanud. Ta arvas, et tema mõtete ülesehitus on loogiline ja korralik. Suur oli tema üllatus, kui politseininspektor Lorring sama ei mõelnud. Näited olid tal ka enda arvates head, kuid samas leidis ta ennast kodutuna San Lorenzo poole sõitmas. Ta tegi enda elureisi, nagu minagi tegin endameelest elukirjandi. Lõpuks vajas Totu ikkagi sõprade abi, aga mina sain 49 punkti. Pettumus, pisarad.
                      Ei kujutagi ette, mida ma tegema peaks. See 70+ on kusagil kaugel-kaugel, nagu Totu jaoks sinine Maa raketi FJS illuminaatorist vaadates. Totu ei suutnud lõpus enam mõtteid korralikult avaldada, ta oli enda heade mõtete ja näidetega peaaegu surma äärele mänginud. Ei tea, mis selle vastu aitaks? Raamat lõppes Maale jõudmisega ju ära!?

                      Mõnu sai 70+. Ehk kõige lihtsam on võtta näiteks kaks kohustusliku kirjanduse raamatut ja nende võrdlus kirjutada.

                      Kommentaar


                        Enda meelest.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Enda meelest.
                          Miks mul muidu toimetaja on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Klassikirjandeid kirjutades oli tavaliselt kirjavigu üsna vähe, kuid tulemused sellest hoolimata madalad. Riigieksamil ei saanud ka kindlasti kirjavead saatuslikuks.
                            üsna vähe pole piisavalt hea. Maasalu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Miks mul muidu toimetaja on?
                              lauseehitus on päris halb.

                              a pohui, ma sain kuuskendviis kunagi.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Matemaatika riigieksami tänavune läbimise piir on 50, mitte 20, eks?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X