320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Õllesummer 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Parem kui ma ei väida enam midagi.
    name of the game- FOOTBALL

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
      Mõte oli selles, et ma ei taha ennast tunda nagu mingi äritegemise objekt.
      põhimõtteliselt sa oled nii või teisiti äritegemise objekt. kui seda olla ei taha siis peaksid elama kusagil kaugel kaugel üksikul saarel kus pole ainsatki inimest ja neid ka ei käiks seal ja sa ise ei käiks ka mujal ära. kui kasvõi mõnigi inimene seal oleks siis miskisugune "äri" ju ikka käiks (ja seega oleksid äritegemise objekt).

      Kommentaar


        #33
        mina saan vaherari mõttest aru, et iga hetk nagu ei tahaks olla mingi äriobjekt. see on sama nagu tänapäeval enamjaolt inimsuhetes, et nn. sõbrad on ka sul juba äriobjektid. tegelikult võiks ju ikka sõprussuhted millegil muul põhineda kui ainult äril. samamoodi võiksid inimesed elada ka nii, et pidevalt nn. varjatud äri ei teeks
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #34
          kui ei taha, osta pilet ja üks õlu ning pmst oled miinimumimiinimumprojekt

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            sõbrad on ka sul juba äriobjektid. tegelikult võiks ju ikka sõprussuhted millegil muul põhineda kui ainult äril.
            hmm, ei saa hästi aru mida sa selle alla mõtled. kui ma lähen sõpradega õllesummerile siis kuidas mul sõbrad äriobjektid on (samal ajal ei ole mitte ühestki otsast õllesummeri korraldamisega seotud)?

            mõtled sa selle all seda, et kui sõpradega saad kokku siis lähed lööd raha laiaks kusagil peol? äriobjektiks olemise staatusest antud kriteeriumidel lahti ei saa kuna kui sa sõpradega kokku saad siis tehakse alati midagi ju. grillid, vaatad miskit mängu, mängid ise või mida iganes muud aga selle eest sa ju pead maksma ka. tasuta ei saa mitte midagi siin maailmas. isegi peksa ei saa tasuta.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              hmm, ei saa hästi aru mida sa selle alla mõtled. kui ma lähen sõpradega õllesummerile siis kuidas mul sõbrad äriobjektid on (samal ajal ei ole mitte ühestki otsast õllesummeri korraldamisega seotud)?

              mõtled sa selle all seda, et kui sõpradega saad kokku siis lähed lööd raha laiaks kusagil peol? äriobjektiks olemise staatusest antud kriteeriumidel lahti ei saa kuna kui sa sõpradega kokku saad siis tehakse alati midagi ju. grillid, vaatad miskit mängu, mängid ise või mida iganes muud aga selle eest sa ju pead maksma ka. tasuta ei saa mitte midagi siin maailmas. isegi peksa ei saa tasuta.
              ei, sa tõesti vist ei saanud aru. ma küll ei tunne sind isiklikult, kuid mõtle näiteks oma tutvusringkonnale ja sellele, et kuidas sa neid tundma said ja mis põhjustel. ja loomulikult on ka see, et eks igal inimesel on oma definitsioon sõbrale. tahtsin seda öelda, et paljudel on nn. sõbrad erinevateks juhtumiteks- et minna tasuta klubisse, et saada tasuta laevapiletit, et saada tööd jne..aga sorri, see läheb juba OT-ks kätte ära. ja oled õnnelik inimene kui sul on sõber, kellega saad niisama maha istuda ja maailmast ja muljetest rääkida ning positiivseid kui ka negatiivseid emotsioone jagada
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #37
                pubis või restos käite? ainus vahe õllesuvega on see, et ei pea maksma sissepääsu eest. või siiski peab kui mõni kamp persekukkunud muusikuid joomise segamiseks pilli väntsutab.

                10 aasta jooksul(või kaua iganes see jant toimunud on) olen käinud õllesuvel ühel õhtul. ei jätnud küll muljet mingist joodikute suvelaagrist, kuid mingit erilist (õlle)kultuuripauku ka nagu ei saanud. mõtle pubi ja siis korruta umbes 1000ndega.

                Kommentaar


                  #38
                  okei sain aru miks sa just sellise võrdluse tõid. selle ärilise sõpruse peale ma ütleks ainult seda, et raha on see mis paljudel juhtudel sõbrad lahutab. vanasõna juba on selline, et kui tahad sõbrast lahti saada siis laena talle raha.

                  kui mina saan kedagi milleski aidata siis ma loomulikult aitan ja kui sõber saab kuidagi aidata siis aitab jälle tema mind. aga jah kui pidada sõprust vaid selleks et mingit kasu saada siis see ei ole sõprus vaid mina nimetaks seda äriline kontakt. sõber on see keda sa saad usaldada nii headel kui ka halbadel aegadel.

                  okei rohkem OT'ut ei kirjuta, sain aru miks see võrdlus oli. varsti siis lähen ühe õige sõbraga võtame ühe õlle väljas kuna ilm on liiga ilus et kuhugi minna või kodus passida

                  eston ütles kah väga hästi selle kohta

                  Kommentaar


                    #39
                    yeah baby akrediteeringud olemas seega in.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      varsti siis lähen ühe õige sõbraga võtame ühe õlle väljas kuna ilm on liiga ilus et kuhugi minna või kodus passida
                      Jajah! Mul algas eile asi samamoodi...
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Jajah! Mul algas eile asi samamoodi...
                        sul algas päev? aga mul algas tööpäeva lõpp

                        Kommentaar


                          #42
                          misasi misasi?! Kuidas sa siis aru ei saa.
                          Räägid, et lähed võtad sõbraga ühe õlle ja niisama naudid suve.

                          Mis aga edasi juhtub...
                          Loendamatud õlled ja kustunud mälu...
                          Ja järgmisest hommikust ma parem ei räägigi!
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            misasi misasi?! Kuidas sa siis aru ei saa.
                            Räägid, et lähed võtad sõbraga ühe õlle ja niisama naudid suve.

                            Mis aga edasi juhtub...
                            Loendamatud õlled ja kustunud mälu...
                            Ja järgmisest hommikust ma parem ei räägigi!
                            hommik täitsa hea olla, mälu alles ja ka õllesid ei läinud palju vaid mõned

                            Kommentaar


                              #44
                              Nojah...
                              Mul läks tookord vähe teisiti
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Nojah...
                                Mul läks tookord vähe teisiti
                                mul läheb ka alati teisiti, seekord lihtsalt ei läinud. lähed hiiu pubisse sõpradega eelmise peo pilte vaatama arvutist ja tahad ühte õlmarit võtta aga näed välja kukub palju õlut ja palju tequilat
                                hammas verel siis juba mõtled et võiks veel võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X