320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Õllesummer 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    TEHTUD

    ja nüüd vett jooma
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      #62
      Sai ka laupäeval seda üritust väisatud.

      Jube üritus ja veel jubedam rahvas kes sinna kohale oli aetud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        suht null-infovaartusega laused mu jaoks, arvestades, et beach party'l, mis lendas vahemalt sama madalalt, oli sul tahtmist kulastada rohkem kui korra
        Värkselt armununa sai jah igasuguseid imelikke veidrusi ette võetud. Esimene kord oli hirmsam, teisel aastal kui vihma ladistas, sai seal aga päris lahedalt olla.
        Aga Pühajärve lähedal telgis magada oli küll imeilus.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #64
          üllatus, aga reedel käisin ka õllekal, tõsi viibisin enamuse ajast Carriba telgis rummi juues. Liiga palju väga purjus noori ..., oleks tahtnud veel ka räpitelgis? viibida, kuid ei olnud aega. Järgmine kord siis juba taas 10 aasta pärast.

          Kommentaar


            #65
            räin kalpsas jah seal ringi, käed olid liiga rasked ei viicinud käppa lehvata. kõiki tuttavaid ja tundmatuid kes mind tiadsid, sai nähtud ja tervitatud.. piitsipidu on siiani vat kõige vaffam õritus mis existeerinud. vihmapidu oli viimane ja ainukene mis vahele jäi, 3 eelnevat sai ilusasti plazzis oldud N-P. väghev, väga väghev raaisk. ja kus oli alles naisi vittun-kunnon.

            Kommentaar


              #66
              Õllesummeril

              Tead, Mari, ma oskan kahte tantsu. Koolis õppisin selgeks ühe tantsu
              "puud surevad seistes", hiljuti Vilja õpetas mulle perekonnavalssi. Nii,
              meie Sinuga teeme nüüd oma laulu- ja tantsupeo. Seekord saabuvad
              Kukerpillid kindlasti kohale. Ma lubasin poistele paar tasuvat tööotsa.

              Kommentaar

              Working...
              X