320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üritasid juttu ka teha nendega? Kus ülejäänud rahvas on? Sa elad Kopli liinidel vä?

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Mis sa seal Koplis tegid? Kontsert?
      Tramm ongi üks suur kontsert.

      Kommentaar


        Pervõi ras, ne pderas.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Pervõi ras, ne pderas.
          Vtaroi ras kak pervõi ras.

          Venelastele on 9. mai nagu eestlastele laulupidu. Kord tuntakse ennast ühtsena

          Kommentaar


            vene popi vastu aitab ainult eurovisioon



            sbivat' slivki, nagu öeldakse mongoolia keeles

            Kommentaar


              ESTER-isse ei saa id-kaardiga sisse logida. WTF.
              Kuidas ma siis raamatu laenututähtaega pikendada saan?!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                ESTER-isse ei saa id-kaardiga sisse logida. WTF.
                Kuidas ma siis raamatu laenututähtaega pikendada saan?!
                Helista raamatukokku.

                Kommentaar


                  Varemgi olen seda tähele pannud, kuid pole siiani pildile jäänud. Kesklinna redelautol on väga sümboolne numbrimärk
                  308

                  Kommentaar


                    Pede jõe paremkaldal asub veematkajatele mõeldud Rasti lõkkekoht. Nime panija mõtles natuke pulli teha.

                    Kommentaar


                      Pep Guardiolale meeldib pepusid patsutada.

                      Kui emb kumb (kas seitsmesed uudised või reporter) algaks 19:15, saaks mõlemad saated täies pikkuses ilma reklaamideta ära vaadata.

                      Kommentaar


                        Eesti telekanalitel (vähemalt TV3, TV6 ja Kanal 2) on reklaamid enamvähem samal ajal.
                        Algselt postitas fitti
                        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                          Eesti telekanalitel (vähemalt TV3, TV6 ja Kanal 2) on reklaamid enamvähem samal ajal.
                          Lisa siia Discoveryd, Viasati erinevad kanalid jne.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Lisa siia Discoveryd, Viasati erinevad kanalid jne.
                            Ainukene vahe on selles, et Eesti kanalite reklaamid on vähemalt kümme minutit pikad.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              History kanalil on näiteks ammusest ajast nii, et nii poole tunni kui ka tunniajane "show" lõpeb tavaliselt kas :23 või :53. Seejärel on alati 7 minutit järjest reklaami, mis on enamasti tüütu, kuna näidatakse mingisuguseid lambikatkeid sarjadest, mis on tegelikult juba ammu korduvalt läbinäidatud. Probleemi lahendas mõni aeg tagasi National Geographic(peast ei mäleta, aga vist ka Discovery Channel) ning tulemuseks on see, et kõik asjad algavad seal nüüd harjumatult "imelikel" aegadel...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                History kanalil on näiteks ammusest ajast nii, et nii poole tunni kui ka tunniajane "show" lõpeb tavaliselt kas :23 või :53. Seejärel on alati 7 minutit järjest reklaami, mis on enamasti tüütu, kuna näidatakse mingisuguseid lambikatkeid sarjadest, mis on tegelikult juba ammu korduvalt läbinäidatud. Probleemi lahendas mõni aeg tagasi National Geographic(peast ei mäleta, aga vist ka Discovery Channel) ning tulemuseks on see, et kõik asjad algavad seal nüüd harjumatult "imelikel" aegadel...
                                Kui sa vaatad ka telesarjade pikkusi, siis standard ongi 23 ja 53 +-1 minut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X