320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    ei oskagi enam otsustada, kumbad vabandused on halenaljakamad, kas suusameeste või meie kossuklubide treenerite...
    No võrreldes näiteks tolle karileläinud Itaalia laeva kapteni (ma ei põgenenud vaid komistasin ja kukkusin päästepaati) ning Tolbajoobali (Rummi kirjad lihtsalt vedelesid mu vähetähtsate paberite hulgas) selgitustega pole ju halenaljakat midagi...

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      No võrreldes näiteks tolle karileläinud Itaalia laeva kapteni (ma ei põgenenud vaid komistasin ja kukkusin päästepaati) ning Tolbajoobali (Rummi kirjad lihtsalt vedelesid mu vähetähtsate paberite hulgas) selgitustega pole ju halenaljakat midagi...
      tõepoolest. oleneb taustsüsteemist, aga pidasin hetkel silmas siiski sportlikku tegevust.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        ei oskagi enam otsustada, kumbad vabandused on halenaljakamad, kas suusameeste või meie kossuklubide treenerite...
        Minu meelest on suusatamise PR mehed ikka rämedad geeniused no .
        Kui suudetakse kuidagi luua selline kuvand, et 29 aastane sportlane, kelle seni säravamaks saavutuseks on.... well nuthin here....ok jaa, tuli juuniorite maailmameistiks... ja kes pole täiskasvanute hulgas kunagi näidanud üles mingit stabiilsust, on LOOTUSTANDEV NOORSPORTLANE, siis... ei oska kohe midagi öelda. Tahtsin siia midagi võimalikult ebareaalset võrdlust tuua, aga nothing beats it tbh...

        Samas on tõenäolisem, et see 10 aastat tagasi külge pandud silt ja selle endiselt kasutamine näitab rohkem Eesti "spordiajakirjanike" taset.

        Kommentaar


          Noored ja lootusandvad 28-30 aastased suusatajad ja korvpallurid.

          Kommentaar


            Kui sõita liiga kiiresti, siis ei pruugi alati pidama saada.

            Kommentaar


              Kõik ei ole nii nagu tundub.

              Kommentaar


                asiaadid on koledad nkn. kas meigiga või meigita.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  asiaadid on koledad nkn. kas meigiga või meigita.
                  Julgen vastu vaielda.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Julgen vastu vaielda.
                    +2.000
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Roosh V on Eestisse jõudnud.

                      Kommentaar


                        Muutused ei ole head. (vaata BBC uut jalkasektsiooni) Varasem näide UEFA livekeskkonna muutus.

                        Kommentaar


                          Getter Jaani ja Liis Lemsalu on jubedalt häirivad inimesed.
                          Lisaks meenutab Eesti Muusika Auhindade gaala lava spermatosoidi

                          Kommentaar


                            Enamus teab seda aparaati poe kassas, kus saab vajutada nuppu, mis siis kas siis kiidab või laidab teenindajat. Tartu mnt Maximas on sellel aparaadil veel 1 lisanupp, mille olemasolu ma polnud tähele pannud. 2 inimest üksteise taga, oranzi värvi. Seda nuppu vajutades, kui on pikk järjekord, tuleb kuskilt tagaruumist varukassapidaja ja avab uue kassa. Järjekorrad muutuvad lühemaks, inimesed õnnelikemaks. Tahaks teistesse poodidesse kah seda nuppu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Enamus teab seda aparaati poe kassas, kus saab vajutada nuppu, mis siis kas siis kiidab või laidab teenindajat. Tartu mnt Maximas on sellel aparaadil veel 1 lisanupp, mille olemasolu ma polnud tähele pannud. 2 inimest üksteise taga, oranzi värvi. Seda nuppu vajutades, kui on pikk järjekord, tuleb kuskilt tagaruumist varukassapidaja ja avab uue kassa. Järjekorrad muutuvad lühemaks, inimesed õnnelikemaks. Tahaks teistesse poodidesse kah seda nuppu.
                              Bauhausis nädala alguses nägin kah sellist nuppu, kus tekst lausa, kui Sulle paistab järjekord liiga pikk vajuta! Tuligi ca minuti pärast üks neiu ja avas lisakassa
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Siit ka minu tähelepanek. Ajaks mil ma seda nuppu vajutan, on mul ausalt öeldes taipohh, kui lühike see järjekord on, sest mina pidin ikka pikas järjekorras ootama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X