320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rimis on valdavalt odavamad hinnad kui Selveris.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      tee parnterkaart, siis on normaalne

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        tee parnterkaart, siis on normaalne
        Olemas, partnerkaardiga on ainult väga vähestel asjadel sodustused.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Olemas, partnerkaardiga on ainult väga vähestel asjadel sodustused.
          a kui toidukorv tuleb ikka 1-2 euroopa raha odavam, kui ilma. (vähemalt minul)... oleneb muidugi mida osta ka. sa oled jah nii rikas, et sööd ainult kallist hallitusjuustu ja jääkaru sabasi. need asjad ei ole odavamad partneriga

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Rimis on valdavalt odavamad hinnad kui Selveris.
            Prismas on veel odavamad kui Rimis

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              a kui toidukorv tuleb ikka 1-2 euroopa raha odavam, kui ilma. (vähemalt minul)... oleneb muidugi mida osta ka. sa oled jah nii rikas, et sööd ainult kallist hallitusjuustu ja jääkaru sabasi. need asjad ei ole odavamad partneriga

              Käisin täna aastavahetuse ostusid Rimis tegemas ja paari asja ei saanud. Läksin peale seda Selverisse ja pisteliselt vaatasin ka toodete hindasid mis olid juba ostetud. Kõigi nende toodete hinnad olid Rimis odavad.

              Zeleele- Prismas on liiga kallis alkohol.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                võimalik.

                tra... peab poodi vahetama

                ilma naljata - poe vahetamine on ilgem nuss.

                ma olen (järve)selveri paigutusega juba nii ära harjunud, et prismas/rimis läheb sitaks kauem aega, kui vajaliku tavaari üles leian...
                ma ei oska eriti hästi poes käia rsk.

                tramaivõi

                Kommentaar


                  Minu kodupoeks on ka olnud Selver, aga peale tänast poeskäiku mõtlesin vahetuse peale.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Panin siis täna sellist asja tähele, et minu elutuppa oli täna 29 detsembril äraeksinud Vaablane, lendas ringi ja otsis sooja kohta lambi all.Aru ei saa mina kust ta sinna sai, polnud isegi mitte uimane teine, üsna tegu oli, et tegelane moosipurki saada.

                    Kas üksikud tugevad ? või hoopis esimesed kevadekuulutajad?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Panin siis täna sellist asja tähele, et minu elutuppa oli täna 29 detsembril äraeksinud Vaablane, lendas ringi ja otsis sooja kohta lambi all.Aru ei saa mina kust ta sinna sai, polnud isegi mitte uimane teine, üsna tegu oli, et tegelane moosipurki saada.

                      Kas üksikud tugevad ? või hoopis esimesed kevadekuulutajad?
                      Viljastatud emased, kes talve üle elavad, peaksid kuskil seinapragudes vaikselt tukkuma. Ju siis miski ta üles äratas.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Rimis on valdavalt odavamad hinnad kui Selveris.
                        Jäi kummitama.

                        Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


                        Kas paar eurot on piisav motivaator, et sõita 1 km asemel 5km on igaühe enda valik. Minul ei ole.
                        Selver FTW

                        Kommentaar


                          Sa oled rahaboss lihtsalt ja tuled siia vaest inimest narrima

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Viljastatud emased, kes talve üle elavad, peaksid kuskil seinapragudes vaikselt tukkuma. Ju siis miski ta üles äratas.
                            ma isegi ei taha teada miks sa selliseid asju peast tead...
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Ma ei tea mis ajast need hinnad on, aga kanamunasid ostsin ma eile Rimist 0,98 sendiga.
                                Hindu mida ma eile võrdlesin olid- tobasco, õrnsoola heeringas, vürtsikilu ja sinep.
                                Kas sa kulged igapäev ainult kindlat marsuuti pidi, et Rimi kunagi su tee peale ei jää?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X