320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Siit ka minu tähelepanek. Ajaks mil ma seda nuppu vajutan, on mul ausalt öeldes taipohh, kui lühike see järjekord on, sest mina pidin ikka pikas järjekorras ootama.
    Keeled suhu ja Euroopasse, TAIPOHH!
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Kolm tähelepanekut:
      1) minu kodukoht on muutumas Eesti mitteametlikuks külmapooluseks
      2) reaalselt on juba tunda, kuidas külmus tuppa pressib, õhu liikumist on toas tunda
      3) internet on maal ruuter.ee testi põhjal mul 114 korda aeglasem kui linnas (allalaadimiskiirus) mõni ime, et maal streamide töötamisega probleeme on.

      Kommentaar


        kui oled dušširuumis kogemata punast värvi Fa duššigeeli maha tilgutanud, siis järgmine siseneja vaatab sind tõenäoliselt imelikult.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kolm tähelepanekut:
          1) minu kodukoht on muutumas Eesti mitteametlikuks külmapooluseks
          2) reaalselt on juba tunda, kuidas külmus tuppa pressib, õhu liikumist on toas tunda
          3) internet on maal ruuter.ee testi põhjal mul 114 korda aeglasem kui linnas (allalaadimiskiirus) mõni ime, et maal streamide töötamisega probleeme on.
          Jah, seda külma annab ikka korralikult tunda kodus. Kõik aknad ja värgid on kinni, aga ventilatsioonisahad tekitavad külma tuuletõmbust.

          Kommentaar


            Tõeline Eesti mees ei varunda MITTE KUNAGI oma arvuti sisu, vaid viib arvuti remonti ja kannatab vaikides. Backup on pussydele.

            Kommentaar


              Varsti saab soccerneti foorumis miljon posti täis, natuke üle 5000 posti veel...
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Reinar Hallik on nii uimane, et ta isegi KUKUB aegluubis. Muudest liigutustest rääkimata .

                Ja ma ei mõtle seda sugugui halvasti muhe tegelane on ja isegi oma liigutustekiiruse juures suudab meeskonna resultatiivseim olla .

                Kommentaar


                  soomlaste rahvusjook on sinine gin long drink mis maitseb nagu seebivesi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    soomlaste rahvusjook on sinine gin long drink mis maitseb nagu seebivesi
                    "Teise " päeva asendamatu käimatõmbaja.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      "Teise " päeva asendamatu käimatõmbaja.
                      Kus see like nupp oligi?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        ma jõin ükspäev pool kasti džinn longdrinki ära ja järgmine päev kõik hambad valutasid ja magu tahtis ära põgeneda
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mg Vaata postitust
                          ma jõin ükspäev pool kasti džinn longdrinki ära ja järgmine päev kõik hambad valutasid ja magu tahtis ära põgeneda
                          Piir on piir ja piirist peab kinni pidama.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Aga piiriks võib olla ka silmapiir. Ei Gin on maailma parim hommikune jook, paljukordi enestundeid parandanud ja parimaid pidusi saanud kokkuvõtteks, thank you almighty Gin LongDrink! Aga ainult see tavaline, hall, greibi oma, ülejäänud on saast mis saast.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              ojaa, palju toredaid seikluseid ja käima tõmbamisi. Omamoodi standard.

                              Kommentaar


                                Ma rohkem sellistega harjunud, aga ka kohvreid on palju elus olnud

                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X