320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Energiajoogid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
    Hustleri nimeline energiajook ikka eksisteerib küll.
    Purgis ei ole ju :P

    Kommentaar


      0.33 purgis on ka hustlerit.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        kassa jõid mingit soomlase home-made erikokteili et niuke asi juhtus w? mudu see põle ju üldse soome asigi ju ja selle paele tekib küss, et kassa lahjendad vett ka veega, et mitte liiga kanget juua w?
        mikk4 on nii karsklane kui veel olla saab vist. kui midagi pole viimase 1.5 aastaga juhtunud ma loodan.

        high five mikk
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Keegi mõnda Energy Shot'i ka proovinud on? Ise kahjuks sain proovida ühte ning tegemist oli ikka tõelise tõrvaga mida alla küll neelata ei kannatanud.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Purgis ei ole ju :P
            Ah sa raisk,see jäi kahe silma vahele.
            Tähenärijad.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Even Vaata postitust
              mikk4 on nii karsklane kui veel olla saab vist. kui midagi pole viimase 1.5 aastaga juhtunud ma loodan.

              high five mikk
              back at you

              soomlaste monsteri all mõtlesin ma seda et ostsin selle soomest. muidugi "pohmaka" üks põhjusi võis olla ka kõva leili võtmine, selle joomise ajal. Tera, mul on tunne, et selle solgi joomine on hullem, kui bocki joomine. Siin, Rootsis pole neid ime jooke veel proovinud.
              AILTON

              Kommentaar


                ok. aga juba nagu eespool mainitud, siis monster liigub juba pikemat aega ka eestis vabalt ringi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rafix Vaata postitust
                  Monsteri energiajoogid on päritolult ikkagi USA-st, soomlaste energiajook on igastahes Battery ja Hustler peaks olema pärit Taanist.
                  ma poes vaatasin, Monsteri peal oli tootjaks Suurbritannia.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    ma poes vaatasin, Monsteri peal oli tootjaks Suurbritannia.
                    jah, ning Nike on näiteks päritolult Hiina firma, vahel ka Indoneesia.

                    tabasid?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      jah, ning Nike on näiteks päritolult Hiina firma, vahel ka Indoneesia.

                      tabasid?
                      Ma tean mida sa mõtled. Aga villitakse ta ikkagi tootja asukohas. Või ei? Või pannakse jook Ameerikast teele ja siis Suurbritannias purki?
                      Ma ei tahtnudki ümber lükata väidet et Monsteri omanikfirma on Ameerikas.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        no toota võib ju põhimõtteliselt ükskõik kus, emafirma asukohast sõltumata. kokakoolat tehakse ka üle maailma (ok neil on puhtalt see frantsiisipõhine mudel). samas nt wiki väidab, et Saksamaal toodab ("producer") Monsterit kah Pepsi, seega vist ei saa välistada, et neilgi samasugune põhimõte oleks. sügavamalt ei viitsi guugeldada ausalt öeldes.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sel ajal kui osad istuvad baari leti taga ja kulistavad õlut, kokteile ja muud alkohoolset kõrist alla, siis mina läksin poodi, võtsin leti pealt sinise Monsteri, hinnaga 20 SEK-i +pant (2 SEK-i) ja kummutasin seedekulglasse. Algus oli palju lubav, aga lõpp oli solk, umbes sama hull, kui kunagi sai proovitud Saaremaa X-i. Hinne 2/10.

                          PS! Dokumenti ei küsitud kassas. Siin on see kraam alla 18 keelatud!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            sinine pidavatki päris solk olema. orginaal roheline on õige. sama on kõikide battery ja red bulli jookidega, ainult see esimene õige on hea.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Kollane monster võttis minult jäädavalt maitsemeele. Poolene sisse ja valmis...
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Eile sai sommide baaris võetud kollane Tehojuoma, oli päris ok. Ja kuu aega tahasi proovisin, selle Energyshoti ka ära ja oleks pidanud seda teemat ennem lugeda, sest tõsi Daywalker, see oli tõeline solk!
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X