320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Energiajoogid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    respect!
    .

    Kommentaar


      #62
      tubli. Nüüd ära joo enam kunagi seda sitta.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas SixtySix
        Kui üldse joon, siis ainult Trafficut. Teised ei meeldi,
        Mees, sa pole paremat saanud? Trafficust on ainult Dynami:t hullem
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #64
          ma olen EX (Extreme) energiajookide hvänn...kuid neid kahjuks pole igaltpoolt saada, eriti siin, Viljandis. :/

          Kommentaar


            #65
            väga hea on rockstar mango maitsega

            Kommentaar


              #66
              eino hommikuti võtan viina red bulliga kus peale joogiks on hustler ja halvematel päevadel starter.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                ma olen EX (Extreme) energiajookide hvänn...kuid neid kahjuks pole igaltpoolt saada, eriti siin, Viljandis. :/
                Viljandi Selver oli nii naljakas pood, kust ma enda poolt eelistatud Battery't ei leidnud. Olude sunnil sai ostetud Punane Pull, mille "abistamine" seisnes selles, et vähem kui poole tunni pärast tuli autoroolis nii hea uni peale, et mine või teeserva puhkama. Kusjuures, ei olnud tegu mingi magamata öö järgse sõiduga, mistõttu tekitas selle "energiajoogi" tulemuslikkus minus väga suuri küsimusi. Eks see siis võibolla ainult viinakoksiks kõlbama peabki.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #68
                  Kui on vaja olla ärkvel, siis Battery on ainus energiajook mis ei lase und kallale
                  ülejäänudega võite hambaid pesta
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #69
                    Energiajoogi (Red Bull) Lennpäeva pildid
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      #70
                      Seoses sellega, kahju et "A-Team"-il nii halvasti läks. Kukkumine ja puha. Aga punkte nad vähemalt said

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Olude sunnil sai ostetud Punane Pull, mille "abistamine" seisnes selles, et vähem kui poole tunni pärast tuli autoroolis nii hea uni peale, et mine või teeserva puhkama.
                        Üks rekkamees rääkis, et tuleb võimalikult suurde anumasse üksühele segada kanget musta kohvi ja Pulli ja korraga omale sisse kallata. Siis sõidad ühe jutiga Türki välja, kui vaja. Ma ise ei julge proovida, pole niikaugele hetkel asja.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastab tõele ilmselt. Päris kokku ei kallanud, aga kord sai tööd tehes joodud kohvi ja siis vahepeal paar lonksu joogipudelist võetud. Mingil hetkel taipasin, et oot-oot, see on kuradima Starter ju. Arvestades, mis tunne pärast oli, pakuks küll, et suures anumas kokteili tehes sõidab kasvõi üle mere Rootsi. Ilma laevale minemata.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #73
                            monster on (y)
                            sigpic
                            Knock, knock?
                            "Who's there?"
                            A midget who couldn't reach the doorbell!

                            Kommentaar


                              #74
                              Kui tahate head energiajooki siis võtke battery juiced.
                              üliülihea.
                              peale selle joomist te muud ei taha enam
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas barackobama Vaata postitust
                                monster on (y)
                                Mingi uus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X