320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Energiajoogid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ei joo energiajooke väga üldse aga kui joon, siis ainult väga külma Redbulli sest see tundub ainukene kvaliteetne jook. Monster ja rockstard tunduvad nii rõvedad lurrid, magusad ka veel peale kauba.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Even Vaata postitust
      kust sa monsteri jaoks rahhi saad? purk maksab ~32 eeku ja pudel ~43 eeku. monster on pigem selline brändi asi minu arust, maitse nii hea pole. rockstar ka selline nii ja naa. vana hea red bull on tegelikult mõnus, kui selkus suur purk 13.90 plekib siis ikka ostan.
      Suur purk 13.90? Deem, R-Kioskis tahavad nad suure eest 30 eeku.

      Kommentaar


        #93
        seda aastas ainult paar korda juhtubki minuarust siis ongi nii, et suur purk on odavam kui väike.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #94
          Burn rokib!

          Kommentaar


            #95
            No kallis on ta jah, maitse asi ka, red bull on muidugi ülekõige läbi aegade , aga mulle monster ja rockstar meeldivad, pigem nagu niisama joogi eest vahel, mitte energia saamiseks.

            Kommentaar


              #96
              niisama karastusjoogina energiajooki? surnukuuris näeme.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #97
                Mu koolis käib tüdruk, kellel on tõsine sõltuvus energiajookide järgi ja ta joob praktiliselt iga vahetund purk dünamiiti ära. Rekord vist tal päevas mingi 20 purki ja tavaliselt joob päevas mitu purki kindlasti ära. Ei taha teada mis ta organismiga toimub, pidid olema igastahes südamerikked jne.

                Kommentaar


                  #98
                  Energiajookidega maksab väga ettevaatlik olla. Mõned aastad tagasi tegelesin ise müügiga ning kraami oli päris palju käes. Tarbisin umbes 2 poolest purki päevas. Mingi hetk hakkasid probleemid ja arstide vahet jooksmine. Kusjuures arstid ei leidnudki viga üles.

                  Kommentaar


                    #99
                    Energiajoogid suuremates purkides/pudelites kui 0.33L ongi ju täiesti ajuvabad(eestis villis vist keegi isegi pooleteistliitrisesse purki?).
                    Endale meeldib võtta just külmast purgike ja see siis ära tarbida mitte nii väga mingit poole liitrist pudelit käes soojendada.
                    Mingit energia saamise effekti pole veel täheldanud. Ise võtan suht tihti õhtul 0.33l dynamiidi ja poole tunni pärast uinun ikka nagu lapsuke. Raadios kirjeldas keegi kunagi oma energiajoogi esmakordset proovimist selliselt, et süda hakkas hullult tuksuma ja hull energiapauk tuli kehasse. Endal tekkis küll sellise jutu peale WTF?! reaktsioon.

                    Närvi ajavad muidugi mõned kaubandusketid, kus külmas on jõhker hulk õlusid ja siidreid aga limonaadid, kaljad, energiajoogid ja muud karastusoogid võta kusagilt soojalt riiulilt. Minge %&/¤# palun!
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      einoh, energiat ei anna rsk. üleval küll aitavad püsida. ma tegin katse paar aastat tagasi illustratsioonidega mille leiate vist eelnevatelt lehekülgedelt.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                        möla
                        1,5l purki ei eksisteeri!

                        Kommentaar


                          Soomlaste Monsterist sain pohmaka, aga see olen ju mina kah
                          AILTON

                          Kommentaar


                            kassa jõid mingit soomlase home-made erikokteili et niuke asi juhtus w? mudu see põle ju üldse soome asigi ju ja selle paele tekib küss, et kassa lahjendad vett ka veega, et mitte liiga kanget juua w?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                              Möla
                              Hustleri nimeline energiajook ikka eksisteerib küll.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Monsteri energiajoogid on päritolult ikkagi USA-st, soomlaste energiajook on igastahes Battery ja Hustler peaks olema pärit Taanist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X