320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yle2 pealt tulev CL live on 3 sekundit Tv6 omast maas.

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Osadele on võimalikult suurte raskustega kükkide tegemine elus üks tähtsamaid asju.

      Vestlus jõusaalis kahe neljakümnendatele läheneva härja vahel. Üks mees räägib teisele, et sai lõpuks oma põlvele lõikuse aja. Nüüd siis läheb juba viiendat korda põlve lõikama ja taga on ka 2 õlaoppi. Eriti närvi ajas teda hetkel see, et ei saa mingeid kükke suuremate raskustega teha sest siis on ikka päris valus. Teine härg oli ka väga kaastundlik ja ütles, et ajaks närvi küll kui ei saa maksimumiga kükata. Loodetavasti saad korda jalad ja saab varsti täie rauaga hullude raskustega kükkharjutusi teha!
      Samasuguseid näiteid võib igalt spordialalt tuua. Mina pole ka aru saanud, miks osad tüübid panevad dopingut, et Tartu Maratonil tulla 283 koha asemel 200 sisse.

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        kopli on uus kalamaja.
        Ei ole
        ★★★★★★

        Kommentaar


          sittagi ei saa aru
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mustamäe Bambas on vesi kallim kui õlu.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Mustamäe Bambas on vesi kallim kui õlu.
              Vett tuuakse Himaalaja jalamilt mägiojast. Õlle Sakust või Tartust.

              Kommentaar


                Igale eestlasele oma ettevõte
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Põnev algatus igatahes

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Põnev algatus igatahes
                    Ma ei ole päris kindel, et ma 5 aastat kestnud süsteemi algatuseks nimetaks aga no miks ka mitte. Põnevus samas on selle ajaga küll vähenenud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Aitäh. Minu tähelepanek on see, et lp maksunduse õppejõud Marko Saag on advokaadibürood vahetanud

                      Kommentaar


                        *Tanel suudab oma õllekõhuga toole laiaks istuda
                        *Hofnar jääb alati esimesena magama
                        *Juve fännidele meeldib roma sall
                        *Foorumlaste seas on andekas kunstnik
                        *"Öölapse" duetti on võimalik veel paremini esitada kui lepland ja toome

                        Kommentaar


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                          *"Öölapse" duetti on võimalik veel paremini esitada kui lepland ja toome

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Lõpuks ometi lastakse üks tõeline soomlane ühiskonda tagasi. Kaua võib.

                            Helsingi ringkonnakohus otsustas vabastada erakordselt raskete seksuaalkuritegude ja mõrva eest eluks ajaks vangi mõistetud Abdigadir Osman Husseini, hoolimata mitmete ametkondade vastuseisust.


                            Kui Hussein lasti 2005. aastal kolmeks tunniks ilma valveta puhkusele, ründas ta jälle. Seekord oli ohver nelja-aastane laps, keda ta rängalt seksuaalselt kuritarvitas. Kohus lisas selle eest karistuseks aasta ja kolm kuud.
                            Väga tugev lisa karistus..
                            Üleüldse nagu... mees on tapnud ühe ja ära rikkunud kahe noore tüdruku elu... ja siis saab 19 aastat ? + kui veel 10 aastat tagasi välja saades oma tegevust jätkas siis pole mingit rehabiliteerimise juttugi. Ja meelemürkide mittetarbmine ?!? wtf ? Vanglas ? Kõva argument vabastamiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Üleüldse nagu... mees on tapnud ühe ja ära rikkunud kahe noore tüdruku elu... ja siis saab 19 aastat ? + kui veel 10 aastat tagasi välja saades oma tegevust jätkas siis pole mingit rehabiliteerimise juttugi. Ja meelemürkide mittetarbmine ?!? wtf ? Vanglas ? Kõva argument vabastamiseks.
                              eestis kõnnivad ka tapjad vabalt ringi(roolijoodikud)
                              ehk pole see nii hull midagi
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mg Vaata postitust
                                eestis kõnnivad ka tapjad vabalt ringi(roolijoodikud)
                                ehk pole see nii hull midagi
                                Mhmh netitrollid ka (panevad kellegi enesetappu sooritama). Iga inimene on "vabalt ringi kõndiv tapja" kui piisavalt surkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X