320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sobiks ka liiga hea alla, aga tuleb siia. Laenasin semulast, autoriks Peeter Koppel.

    "Vanasti, kui maja tagant leiti nastik, kutsus isa poja salamisi nastikut vaatama. Nüüd sulgeb isa end naise ja lastega tuppa, helistab Päästeametisse, mille kangelaslikud (ilma naljata) spetsialistid maksumaksa raha eest poolteist tundi „kohutavat ussi“ otsivad. Samal ajal kirjutab ema sotsiaalmeediasse ning erinevatesse väljaannetesse, paanilis-hüsteeriliselt, kuidas sedasi ei ole võimalik elada, kuidas tema (tõu)laps peab kohutava madu-ussi pärast kannatama, nii et on nüüd igaveseks traumeeritud - ning kuidas Soomes kindlasti midagi sellist kunagi juhtuda ei saaks. ‪#‎heaoluühiskond‬ ‪#‎firstworldproblems‬ ‪#‎lapspeablasteaiasisetoitutõstma‬ ‪#‎maduuss"

    Kommentaar


      nastikuga, kelle kollased kõrvatagused on üldjuhul kaugele näha,
      ei peagi võitlema ega temast kuhugi teatama

      las teeb oma toimetusi edasi
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Ise eelistaksin igakell Nõmmel elamist. Kõige mõnusam koht minu jaoks Tallinnas. Eks põhjus ole ka selles, et sai terve lapsepõlve seal elatud ja nüüd Mustamäel elades tuleb paratamatult igatsus natuke vaiksema ja rahulikuma elu üle.
        Lihtsal nii vahemärkusena, et paari viimase aastaga on enamik korterite hindu Tallinnas tõusnud. Kuna sa korteri suurust ja muid omadusi ei avaldanud, siis on seda 20000 muidugi raske hinnata.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Sobiks ka liiga hea alla, aga tuleb siia. Laenasin semulast, autoriks Peeter Koppel.
          Kas see pole rohkem provotseerimise pärast pandud? Ma ei tahaks uskuda, et keegi sellise asja pärast tegelt ka kuhugi helistab. Isegi kui rästik peaks olema. Need samad poisid, keda salaja vaatama kutsuti on ju nüüd need, kes nendega tegelevad. Või olen ma juba nii elukaugeks jäänud?
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Kas see pole rohkem provotseerimise pärast pandud? Ma ei tahaks uskuda, et keegi sellise asja pärast tegelt ka kuhugi helistab. Isegi kui rästik peaks olema. Need samad poisid, keda salaja vaatama kutsuti on ju nüüd need, kes nendega tegelevad. Või olen ma juba nii elukaugeks jäänud?
            Ilmselgelt on tegemist üle pingutatud näitega, kuid vaadates ajakirjandusest läbi käinud juhtumeid, poleks kirjeldatud sündmus ka midagi väga erakorralist. Kas nüüd päästeteenistus, kuid FB-s kaasemade hoiatamine lihtsate eluliste asjade eest on küll viimasel ajal halbu mõõtmeid võtnud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Ilmselgelt on tegemist üle pingutatud näitega, kuid vaadates ajakirjandusest läbi käinud juhtumeid, poleks kirjeldatud sündmus ka midagi väga erakorralist. Kas nüüd päästeteenistus, kuid FB-s kaasemade hoiatamine lihtsate eluliste asjade eest on küll viimasel ajal halbu mõõtmeid võtnud.
              Äkki need on ka halvad naljad, nagu näiteks mõnuagendi Nemo lugu? Või äkki on sul õigus ja ma justkui pigem eiran sellist jama alateadlikult?
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Äkki need on ka halvad naljad, nagu näiteks mõnuagendi Nemo lugu? Või äkki on sul õigus ja ma justkui pigem eiran sellist jama alateadlikult
                Õuõu, Nemo lugu oli VÄGA hea nali.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Õuõu, Nemo lugu oli VÄGA hea nali.
                  Dubleerin

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Lihtsal nii vahemärkusena, et paari viimase aastaga on enamik korterite hindu Tallinnas tõusnud. Kuna sa korteri suurust ja muid omadusi ei avaldanud, siis on seda 20000 muidugi raske hinnata.
                    Pigem on ikka uute korterite hind tõusnud. Vaevalt Lasnamäe paneelmajade hinnad väga lakke on läinud? Ma pidasin silmad ca 50 ruudust kahetoalist uut korterit. Nendele nõudlus kõige suurem kah, eks sellest see tõus.

                    Pigem tahaks teada kas millalgi hinnad alla ka minema hakkavad?

                    Kommentaar


                      ei hakka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Pigem on ikka uute korterite hind tõusnud. Vaevalt Lasnamäe paneelmajade hinnad väga lakke on läinud? Ma pidasin silmad ca 50 ruudust kahetoalist uut korterit. Nendele nõudlus kõige suurem kah, eks sellest see tõus.

                        Pigem tahaks teada kas millalgi hinnad alla ka minema hakkavad?
                        Ei ole. Praegu on 4-toalised müügihitt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Pigem on ikka uute korterite hind tõusnud. Vaevalt Lasnamäe paneelmajade hinnad väga lakke on läinud? Ma pidasin silmad ca 50 ruudust kahetoalist uut korterit. Nendele nõudlus kõige suurem kah, eks sellest see tõus.

                          Pigem tahaks teada kas millalgi hinnad alla ka minema hakkavad?
                          vaadates ecb viimase aja rahatrykipoliitikat - not anytime soon.

                          va kui muidugi palo kuskile a la 400 elanikuga meremäele massiliselt noorsotsidele tasuta sotsiaalkortereid ehitama hakkab siis seal lokaalselt võib ju igasugu imelikke asju juhtuda.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Tehku oma toimetusi kuskil mujal, kus mu lapsed ei mängi. Nastikul on hambad pesemata, tema hammustusest saab lõdvalt infektsiooni. Samamoodi ajaksin muud metselukad enda aiast minema, kuigi nad võivad jube nunnud välja näha.
                            Muld, raisk, on ka must. Õues olgu asfalt. Või siis äärmisel juhul kiviplaadid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Muld, raisk, on ka must. Õues olgu asfalt. Või siis äärmisel juhul kiviplaadid.
                              Tsiteerides kuulsat laulu, siis:

                              Lollakatel kõrtel mõtet ma ei näe
                              asfalteerin Munamäe.
                              Looduse kroon, looduse kroon, inimene on ju looduse kroon.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Üks tuttav proovis aidata oksa alla kinni jäänud nastikut, sai kätte hammustada ja sai päris koleda põletiku. Ma ei mõelnud seda ohtu ise välja.
                                Läheb paljakäsi ohtu tunnetavat ussi torkima? Nojah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X