320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    -4 (h)
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      0

      ...

      Kommentaar


        Kui töö jõulupeole järgneval hommikul tööl edasi juua, siis pohmelli ei teki.

        Kommentaar


          Meeste küsimus suurele ringile :
          Mina ja minu naine läheme alati koos välja! mina lähen sõpradega välja. tema läheb endast välja! Mina tulen öösel või järgmisel päeval ikka tagasi! tema on ikka endast väljas! Nädal aega on väljas.!!!Miks tema võib kauem väljas olla, kuigi läksime koos ???

          Kommentaar


            Hea tähelepanek elust enesest.
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              Kui jõulude ajal Üksinda Kodus oled, siis peadki nii Visa Hing olema, et suudad ära vaadata kõik need Politseiakadeemiad...

              Kommentaar


                Kui sa oled üritanud aasta aega hea inimene olla ja saad ainult ühe jõulukingituse ning see on sleifiga sidrun, siis on lootus, et järgmine aasta saab veel halvema kingituse.

                Kommentaar


                  Kui poest kiiruga jägermeistrit plaanid võtta, siis võib juhtuda, et kodus avastad, et ostsid hoopis Jagdtraumi.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    amatöör. No vähemalt hoidsid raha kokku.

                    Kommentaar


                      .. ja said parema joogi.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Lugesin ElNino9 teemat üleminekutest, laual on Sõnajalgade 3dplaat, väljas on detsembri lõpp ja plusskraadid, kui korraga saabus Max Kauri pressiteade ja mu peas käis mingi krõks. Paralleelmaailm?

                        Kommentaar


                          Kui paralleelmaailmad on olemas, siis meie maailm on paratamatult mõnele teisele maailmale paralleelne. Hea tähelepanek elust enesest!
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Keegi veel hakkab süües rämedalt higistama? OÄÄHHH see oli ikka korralik eilne...

                            PS. Ma olen ülekaaluline.
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Nagu nii rõve kala hais...
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Hispaania liiga 3 lugejat. Itaalia liiga 1 lugeja. Off topic 16 lugejat
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X