320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kas sa kulged igapäev ainult kindlat marsuuti pidi, et Rimi kunagi su tee peale ei jää?
    Rimi on lihtsalt nii elupede pood, et sinna ei lähe.

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Sa oled rahaboss lihtsalt ja tuled siia vaest inimest narrima
    Mine perse

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust


      Selver FTW
      Selver peseb pahaks läinud salateid ja viskab uuesti letti, head isu

      Kommentaar


        Umbes sama jutt nagu Grossi kohta aastaid räägiti, et peseb salateid ja värki. Keegi pole suutnud ära tõestada ja ei kujuta ette mis sellest salatist peale pesemist üldse alles jääb. Äkki omad selveri kohta kindlaid tõendeid ja soovid teistega jagada?

        Kommentaar


          ma oman piisavalt infot, et ma julgen seda väita
          las selle info päritolu jääb esialgu minu teada

          Kommentaar


            Kas on oodata paljastust Eesti Ekspressis või Pealtnägijas?

            Kommentaar


              Tubli, tegid ennastu huvitavaks, AGA oman konkreetset infot et seda ei tehta
              Niisama "teri" pole vaja loopida, sa ei jõua hiljem neid "kokku korjata" !!!!

              Nagu siin juba maniti oli Grossi keti kohta sama jutt aga mitte keegi ei suutnud seda tõestada, SEST seda ei toimunud.

              Kommentaar


                Gross kusjuures vist lubas meedias 1 000 000€ sellele, kes suudab selgete andmete ja tõenditega tõestada, et tema ketis pestakse salateid.

                Kommentaar


                  Mul üks tuttav töötas kunagi Selveri köögis ja loobus sealtpeale sealsete salatite söömisest ja soovitas seda soojalt ka kõigil teistel teha. Aga noh, küsimus on pigem, kas selline kokkuhoidlik teguviis ÕIGE on - parem saatku loomaaeda vantsidele söömiseks ja tehku müügiks värske, on ju -, sest ära pole sellest pestud salatist kuuldavasti veel keegi surnud.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    ma oman piisavalt infot, et ma julgen seda väita
                    las selle info päritolu jääb esialgu minu teada

                    Millises faasis seda tehakse? Salatid tehakse Selveri köögis ja viiakse vastavalt poodide tellimisele laiali. Mis poes maha ei müüda-> -50% kleeps peale-> ikka maha ei müüda, viiakse prügikasti. Kui ei usu võin sind tuurile viia Selveri tagusesse prügikasti. Kus ruumis selline salatipesu üldse toimuks, et see "saladuseks" jääb? Selline asi tuleks kohe välja ja oluliselt odavam on toit minema visata, kui riskida sellega, et enamik inimesi jalutavad kõrvalolevasse poodi.
                    Last edited by tempo; 31.12.11, 11:25. Põhjus: typo

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tempo Vaata postitust
                      Millises faasis seda tehakse? Salatid tehakse Selveri köögis ja viiakse vastavalt poodide tellimisele laiali. Mis poes maha ei müüda-> -50% kleeps peale-> ikka maha ei müüda, viiakse prügikasti. Kui ei usu võin sind tuurile viia Selveri tagusesse prügikasti. Kus ruumis selline salatipesu üldse toimuks, et see "saladuseks" jääb? Selline asi tuleks kohe välja ja oluliselt odavam on toit minema visata, kui riskida sellega, et enamik inimesi jalutavad kõrvalolevasse poodi.
                      +10000000

                      Kommentaar


                        Õnnetus ei hüüa tulles vaid kohal olles ja vahest ka tagantjärgi !

                        Kommentaar


                          Rahvaloenduse ankeet on nii pede, et mul viskas 5 minutiga kopa ette ja jätsin asja esialgu pooleli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tempo Vaata postitust
                            Millises faasis seda tehakse? Salatid tehakse Selveri köögis ja viiakse vastavalt poodide tellimisele laiali. Mis poes maha ei müüda-> -50% kleeps peale-> ikka maha ei müüda, viiakse prügikasti. Kui ei usu võin sind tuurile viia Selveri tagusesse prügikasti. Kus ruumis selline salatipesu üldse toimuks, et see "saladuseks" jääb? Selline asi tuleks kohe välja ja oluliselt odavam on toit minema visata, kui riskida sellega, et enamik inimesi jalutavad kõrvalolevasse poodi.
                            Täpselt nii. Lisaks veel juurde, et too salatipesemine tähendaks ju seda, et pead hiljem hapukoore, maitseained ja jumal teab mis veel nagunii uuesti lisama, selle läbi segama jne. Elu sees ei tasuks see kepp end ära.

                            See aei tähenda, et poodides ja kõrtsides üldse sigadusi ei tehtaks. Näiteks rääkis üks Prisma töötaja, et kui letis olnud kiletatud singil tähtaeg kätte jõuab, siis nad võtavad selle pakendist välja kuna seal ju kuupäev peal ja müüvad seda kaalu järgi lihaletis.

                            Kommentaar


                              See salatite pesemine on küll viimase peal pullisitt. Selveris on kogu salatite tootmise protsess automatiseeritud. Kõik pakid suletakse hermeetiliselt vaakumiga, seda ei anna poes teha. Eelmine aasta (vist?) avati ka uus Selveri köök, kust tulevad kõikidesse poodidesse salatid. Poodides on mahakandmised ette nähatud, seega otseselt poodi ennast ei kõiguta kui salat minema visatakse. Lisaks on osades poodides tööjõudu liiga vähe, et ei jõua kaupagi välja vedada, kes seal siis peaks jõudma salatit pesta.

                              PS! Ei tööta ise Selveris.

                              Kommentaar


                                Parafraseerides Andrus Ansipit : "Kui pestud salatid maitsevad nii, siis ma tahangi edaspidi ainult pestud salateid süüa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X