320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Õllesummer 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ... rääkimata vägivallast loomade suhtes.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #17
      Kui pole olulisi eemalolemisi, siis on alati korra käidud. Ja peaks minema ka seekord. Viimastel aastatel olen sealt nt roolis ära tulnud. Mina loodan ja püüan seal näha Oktoberfestilikku pidu ja paljuski ta küünib seda kujutlust ka täitma.
      Ma olen kindel, et eesti lastel on alkoholiprobleem ja narkoprobleem, aga kõik algab kodust ennekõike. Mina Õllesummerit ei julge küll süüdistada. Asi on pigem perekonnas. Mäletan, kuidas me suu ammuli vaatasime Müncheni ühes välirestoranis, kuidas õhtustama tulnud perekonnale tellinud perekonnapea lasi ka umbes 11a poisile ja 13a tüdrukule õlled tuua toidu kõrvale. Ma ei julge pead anda, et need alkoholivabad polnud, aga isegi siis räägib see millestki.
      See seik pole kindlasti mingi soovitus vanematele, vaid lihtsalt näide, kui erinevad võivad need õllekultuurid olla.

      Kommentaar


        #18
        Miks olla tuhandete lällavate inimestega Tallinnas, kui saab ka looduskauniskohas kuulata head muusikat


        Vähemalt mina lähenen asjale nii.


        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Miks olla tuhandete lällavate inimestega Tallinnas, kui saab ka looduskauniskohas kuulata head muusikat


          Vähemalt mina lähenen asjale nii.


          Täiesti tugev "alternatiiv"

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Kui pole olulisi eemalolemisi, siis on alati korra käidud. Ja peaks minema ka seekord. Viimastel aastatel olen sealt nt roolis ära tulnud. Mina loodan ja püüan seal näha Oktoberfestilikku pidu ja paljuski ta küünib seda kujutlust ka täitma.
            Ma olen kindel, et eesti lastel on alkoholiprobleem ja narkoprobleem, aga kõik algab kodust ennekõike. Mina Õllesummerit ei julge küll süüdistada. Asi on pigem perekonnas. Mäletan, kuidas me suu ammuli vaatasime Müncheni ühes välirestoranis, kuidas õhtustama tulnud perekonnale tellinud perekonnapea lasi ka umbes 11a poisile ja 13a tüdrukule õlled tuua toidu kõrvale. Ma ei julge pead anda, et need alkoholivabad polnud, aga isegi siis räägib see millestki.
            See seik pole kindlasti mingi soovitus vanematele, vaid lihtsalt näide, kui erinevad võivad need õllekultuurid olla.
            Minu arust on see nüüd küll rumal väide, et kõik algab kodust/perekonnast, võib-olla mingi 15-20% sõltub sellest, aga põhiosa moodustab ikka tutvusringkond ja elukeskkond.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              #21
              kindlasti lähen. 5 päeva pilet ja puha. RockCrime,Witches Brew,Plekksaapad,The Sun. Ja loomulikult head sõbrad keda kõike loodan näha seal.
              Aga selles mõttes on ka normi, et 4.juulil on The Sun, 5.juulil on nad Aerosmithi soojendajad, 6.juulil jälle õllekal, nagu ka 7.juulil. Kindlasti proovin kõigil neljal järjestikusel kohal olla, siis saab mõneks ajaks isu täis.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #22
                õllesummer on suur kommertsüritus eesmärgiga teenida suurt raha. Ei rohkem ega vähem.
                name of the game- FOOTBALL

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                  õllesummer on suur kommertsüritus eesmärgiga teenida suurt raha. Ei rohkem ega vähem.
                  Mismõttes? Et kui maagiline 'suur raha' on käes näiteks reede õhtuks, on ülejäänud päevadel sissepääs ja õlu tasuta? Aga kui 'suur raha' veel pühapäevaks kokku pole aetud, pikendatakse üritust tähtajatult 'suure raha' laekumiseni?

                  Kujuta pilti, isegi folgi korraldajad ei tee üritust heast südamest ja selleks, et inimestel oleks üks kena koht (vabalava), kus lämiseda.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Laulu- ja tantsupidu on heast tahtest ja südamest. Kui peaksin valima siis läheksin laulu ja tantsupeole, sest ma samastuksin nendega rohkem kuna ma alkoholi ei tarbi. Seal on rahvas kultuursem. Muidugi on olemas ka õllekultuur mida see üritus peaks ka propageerima, aga meil ei ole veel ma mõtlen.
                    Üritusel on tehtud mingi eelarve ja kindlasti on juba arvestatud et iga külastaja kulutab nii ja nii palju raha, mis toob neile sisse kokkuvõttes kenakese summa. Üritus ongi organiseeritud selleks et rahvasummalt kätte saada mingi rahasumma.
                    name of the game- FOOTBALL

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                      Üritusel on tehtud mingi eelarve ja kindlasti on juba arvestatud et iga külastaja kulutab nii ja nii palju raha, mis toob neile sisse kokkuvõttes kenakese summa. Üritus ongi organiseeritud selleks et rahvasummalt kätte saada mingi rahasumma.
                      Mis see üritusel kulutatav raha Õllesummeri korraldajatesse puutub?? See juba "toitlustuse" rida. Summeri korraldajad saavad kindla kokkulepitud summa "toitlustajatel".
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                        õllesummer on suur kommertsüritus eesmärgiga teenida suurt raha. Ei rohkem ega vähem.
                        90% muusika -ja meelelahutusüritustest on. Whats your point? Kui sa veel aru pole saanud, siis ürituste korraldamine ongi äri enamasti, ei midagi muud.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          #27
                          Aastaid sai käidud igapäev, viimane aasta jõudsin vaid ühele(siinkohal on osaliselt süüdi firma suvepäevad). Seeaasta kah palju rohkemat pole plaanis, probleem muidugi on selles, et krt seda teab, sest langeb üritus kokku ju mu puhkusega .

                          Aga fitti, Korea Karaokesse peab kindlasti jõudma eksju :P.

                          Kommentaar


                            #28
                            Mõte oli selles, et ma ei taha ennast tunda nagu mingi äritegemise objekt.
                            name of the game- FOOTBALL

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                              Mõte oli selles, et ma ei taha ennast tunda nagu mingi äritegemise objekt.
                              Aga sa oled seda niikuinii iga päev ju. Tahad väita, et sa ei käi poes, ei kasuta transpordivahendeid, ei vaata telekat, ei käi internetis jne?
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                                Mõte oli selles, et ma ei taha ennast tunda nagu mingi äritegemise objekt.
                                Sa väidad siis, et kui on ntks mingi hea kontsert , kus keegi teenib sinu arvelt raha, siis sa ei lähegi sinna?
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X